Güncellenen nimbuzz 3.0 son sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

kollucu

kollucu

Üye
:aha:PRO GUSEL SAOL

okkankaya

okkankaya

Üye
Teşekkürler

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim:)

derman55555

Üye
6630 nimbuzz u kurdum ama bağlantı kurulmuyor. bilmiyorum bu sorun sadece bende mi var.Eğer 6630 da bu programı kullanan arkadaşlar varsa cevap yazsınlar lütfen

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
sende sorun olması gerekiyor 6630 da ve bir çok telefonda kullandım bağlantıları kontol et wap ile bağlanma internetle bağlan

gardiyan52

Üye
arkadaşlar benim tel N95 8GB nimbuzzda çoğu odaya giremiyorum nick değiştim yeni hesap açtım ama olmadı, bilgisi olan varmı...

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
bazen server kapatılıyor gereksiz odalar siliniyor belki sen o zaman oda aramaya çalışmışın ondan olmuştur

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
teşekkürler kardeşim süper paylaşım

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ne demek ya:)

AlpReis

AlpReis

Üye
Güzel olmasına güzelde irde görüntülü görüşmeyi ekleyebilseler tadından yenmez olacakmış

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Güzel olmasına güzelde irde görüntülü görüşmeyi ekleyebilseler tadından yenmez olacakmış

bu işler para işidir para her sürümden par kazanırlar yeni bir özellik yeni bir sürüm demek ve daha çok para demek.Zamanla görüntülü görüşmeyide koycaklar am talkonaut diye bir program var ben paylaştım onda görüntülü görüşmeye imkan veriyor:)

serbest888

serbest888

Üye
süper bir program herkese tavsiye ederim

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
en iyi program:)

sertello

Üye
programı kurdum oldukcada hos gercekden yalnız benım bır sorum olacak facebookda nımbuza ızın verdıkden sonra genede facedekı arkadas lısdemı felan goremedım neden olabılır sımdıden tesekkurler

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
bazen face serverına bağlanmayabiliyor buzu aç kapat yada belli bir zaman geçtikten sonra bağlanıyor :)

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Teşekkürler:oke:

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim furkan:)

alex4171

Üye
ya hacı nasıl indircez ben tam anlamadım ya nimbuzzun sitesinde bilgisayara indir diyorum model seç diyorum nokia var 5800 yok ????

Üst Alt