!!! Sony Ericsson W995--W715--W705 Fun Club !!!

Sponsorlu Bağlantılar

avss123

avss123

Üye

buyur kardeş yükle :oke:

yunus kardeş akustik werdi captain ama bişey sorcam sen c905 için wermişsin w995e olurmu ? yani c905e olan değer şeylerde oluomu w995e cam driver falan ?

yearmaz

yearmaz

Üye
arkadaşım eğer bana yazdıysan çamur falan atma göremiyorum ben sadece soru soruyorum ayrıca burada sadece soru sorulmuo adındanda anlaşıldığı gibi fun club sadece eksik bulduklarınızı sordum daha dikkatli okursanız sewinirim !

tamam kardeş sensin tamam :bye2:

yunuss.10

yunuss.10

Üye
chclion

chclion

Üye
beyler w995ime 16gb m2 hafıza kartı alıcamda bikaç yere sordum 8gb kasarsa 16gb haydi haydi kasar diyo.. Sizce 16 gb daha rahat olmazmı :hmmm

avss123

avss123

Üye
beyler w995ime 16gb m2 hafıza kartı alıcamda bikaç yere sordum 8gb kasarsa 16gb haydi haydi kasar diyo.. Sizce 16 gb daha rahat olmazmı :hmmm
bende alcaktım bi ara ama çok pahalı ya 150 tl falandı ama kasmaz heralde

yunuss.10

yunuss.10

Üye

kartın kalitesine bağlı, 8 gb yetmiyo mu:naughty:

Captain

Üye
    Konu Sahibi
8 gb hafıza kartı kasıyor mu telefonu ? bence kasmaz 32 ye kadar yolu var :oke:

onila

Üye
emeğe saygı ... tek kelimeyle süper

chclion

chclion

Üye
Beyler Pc Companiondan dosya yöneticisine giremiyorum.. Sitede Pc Suite den girmem gerektiği söyleniyor ama pc suite açılışında pc companiona yönlendiriyor beni.. Pc modunda dosya aktarımı yapamıyorum. mtp device hatası veriyodu eskiden ama genede pc modunda yani telefon açıkken dosya aktarımı yapabiliyodum. Neden pc companionda dosya aktarımı olmuyo acaba :hmmm

avss123

avss123

Üye
Beyler Pc Companiondan dosya yöneticisine giremiyorum.. Sitede Pc Suite den girmem gerektiği söyleniyor ama pc suite açılışında pc companiona yönlendiriyor beni.. Pc modunda dosya aktarımı yapamıyorum. mtp device hatası veriyodu eskiden ama genede pc modunda yani telefon açıkken dosya aktarımı yapabiliyodum. Neden pc companionda dosya aktarımı olmuyo acaba :hmmm
kardeş pc companiondan ı kapa bilgisayarıma geliodur saten yeni sürücü gibi tel. ismiyle ordan yapabilirsin galiba

chclion

chclion

Üye
ben bu telefonu aldım ama gittikçe garip olaylar olmaya başladı telefonumda.. normal video çekerken 20 saniyede falan kameradan çıkıyor ve masaüstüne dönüyo telefon kendi kendine virüstendir dedim kasperskyle aradım virüsde yok,yazılım hatası dedm yazılımı tekrar yükledim gene aynı anlamıyorum ne oluyo :off:

legend5858

legend5858

Üye
Bu telefon beni deli edecek :D video izlerken donma oluyor kitleniyor video şarj soketinde problem çıktı kasası soyuluyor hiç düşmemesine rağmen garantiye gitti 1 ay bekledim geldi sadece yazılım atılmış video sorunu hala devam ediyor .. Size sorum şu olacak tüketici hakları heyetine başvursam paramı geri alabilir miyim

Captain

Üye
    Konu Sahibi
ben bu telefonu aldım ama gittikçe garip olaylar olmaya başladı telefonumda.. normal video çekerken 20 saniyede falan kameradan çıkıyor ve masaüstüne dönüyo telefon kendi kendine virüstendir dedim kasperskyle aradım virüsde yok,yazılım hatası dedm yazılımı tekrar yükledim gene aynı anlamıyorum ne oluyo :off:
aynısı bendede oluyordu telefona cam driver at düzelir :oke:
Bu telefon beni deli edecek :D video izlerken donma oluyor kitleniyor video şarj soketinde problem çıktı kasası soyuluyor hiç düşmemesine rağmen garantiye gitti 1 ay bekledim geldi sadece yazılım atılmış video sorunu hala devam ediyor .. Size sorum şu olacak tüketici hakları heyetine başvursam paramı geri alabilir miyim
şu ana kadar video izlerken hiç donmayla karşılaşmadım :) tüketici heyetini de dene istersen bi :D

muhodo

muhodo

Üye
saol

kapadokyali35

Üye
merhaba arkadaslar yukarıda paylaşılan w995 yazı fontunu denedim ama pek uymadı bana a2 den girip direkt attığım dosyaları silsem eski haline döner mi yoksa başka bi işlem mi uygulayacağım ? şimdiden teşekkürler

Üst Alt