(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Sponsorlu Bağlantılar

PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
(En Kolay En Hızlı En Fazla Entegre En Son !!! ) Python Tam Kurulum v2011.01

Maximum Python Tam Kurulum™ v2011.01

.:: Artık ☪PRHACKX2011™ Farkını daha çok yaşayacaksınız.Bundan sonra bomba gibi programlarla karşınızda olacağım.
.:: Programın özellikleri; Python adı altında geliştirilen yazılımları açmanız için gerekli tüm dosyaları içerir. Bu programı yükledikten sonra hiçbir şekilde başka Python programı yüklemenize gerek kalmaz.
İçerisinde
+ Python Mega Modul Pack
+ Super Python
+ Python Script Shell
+ Power Python
+ Python 4All
tarafımdan entegre edilmiştir ve Signed (imzalı) dır. Hack gerektirmez. Bütün gerekli bilgilere sahiptir. Bütün programları açar, üstelik tek kurulum ve hafıza kartına yükleme özelliği eklenmiştir.

:megafon:Arkadaşlar burada bir emek var. :bigstar:Lütfen sağ alttaki teşekkür tuşuna basmayı unutmayın ki daha çok paylaşım yapabileyim.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kirazz28, mcrafi, mrde14 ve 187 diğerleri

corolla_58

Üye
güncelleştirme hatası veriyor neden olabilir

• Beğen
Tepkiler: gozey ve cagdas3358

atmaca0182

Üye
aynen.bendede güncelleştirme hatası verdi.

• Beğen
Tepkiler: cagdas3358
PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
güncelleştirme hatası veriyor neden olabilir

Arkadaşlar güncelleştirme hatası vermemesi için eski python programlarının tümünü kaldırmalısınız değilse yüklenmez. Sadece Python yazılımı olarak ilk bu programın kurulması gerekiyor. Tarafımdan test edilmiştir Eski Python programları kaldırıldıktan sonra yüklendiğinde sorun yaşamazsınız...:oke:

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01 ve cagdas3358

muratsim67

Üye
telefonum e51
Programları çalıştırmıyor.kardeş

--------------- Ekleme ---------------

ama ben yaşıyorum sorun.kurunca baktım çalıştırmıyor uygulamaları.başka yerdn indirdim çalışıyor ama bi tane daha var lightset programı çalışmyor.hangi sürümde çalışıyor bu python.

• Beğen
PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
telefonum e51
Programları çalıştırmıyor.kardeş

ama ben yaşıyorum sorun.kurunca baktım çalıştırmıyor uygulamaları.başka yerdn indirdim çalışıyor ama bi tane daha var lightset programı çalışmyor.hangi sürümde çalışıyor bu python.

Gelelim senin sorununa arkadaşım sen de python yüklediğin hafıza kartı ise hafıza kartına telefon hafızasına ise telefon hafızasına programını yüklemen gerekir. Arkadaşlar problem yaşayanların sorularını alabilirim. Böyle sorusu olan arkadaşlar varsa cevaplandıralım kafanızda soru işaretleri kalmasın...

Kuruluma Dair Öneriler ve Problemlerin Ortadan Kaldırılması

.::Python Tam Kurulum™ v2011.01 Programı'nın sağlıklı bir şekilde kurulabilmesi için Python'a dâir bütün programlar ve dosyalar kaldırılmalıdır. (Çünkü; kurulum esnasında aynı klasördeki aynı dosyaya raslayan cihazınız aynı dosyayı kullanan başka programlarla çakışmasını önlemek (UID) amacıyla bir hata mesajı yollar: "Mesaj:Güncelleme Hatası"
.:: Eğer pyton programlarından herhangi biri çalışmıyorsa;
.::Python Tam Kurulum™ v2011.01 Programını hafıza kartına kurulum yaptıysanız programı da hafıza kartına, eğer telefon hafızasına kurulum yaptıysanız programınızı da telefon hafızasına yüklemeniz gerekir.
.::"Eeee... Ben dediklerinizin hepsini yaptım ama programım hâlâ açılmıyor." Eğer böyle diyorsanız şayet;
.::(Örneğin: "Ben hafıza kartına kurulum yaptım ve python programını da hafıza kartından açtım.") Programınızı kurulum dosyasını oluşturan yazılımcılar veya editörler programın bazı dosyalarını hafıza kartına yükleme emri verdiğiniz hâlde kurulum dosyasını "C:\...(Tel.Hafızası)" üzerine yüklenecek şekilde programlıyor. Bunun çözümü ise benim size ileride hazırlayacağım paketlerle halledebileceksiniz. Eğer teşekkür ederseniz...:islik"

• Beğen
Tepkiler: umutunlu, Amaru Shady, - JoKeR - ve 14 diğerleri
USAForever

USAForever

Üye
İstenilen Uygulama Erişimine İzin Verilmiyor , Ne Yapmalıyım ? :(

• Beğen
PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
İstenilen Uygulama Erişimine İzin Verilmiyor , Ne Yapmalıyım ? :(
Telefonuna hack yaptın mı ? Hiç söylemiyorsun. Bunu söylemeden sana yardımcı olamam güç arkadaşım. Ama yüksek ihtimalle telefonun hackli değil.

Sen de teşekkür etmemişsin. Böyle devam ederse 2. paketlerimi paylaşmayacağım. İçerisinde forumda paylaşılan bütün python programları birarada ve açılıyor.

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01 ve cagdas3358
massiveattack1

massiveattack1

Üye
eyw kardeşim sağol

• Beğen

kraliletisim

Üye
kardş paylaşm için saol ama aynen bendede "istenilen uygulamanı erişimine izin verilmedi" hatası veriyor...tel model bilgi: 6730c s60v3 3rd os9.3 yardımcı olursan sevinirim...şimdiden teşekkürler.

PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
İstenilen Uygulama Erişimine İzin Verilmiyor bu nedir acaba nasıl çıkıcam bu işin içinden off :( yaa:allalla:
Arkadaşlar gereken açıklamalar cevaplarda mevcuttur. Açıklamaları dikkatli okumadan gereksiz yorumlarda bulunmayınız.

Arkadaşlar bir de ek olarak tüm açıklamaları okuyup da anlamayanlar için söylüyorum."İstenilen Uygulama Erişimine İzin Verilmiyor" yazısı hackli cihazınızda RomPatcher'da Open4All rpmi açık olması gerekiyor.

kraliletisim

Üye
eyvallah saol 1alt konudaki pyhton uygulaması işime yaradı...:D szede teşekkürler

ercan1111

Üye
Arkadaşlar güncelleştirme hatası vermemesi için eski python programlarının tümünü kaldırmalısınız değilse yüklenmez. Sadece Python yazılımı olarak ilk bu programın kurulması gerekiyor. Tarafımdan test edilmiştir Eski Python programları kaldırıldıktan sonra yüklendiğinde sorun yaşamazsınız...:oke:

Eski Python programları bildiklerimi kaldırdım hala güncelleştirme hatası veriyo bilmediğim python programlarımı var acaba :S

vuslat3

vuslat3

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

johnny_bravo

johnny_bravo

Üye
tesekkur kardes:oke:

messevim

messevim

Üye
ben N95 kullanıyorum sisx dosyası yüklendiğimde bana sertifika hatası yada tel ayarları kaydedlilmemiş diye bir uyarı geliyor ve program kurulmuyoır yarrdım lütfen

rkap

rkap

Üye
tesekkürler

player0505

Üye
teşekkürler

mzo69

mzo69

Üye
Teşekkürler, deneyelim.

Üst Alt