Galatasaray teması dünyada ilk yeni gs icon dizayn proje

Sponsorlu Bağlantılar

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray teması dünyada ilk yeni gs icon dizayn proje
ARKADAŞLAR KENDİ ÜZERİNDE ÇALIŞTIGIM TEMA PROJESİ SAMSUNG APP SELLİNGLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR TEMA EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE SAMSUNG APPDAN İNDİREBİLİRSİNİZ
İŞTE GÖRÜNTÜLER

• Beğen
Tepkiler: India, The Patriot ve _.ÇaÇaRoN._

wpp_00

Üye
emeğine sağlık kardeş fenerliyim ama hoş olmuş :) yeni paylaşımlarını bekliyoruz

sonys119

sonys119

Üye
Bende sevindim download linkini arıom :)) görüş görüş

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
Download Linki Aramayın tema tamamen bana ayittir hicbir yerde yayınlanmamıştır
(Emeğe saygı Biz Saatlerce Uğraşıyoruz Siz Somuruye Alışmayın Eger İstekler Cok Olursa Paylaşacagım)

sedileba

Üye
istek 1+ :D

korfare

korfare

Üye
Kardeş ufak ama bir o kadar da önemli bir yanlışlık var. Temanın ilk resminde galata spor yazılı. galata spor farklı bir takım, Galatasaray ile alakası yok. Onun haricinde güzel bir Galatasaray teması olmuş. Eline sağlık.

viranufuk

viranufuk

Üye
eline sağlık kardeş bende fenerliyim güzel olmuş yokmu fenerin güzel bi temasını yapacak aradım bulamdım

sonys119

sonys119

Üye
Ne dmek isteklere bakıcam.. yalvarıcaz burda downlod linki ver diye sende yayınlıcan olemi :D bole bi paylaşım da daha önce hiç görmedim millet program yapar paylaşır ,100 lerce tema yapar paylaşır, oyun yapar paylaşır ,bizim bada forumdada bu şekilde olur :)) bole bi şart koyanıda ilk defa gördüm.Ayrıyetten sömürüye alışmıcakmışız senden mi öğrenicez paylaşmayı Allahım ya çoluk çocuk doldu burası Heralde hayatında ilk defa paylaşım yapıon.) buda samsungun - lerinden beri okadar çok eksiği varki biride tema eksiği oluca işde bole şeyler olabiliyor

Trackmania

Trackmania

Üye
İşte wave alacağım zaman ilk yüklüyeceğim tema budur :)

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
tema yapmak cok zor bi i degildir oturun kendiniz yapın ben beğenileri almak istedim illa indirelim indirelim demenizi değil coluk cocuk diyorsunuz maxicep e üyelik tarihi ve paylaştıgınız proları yazın dogum tarişhinizşde tabi klavye artistligi olmuyor sadece bir kişi istedi pimden yazan omadı vermiyecegimi nerden biliyorsun kimin paylaşım yapıp kimin bilgi paylaşıp kiminde sadece program indirmek icin grdigini anlıyoruz henüz proje aşamasında olan seyi başlıgı okumayı biliyorsan paylaşım yapılamıyacagınıda ogren akıl şaşta degil baştadir bilmemek ayıp degildir öğrenmemek ayıptır

--------------- Ekleme ---------------

temanın gelişim süreci

hsahin4

hsahin4

Üye
Bi zahmet paylaşırsan, biz Galatasaray'lılar ve denemek isteyen diğer arkadaşlar için deneme ve yorum yapma şansı olur. Ekran görüntülerinden tam olarak yorum yapamayız.
Yanlış veya iyileştirilmesi gereken konular olursa onlarıda iletiriz. Sonuçta şimdikinden daha iyi bir çalışma ortaya çıkar ve sana teşekkür ederiz.

cpt_jewels

Üye
link verde hayrın dokunsun

sonys119

sonys119

Üye
ben senin emeğine bişe demedim eyw yapmışsında beni kıran 'sömürüye alışmayın' bunu söyleyebilmek için bizim öğretmenimiz veya liderimiz olaman gerek ayrıca gelelim klavye erkekliğine ben burda ne yazıom yüzünede derim merak etme sen

az1986

az1986

Üye
Sen şimdi diyon ki arkadaş parayı veren düdüyü çalar. biz düdük istemiyoruz. biz paylaşım istiyoruz senin işin proje aşamasında ola bilir yalnız bu tema olayı özgür bir şey yani samsung temaya karışmıyor. ister satarsın ister hediye edersin yani. O senin bileceğin bir iş. yok senin projendeki gerekli bir program olsaydı inanki herkes seni burada alkışlardı. tema bir özgürlük işi yani boşuna kendini haklı çıkarmaş Teman çok güzel yalnız ben bu temaya bir kuruş bile ödemem aklı olanda ödemez.

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
hsahin arkadasima tesekkur ediyorum temanin gelisim asamasina yardimci olabilecek bir konuya deginmis demek istedigimde buydu herkez yaptigi isin iyi olmasini istemeyebilir simdi indirip bi ise yaramaz bu arkadasim diyenler cok binlerce tema sitesi var istediginiz yerden istediginiz seyi indirebilirsiniz 3000 5000 bin dolarlik prolari bile amac samsung app seller da ozgur turk yazilimcilarin ve tasarimcilarin bu pazarda yer almasi samsun spof la oyun kirdilar forumda ilk ben program spofu yayinladim ucretsiz java degil app siz beni bilmeden bukaxar kolay yapabilecek sevyedemisiniz sonny

--------------- Ekleme ---------------

ismimiz belli yerimiz belli cismimiz belli avatarimizda resmimiz var heryerde karsilasabiliriz.

sonys119

sonys119

Üye
yazmasını öğren önce soylediklerinin %70 i anlaşılmıyor sonra bana cevap verecek konuma gelirsin.ayrıca çok uzattın haberin olsun

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
:kop:

sonys119

sonys119

Üye
:ehe yazık

zingal25

Üye
sğl