W995 ses yükseltme a2 uploader ile resimli anlatım !!

Sponsorlu Bağlantılar

mahmu7

Üye
    Konu Sahibi
W995 ses yükseltme a2 uploader ile resimli anlatım !!
‘’İyi günler. Öncelikle konunun içeriği alıntıdır fakat resimler ve anlatım tamamen bana aittir.
Maksat bilgiyi paylaşmak yapamayanlara daha faydalı yardımcı olmak.’’

A2 uploader programı ile SE W995 telefonun sesini yükseltmek isteyenler için hazırladım.Ama isteyenler kendi telefonlarına uygunsa bu programla bunu uygulayabilirler.

A2 uploader :

Akustik sürücüleri :

A2 uploader programının içindeki ggsetup adlı programı bilgisayarımıza kuruyoruz.Telefonumuzu kapatıyoruz ve daha sonra a2 uploader programını çalıştırıyoruz.
http://www.resimupload.com/ds292028624_anlatim1.html

FileSystem Tool butonuna bastıktan sonra telefonumuzu ‘’C’’ tuşuna basılı halde usb kablosu ile bilgisayarımıza bağlıyoruz.Bağladıktan sonra bilgisayarımız telefonu görecek ve program resimdeki duruma gelicektir.

Daha sonra akustik sürücülerini kulaklık için

.csv klasörü içeriği 'tpa\preset\acoustic'
.wbxml klasöür içeriği 'ifs\settings\acoustic

Hoparlör için

ifs/setting/acoustic içerisine sürükleyip bırakıyoruz.

Daha sonra shutdown F5 manager tuşuna basıp, stop butonuna basarak programı durdurup kapattıktan sonra telefonumuzun bataryasını söküp geri takıyoruz ve sonrada başlatıyoruz.Değişikliği sizde duyacaksınız.

Olurda yanlış bir şey yapar telefonu bozarsınız diye orijinal driverlarıda burada paylaşayım.İyi keyfler telefonunuzun tadını çıkarın.

• Beğen
Tepkiler: virtue132, Captain ve ahmetulas26

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

Captain

Üye
güzel anlatmışsın teşekkürler acoustik için hangi driveri kullanıyorsunuz ? rodriguez in kini mi ?

zentıme

Üye
harbıden arkadasa tesekkur ederım ıse yaradı telefon kendıne geldı yahu :)

Captain

Üye
işte bu da yeni acoustik dosyaları blacklizard dan daha iyi
daha temiz ses
daha güzel bass
ahize sesi max yapışmaya gerek kalmadan konusun telefonla konusurken konusma sesini ses arttırma tusuyla artırmayı unutmayın

alternatif link

servet4601

Üye
kardeş ya ben telefonun sistem dosyalarına birtürlü giremedim ya a2 uploaderin eski yeni versiyonunu ve flasher diye bir programla bir türlü giremedim hiçbir sorun yok usb de felan ama giremedim sisteme

skreç

skreç

Üye
eyvallah

skreç

skreç

Üye
eyvallah sagol

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Linkler ölmüş yahu, varsa elinizde hâlâ paylaşırsanız sevirinim.

McReiS

McReiS

Üye
samsung c3200 ses yükseltme şifresini bilen varmı varsa paylaşsın
teşekkürler

ozzmosis35

ozzmosis35

Üye
w995 aldığıma sayenizde şimdi çok mutluyum. ses artırma işlemi mükemmel sonuç verdi, kendi orjinal kulaklığıyla inanılmaz mükemmel ses kalitesi oldu...çok teşekkürler...

eaglo

Üye
yaw güzel bişi en ayrıntılı siz anlatmışsınızda resimler bozuk yapamadım hangi görüntüde olacağını anlamadım

Lord_of_Roads

Lord_of_Roads

Üye
selam lar bende yapamadım ya a2 yi kurdum teli bagldım c ye basılı tuttarak usb ye takıp a2 ye bagladım ce ready diyor kullanıma hazır bundan sonra ne yapacagımı bir türlü anladım

memokı

Üye
bısey olmuyo bunda

--------------- Ekleme ---------------

anlat nasıl oldu

emreemre37

Üye
Hold C and insert usb diyoor basıyorm c ye usb takıorm pc görüyor ama a2 programı görmüyo :( yardm

taner79tr

taner79tr

Üye
linkler boş yaww. bi baksan diyomm

taner79tr

taner79tr

Üye
linkler ölük kardeşim bi bakarmısın

srknmyd

Üye
Hold C and insert usb diyoor basıyorm c ye usb takıorm pc görüyor ama a2 programı görmüyo :( yardm

Aynı sorun bende de var dostum :(

Bi arkadaşımız bu konuyu güncelleyebilir mi acaba? a2'ye nasıl bağlanabiliriz ve bu ses olayını nasıl yapabiliriz ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt