Playstation Emulator (EQPCSX)

Sponsorlu Bağlantılar

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Playstation Emulator (EQPCSX)
Son zamanlarda çalışmalarıda devam eden Summeli ve EQSoft tan büyük bir haber geldi,artık playstation oyunamak mümkün telefonlarımızda.
Yalnız şimdilik sadece s60v3 seriri için geçerli(N95,N81 vs)
N97 ve 5800 modelleri için destekli sürüm yakında gelecek.

İşte buyurun,playstation emulatörü :)

Versiyon notları:
-Bazı oyunlar çok ağır çalışıyor
-Ses yok
-Bazı oyunlara uyumsuzluk
-Quike 3 ün arm yöneticisini kullandığı için,uyumsuzluklar olunuyor,yalnız hız için bu gereklik bir yöntemdir.
-Beta sürümüdür,henüz ikon bile yoktur.
-Çalışması için C++ lib ve PİPS gereklidir

Fakat her oyun çalışmıyor,siz telefonunuzda eqpcsx'in çalışıp çalışmadığını tam olarak anlamak için,sorunsuz olarak çalışan Twisted Metal'ı indirip deneyin.

Bu emulatör ile çalışan playstation oyunları için burdan buyrun
tüm oyunlar denenip sunulmuştur, ve hepsi riptir

Gerekli açıklamayayı,indirdiğiniz paketin içinde bulacaksınız (kurulum)
Kolay gelsin..

İspatı:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Scifier Man, bedavamekan, dark121212 ve 11 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

ahmatas123

Üye
başka oyunların olduğu site varsa güzel olur şimdiden çok teşekkürler

ore_nore

Üye
tel n95 8gb her şeyi yaptım program oyunları görüyor ama birini çalışmak için bastığımda komple programdan çıkıyor acaba ssorun ne olabilir

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
tel n95 8gb her şeyi yaptım program oyunları görüyor ama birini çalışmak için bastığımda komple programdan çıkıyor acaba ssorun ne olabilir

senin sorunu şu.. default.cfg/ memcard klasörünün içine at ondan çalıştırmıyor anladınmı? yoksa data da oluştur OK..:bigstar:

ore_nore

Üye
oraya attığımı düşünüyorum ama yine de bir bakayım

--------------- Ekleme ---------------

zaten ordaymış olmadı başka önerisi olan varsa lütfen pc başında bekliyorum

yardım edecek kimse yok mu

dursun dogan

Üye
Gardaş programı kurdum fakat hiç açılmıyo

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
pekala quake 3 silsem benim telde hızlanma olurmu.. emülatörde ben nfs 2 se çalıştırdım gayet iyi oynuyor hızı normal

muratsim67

Üye
oyun olmadan program açılmıyormu.bende açılmıyor.telefonum nokia e51

reronder

Üye
slm beyler bişey isticem biri psx dosyasını upload edebilirmi yüklerken güncelleştirme hatası veriyor :(

ore_nore

Üye
şu nfs i oynayan arkadaş nasıl yaptığını anlatabilir mi? biz de tık yok tel n95 8gb tşklr

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
şu nfs i oynayan arkadaş nasıl yaptığını anlatabilir mi? biz de tık yok tel n95 8gb tşklr

şu şekilde dene

e /data/pcsx/games klasörüne oyunları at

e /data/pcsx/bios su SCPH1001.bin bios klasörüne at olamazsa zip olarak dene

e /data/pcsx/memcard default.cfg memcard klaörüne at

eğer bios yoksa SCPH1001.BİN olarak ara GOOGLE dan__games - bios- ve memcard yoksa e/ de kendin oluştur..

SCPH1001.bin hafıza kartında oluşturdun bios klasörüne at SCPH1001.bin zip olarak at
ilk başta bende denedim öğle çalışmadı zip olarak attım çalıştı sonra SCPH1001.bin zipsiz attım

buda oyunun lik i yeni uplaod ettim sizin için

saniye bitince free download dan indirin

deneyen arkadaşlar çalşıp calışmadığını bildirsin diğer arkadaşlarda öğrensin

kolay gelsin denersiniz saygılarımla:bigstar:

arkadaşlar öncelikle bu psx emülatörünü yüklemek için cihazınız hack li olması lazım...yoksa sertifika hatası gibi bir çok yanıt alırsınız forumda cihazlarını hack leyiniz

<FORMUMUZA GİRİP CİHAZLARINIZI HACKLEYİN AŞAĞIDA LİNKDEN>
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...in-14-05-10-jrvalantin3-farki-ile-349138.html

ore_nore

Üye
dediklerini yaptım ama hala aynı ya çalıştıramadım bunların dışında bişey yapmadığından emin misin :(

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
SCPH1001.BİN bios u normal attım kaç defa denedim olmamıştı birkere zip olarak attım calıştı sonra prog.attı sonra şu şekilde yaptım SCPH1001.BİN normal attım artık sorunsuz çalıştırıyor oyunları bende böyle oldu onun dışında başka birşey yapmadım....???

ore_nore

Üye
ilgin tşkler ama böyle giderse bu konu ile ilgilenmeyi bırakacam :(

izbatur

Üye
SCPH1001.BİN bios u normal attım kaç defa denedim olmamıştı birkere zip olarak attım calıştı sonra prog.attı sonra şu şekilde yaptım SCPH1001.BİN normal attım artık sorunsuz çalıştırıyor oyunları bende böyle oldu onun dışında başka birşey yapmadım....???

Arkadaşım dediklerinin hepsini harfiyen yaptım program oyunu görüyor ama atıyor anlamadım birtürlü yardımcı olursan sevinirim

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
Arkadaşım dediklerinin hepsini harfiyen yaptım program oyunu görüyor ama atıyor anlamadım birtürlü yardımcı olursan sevinirim

ŞU ŞEKİLDE YAP C++ LİBS PİPS LERİ GÜNCELLE HAPSİNİN SON SÜRÜMÜ OLSUN TAMAMI ÇÜNKÜ BEN BUNLARIDA GÜNCELLEMİŞTİM TAHMİN EDERSEM :naughty:ONLARDAN OLABİLİR HERHALDE DEDİMKİ OLARDAN OLMASI LAZIMDIR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM:hmmm YÜKLEDİM..TAHMİN EDRSEM ÖYLE DENE BİDE :oke:

ore_nore

Üye
şu c++ libs ne oluyor nerden nasıl güncelliyecez ya da indirecez.pipsin 1.60 sürümünü yükledim ama o libsi bulamadım :(

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
bu linkden libs ve sdl 1.60 c++ bunları güncelleye bilirsin yeni upload ettim...
SANİYE BİTTİKTEN SONRA FREE İNDİREBİLİRSİNİZ..

İNDİR :oke:

ore_nore

Üye
arkadaşım verdiğin libleri felan denedim ve değişik bişi oldu bu sefer de perogarmı açtığımda oyun felan seçmeden ekran beyazlaştı ve ufak yazılar geldi tam bu sefer oldu dedim ama bekledim baya yine olmadı :( şimdi nerde yanlışlık var acaba

bi de galiba telde iki program olmalı ama ben birini kurduğumda diğerini kuramıyorum güncelleme hatası veriyor

bunların ikisini kuramıyorum eqpcsx_s60_arm 1.0, eq_pcsx 1.0 birini kurduğumda diğeri güncelleştirme hatası veriyor. :I(

:(( yok mu bana bir çözüm

Üst Alt