Profimail Son sürümü 3.39 on izlemeli Forumlarda Ilk MaxiCep'te

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Profimail Son sürümü 3.39 on izlemeli Forumlarda Ilk MaxiCep'te
ProfiMail 3.39 S602nd Ne olsunProfiMail günlük yaşam için bir uygulamadır. Bu sizin cep telefonunuz için bir iletişim çözümüdür. Nereye giderseniz gidin, sizinle e-posta var. Programın kullanıcı arayüzü ile, ekranda bir zamanda ve mesajın büyük bir bölümünü görebilirsiniz kolayca okuma sırasında gidin.Eğer profesyonel iş için ProfiMail kullanabilirsiniz - okuma belgeleri mesajları gönderilen, konforlu, gönderen veya telefondan belgeleri göndermek cevap.Ayrıca dokunmatik e bir masaüstübilgisayar-posta kullanımı arkadaşlarınızla birlikte olmak için ProfiMail kullanabilirsiniz. Örneğin, hemen fotoğraf telefonunuzun kamerası ile çekilen gönderebilirsiniz.Ve e-posta ile rahat çalışmak için birçok yararlı özelliği, temel çok kolay kontrol sunarken program mümkün olduğu kadar basit olacakşekilde dizayn edilmiştir.Artık, masaüstü PC artık bağlı kalmayın seçin. Basitçe tüm e-posta her zaman bulunmaktadırnereye gidersen git.Özelliklerposta sunucusu ile mesajların * Otomatik senkronizasyon* IMAP klasörleri* Ekler - görüş, kaydetmek gönderingörüntüler ve köprüler ile * HTML mesajları* Dahili File Explorer* E-posta Push - yeni mesaj (IMAPIDLE kullanma hakkında anlık bildirim)* Adres defteri* İmzalarPOP3 / IMAP / SMTP posta sunucuları için destek* Yazma postalar T9 sözlüğü (eğer telefon mevcuttur) kullanılarak* Birden fazla e-posta hesapları* Kurallar ve filtreler seçici mesaj download izin* Açar ve göz ZIP arşivleriÇeşitli karakter kodlama * Destek- Batı, Kiril, Orta Avrupa ve diğerleri* Yap-JPG, PNG ve diğer popüler formatları görüntü izleyicide içinStandart metin için * Metin görüntüleyici, HTML ve Word belgeleri* GPRS için optimize - başlıklar ilk o zaman gerçekten görmek istiyorum organları mesajı download olsun* Tarifeli mesaj indir* Ses bildirimleribi teşekkür yeter
not on izleme ıngilizce ama uyg azarladan türkçe yapabilirsiniz emeğe saygı

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erdemm2 ve Nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

zordayim

zordayim

Üye
tesekkurler

fatihadak06

Üye
******i yokmu

--------------- Ekleme ---------------

kayıt için ****** istiyor

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
teşekkürler....

ertankarli

Üye
Bu yayınladğın profimail in tam sürümümü dür ? yokta trial mi?

firat_ozkok

Üye
Kardeş teşekkürler, bunun n8 için olanı var mı?
Şimdiden teşekkürler...

kerzami

Üye
Malesef Trial

--------------- Ekleme ---------------

Programın deneme sürümüdür

firat_ozkok

Üye
Sitesinden de indirebiliyoruz bunu. Ayrıca bize lazım olan tam sürüm ve sisx dosyası. Emeğin için teşekkürler güzel bir çalışma olmuş. Sisx sürümü bekliyoruz...

Master_sezer

Master_sezer

Üye
    Konu Sahibi
Sitesinden de indirebiliyoruz bunu. Ayrıca bize lazım olan tam sürüm ve sisx dosyası. Emeğin için teşekkürler güzel bir çalışma olmuş. Sisx sürümü bekliyoruz...

Rica. Ederim. S60 v3 kısmına bakarsan Bulabilirsin...

aku1972

Üye
Lisance kodu ne

----------Eklendi @ 11:16:48 ---------- Yazıldı @ 11:16:16 ----------

Lisance kodu ne yardimci olun arkadaslar

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
bende acayip bişey oldu programı kurdum maillerime bakıcaktım posta kutusunu güncelle dedim şebekeye bağlandı 10 sn sonra programı satın aldığınız için teşekkür ederiz diye ileti çıktı şimdi kayıt falan sormuyo sizce neden olabilir yoksa pro ücretsizmi oldu tel N70

journeyman

Üye
Kardeşim ellerine emeğine sağlık ALLAH RAZI olsun bende arkadaşın dediğine katılıyorum maillerimi kontrol etmek istedim satın aldığınız için teşekkür ederiz diyor sanırım ücretsiz yaptılar , tekrar emeğine sağlık ...

HAKAN_DURAK

HAKAN_DURAK

Üye
Arkadas alabiliyoruz peki nasıl yollayacaz !?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt