Dıgıphone t828 oyun yüklemek %100 çalışıyor(çince)

Sponsorlu Bağlantılar

bozok666666

Üye
yalan söylemeyin bari çalışmıyor işte

ahmet1453

Üye
çok sağol.. dg 66 da çalıştı

ganga584

Üye
brader ben indirdim hafıza kartınada attım fakat oyunu acmıyor sadece ilet taşı felan onlar var ac felan yok nasıl acarım hangi dosyaya atmam gerekir yardım edermsn ??:nono:

ahmetömer

ahmetömer

Üye
eline sağlık

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
sizde sağolun

¦ ° pî§køpât °¦

¦ ° pî§køpât °¦

Üye
Acaba dg66'da çalışır mıki sadece o telefona mı uyumlu...

gıtarcı

Üye
arkadaş acil dıgıphoneye oyun nasıl yüklenir reimli olarak anlata bilirmisin lütfen acilllllllllllllllllllllll :@

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

gıtarcı

Üye
yha bilader yapabilsek bascaz butonada yapamıoz nasıl yapılır bir bilgi

gıtarcı

Üye
yha bu oyun nasıl yüklenecek kardeş
ACİL.........................................ACİL...................................

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim :)

yha bilader yapabilsek bascaz butonada yapamıoz nasıl yapılır bir bilgi

ben açık anlattım,dediğim gibi her telefonda olacak diye birşey yok..nerde takıldıysan söyle yardımcı olmaya çalışıyım :)

yha bu oyun nasıl yüklenecek kardeş
ACİL.........................................ACİL...................................

nerde takıldıysan söyle yardımcı olmaya çalışıyım :)

MARTEXX

Üye
birader oyunları yükeldim virüs çıktı:nono:kesinlikle yüklemeyin telofon ekranı arada beyaz oluyo

MARTEXX

Üye
beyler yüklemeyin virüslü dosya telefon bozuldu bu arada format atmayı bilen yazsın telefon formatlık oldu

korkusuz058

Üye
Arkadaşım hangi klasöre atıcam ben bu oyunları yada nasıl yüklücem teledonda aç secenegi gelmiyor en üste ilet secenegi geliyor :vur:vur:vur

kinasli

Üye
saolasın kardeş bide bi soru sorcam ben digiphone E711 kullanıyorum ne internet var ne bi uygulama Var Allah Rızası için yardım

(aslankral)

Üye
dıgıphone ck5 oyun oyun atılıyomu

bayzaza

Üye
teşekkürler gerçekten çalışıyor

Üst Alt