Güncellenen nimbuzz 3.0 son sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
ya hacı nasıl indircez ben tam anlamadım ya nimbuzzun sitesinde bilgisayara indir diyorum model seç diyorum nokia var 5800 yok ????

al bu 5800 için link indir yükle kullan

Trackmania

Trackmania

Üye
Teşekkürler..

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

Emre-45

Emre-45

Üye
teşekkürler

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
sürüm güncellenmiştir tekrar resmi siteden indiriniz

e.piker

e.piker

Üye
Slm kardeş. Bende Nimbuzz u surekli kullanan biriyim. Fakat nereye baktıysam çozemedıgım bir sorun var. N70 kullanıyorum. Son sürüm kurulu. Nimbuzzu açıyorum. Hesap girişi yapıyorum. Ardından ayarlardan > hesaplar > facebook a geliyorum e-mail ve sifreyi girdikten sonra facebook sayfasına yonlendiriyor. Temel bilgilerin kullanılması icn filan benden izin istiyor izin dedigimde ise karşıma sürekli su hata ckıyor:
Unable to Connect
Your Facebook friends could not be added to Nimbuzz because you did not accept to permission settings.
Retry or close te browser to return to Nimbuzz.
Bu hata yuznden facebookta knusamyrum kmseyle. Tele format attım, en güncel sürümu kurdum, yeni hesap aldım, başka bir facebook adresi denedim ama genede olmadı. Yardımınzı beklyorum

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorun bendede var bır araştırayım

aliyan

Üye
Merhaba arkadaşlar. Nokia E72 kullanıcısıyım. Nimbuzzun eski sürümünü daha önce kullanıyordum, dün son sürümünü yükledim ben o programı daha çok facebook hesabım için kullanmak istiyorum hesapları eşleştiriyorum fakat sadece facebook chatte online olan arkadaşlarım kişi listemde. bunun dışında facebookun diğer özelliklerini kullanamıyor muyum bu programda? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Nokia E72 kullanıcısıyım. Nimbuzzun eski sürümünü daha önce kullanıyordum, dün son sürümünü yükledim ben o programı daha çok facebook hesabım için kullanmak istiyorum hesapları eşleştiriyorum fakat sadece facebook chatte online olan arkadaşlarım kişi listemde. bunun dışında facebookun diğer özelliklerini kullanamıyor muyum bu programda? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

facebookta sadece online arkadaşlarla konuşuluyor başka birşey olmuyor:)

aliyan

Üye
hadi ya ne anladım bu işten. arkadaşım bilgin varsa yardımcı ol... ben telefonum için kullanabileceğim bir facebook uygulaması arıyorum. forumun altını üstüne getirdim ancak bulabildiğim uygulamalar hep problemli. telefonun içinde olan facebook yer işaretinide sildim yeni yüklediğimse çalışmıyor. bildiğin soft bir program varsa bana öner lütfen.

--------------- Ekleme ---------------

peki telefonum için kullababileceğim bir facebook uygulaması var mı?

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya ne anladım bu işten. arkadaşım bilgin varsa yardımcı ol... ben telefonum için kullanabileceğim bir facebook uygulaması arıyorum. forumun altını üstüne getirdim ancak bulabildiğim uygulamalar hep problemli. telefonun içinde olan facebook yer işaretinide sildim yeni yüklediğimse çalışmıyor. bildiğin soft bir program varsa bana öner lütfen.

--------------- Ekleme ---------------

peki telefonum için kullababileceğim bir facebook uygulaması var mı?

S60 3rd Messenger/ Chat / E-mail
bu bölümdeki konulara bak

kendal_47

kendal_47

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Sağolasın Recep :)

• Beğen
Tepkiler: jejep

erkamispir02

Üye
uygulamayı açtığım bağlantı kurulamadı diyor.

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi

SOn sürümünü indir dene

15097

15097

Üye
s60 içinmiş tüh :'(

Üst Alt