Pc control nokia 5800

Sponsorlu Bağlantılar

sawyer32

sawyer32

Üye
teşekkürler....

ibrahim necmi

Üye
selam arkadaşlar ben yeni üye oldum ve nettede pek birşey bilmiyorum şu bilgisayardan cebe beleş mesaj nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

by_die_

Üye
connet yapınca program kapanıyor bı fıkrınız varsa cevap verin acıl

mustafapekdemir

Üye
program kurulumunda hiç bir sıkıntı yok, pc ile bağlantıda kuruyorum fakat çalışmıyor, hiç bir tuş işlemiyor, mouse hareket etmiyor, sorun nerede olabilir acaba?

cybermath

Üye
kardeş teşekkürler. Fakat ben bunu çalıştıramadım.adımları tek tek kontrol ettim fakat smarttouch programını telefonda çalıştıramıyorum. hep hata veriyor. Nerede hata yaptığımı da bulamadım.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
bende h erşey tamam ama bir türlü çalışmıyor komutlar işlemiyor:s yardımcı olur musunuz

akrep12

Üye
bende de aynı sorun var herşey düzgün çalısıor ama komutlar işlemiyor

maxicepati

Üye
bu programla internete bağlanınca; pc nin kendi internet bağlantısı üzerinden bağlanmış oluyor demi? yani gsm üzerinden bağlanıpta kazığı yemeyelim.

karanmurdar

karanmurdar

Üye
konu aboneliklerimde, bi ara ben de yüklerim (laptop arızası geçince)

yorumların geneli olumsuz yönde olmuş

paylaşım için teşekkürler

burhan_498

Üye
bluetooth üzerinden mi bağlanıyor? bunu internet üzerinden yapan program var mı 5800 için?
xD hahahaaa...!

--------------- Ekleme ---------------

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum ve nettede pek birşey bilmiyorum şu bilgisayardan cebe beleş mesaj nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler
kardeş vodafonun netten hergün 10 tane mesaj atma hakkı tanıyo. bi ona bak istersen (sadece vodafon olanlara atabilirsin)

karanmurdar

karanmurdar

Üye
kardeş vodafonun netten hergün 10 tane mesaj atma hakkı tanıyo. bi ona bak istersen (sadece vodafon olanlara atabilirsin)

turkcell'de de vardı eskiden, şu an var mı bilmiyorum, kullanmadım ne zamandır, ama konu Pc ile bağlantı :oke:

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

D@nger

Üye
linkler patlak!

fethiye48300

Üye
teşekkürler kardeş

M. tAHA

M. tAHA