HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)

Sponsorlu Bağlantılar

ersoz1903

Üye
    Konu Sahibi
HTC DESİRE YARDIM FORUMU (Sorunlarınızı yazın cevaplayım)
Arkadaşlar HTC Desire la ilgili sorunlarınızı yazın elimden geldiğince cevaplamaya çalışayım ben artık çok usta oldum bu cihazda

campsnac1

Üye
slm..:) ben telefon alıcam..wave ile desire arasında kaldım..wave süper bence..ama bada işletim sistemi yeni..6 ay içinde 1500 uygulama bence az...wave den sıkıntım..msn e girmek için ebuddy nin sitesine giriceksin..ordan tıkla falan..bir de facebook online chat yok..tüm sitelerde video izleyemiyorsun flash olmadıgı için..önemli değil ztn youtube facebook yeter...wave alırsam sonra keşke android dersem mahvolurum:( htc desire kısa zamanda vodefone da çıkıcakmış...evet söz sizde:)

ersoz1903

Üye
    Konu Sahibi
desire çıksa bile alma desire hd çıkacak biraz dişini sık derim ayrıca turkcell haricinde bir operatörden bu cihazı almanıda önermem destek veremiyorlar

mhmtozkn1

Üye
bende htc desire var msj konusunda problemlerımm vr ben rkadasın bırıne msj atıyorumm ondan gelen cwap bnım attıgımın hemen altına gelmesi gerekirken sms sayfaında ya uste ya da ortalara gelioo saatede yanlışlık oluyoo neden böle yapıoo anlayamıyorum yardım edermısınızz

campsnac1

Üye
hepsiburada.com sitesinde var desire...vodefone getircekti heral? ztn evet turkcel hat kullanıyorum ben...desire hd:windows onu istemiyorum ben..desire..android olanı...
yani samsung s 8500 wave mi desire mi?

libertodores

Üye
saat ayarın yanlış oldugu için msj üst satırda görünüo,yani senin msjlar senin saate göre gidio fakat gelen msjlar operator saatiyle işlem görüo cok problem bi olay deil

forbidden01

Üye
ben cumartesi günü vodafon aracılığıyla aldım cihazı ve çok memnunum vodafone yanında sınırsız internette veriyor çok rahat ediyorum tek sıkıntım yazılım sürümünün 0,83 olması root etme yollarına baktım ama 0,73 ve altı olması gerekiyormuş o yüzden 2.2 ye yükseltemiyorum ne yapmam gerekiyor benim sorunum bu yardımcı olursanız çok sevinirim.
birde internette yarım saat dolaştığımda şarj yarıya düşüyor ne yapmam lazım?

campsnac1

Üye
ben cumartesi günü vodafon aracılığıyla aldım cihazı ve çok memnunum vodafone yanında sınırsız internette veriyor çok rahat ediyorum tek sıkıntım yazılım sürümünün 0,83 olması root etme yollarına baktım ama 0,73 ve altı olması gerekiyormuş o yüzden 2.2 ye yükseltemiyorum ne yapmam gerekiyor benim sorunum bu yardımcı olursanız çok sevinirim.
birde internette yarım saat dolaştığımda şarj yarıya düşüyor ne yapmam lazım?

nee şarj yarıya mı düştü usta?
telefondaki en büyük olumlu ve olumsuzlukları paylaşırmısın bizimle?
bir de 90tl*18 ay bunu mu aldın yoksa 68tl olanı mı?arasında internet hızı farkı varmış dimi?

tiger_tiger

Üye
Merhaba,

Desire i dün aldım. Şöyle bir sıkıntım var; internete çıkamıyorum.

Evde Wireless'ı gördü bağlandı fakat data alışverişi yok !
Turkcell 3G 'ye geçtim turkcell'den 3G de olduğuma dair mesaj geldi fakat gene bir site adı yazında bağlanamıyor.

Yani 2 türlüde internete çıkamıyorum, burada bir ayarmı yapılması gerekli nedir ne değildir yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

şazenuş

şazenuş

Üye
Apn ayarlarını kontrol et.

enjii

enjii

Üye
slm arkadaşlar ben htc desire android 2.2 kullanıyorum fakat internete bağlanamıyorum türkcell üzerinden nasıl bir ayar yapmam gerekiyor bilginiz var mı? detaylı yazarsanız sevinirim. teşekkürler

ohalandeve

Üye
kardes ben htc desire aldım fakat bır turlu android 2.2 ye yukseltemıyorum guncelle dıyorum telefonunuz guncel dıyor 2.1 var uzerınde delırıcem artık sd karta bısey kuramıyorum 2.1 ıle 2.2 de bu mumkunmus sanrım neden benım telefonum guncellemeyı gormuyor? 1 hafta once aldım?

--------------- Ekleme ---------------

htc destek hattını aradım froyo 2.2 google tarafından durdurulmus o yuzden guncellemeyı goremezsınız dedı...

şazenuş

şazenuş

Üye
Himmm.bunu söylediğin iyi oldu.o zaman bir müddet bekleyeceksiniz.

fedata

fedata

Üye
ortak ben market olayını anlayamadım..ücretli uygulamaları almak için napıyosunuz..bilmiyorum ya..htc desire alacağım fakat işte bana ücretli uygulama desteğide lazım..

şazenuş

şazenuş

Üye
Markette ücretli uygulamalarin yanısıra ondan çok çok daha fazla ücretsiz uygulama var.ücretli uygulamalari tabiki para ödeyerek kullanabiliyorsun.

fedata

fedata

Üye
tamam da ödeme falan nasıl oluyor bu işlemlerin hepsi telefon üzerinden kredi kartı bilgileri girilerek mi yapılıyor..kredi kartı tanımlama veya hesap satın alma için ücret gerekiyormu..yksa sadece aldığım uygulamalar için mi para ödüyorum..root olayı ne her kullanıcı yapabilirmi??

şazenuş

şazenuş

Üye
tamam da ödeme falan nasıl oluyor bu işlemlerin hepsi telefon üzerinden kredi kartı bilgileri girilerek mi yapılıyor..kredi kartı tanımlama veya hesap satın alma için ücret gerekiyormu..yksa sadece aldığım uygulamalar için mi para ödüyorum..root olayı ne her kullanıcı yapabilirmi??

Evet kredi kartı ile sadece istedigin uygulamaların parasını oduyorsunuz.root olmayı her kullanıcı yapar.ama cihazın garantili ise garanti dışı kalır.ama bu cihada root olmadan kullanmak tuzsuz yemek yemeğe benziyor.

ldeniz

Üye
ustad yeni desire aldım içinde market uygulamsı yok. nasıl yükleyebilirim.