bu reklam türkiyede yapılırsa ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
bu reklam türkiyede yapılırsa ;)
3M firmasının cam ürünlerinde kendini ispatlamak amaçlı otobüs duraklarındaki reklamı!...
Cam o kadar sağlamışki bunun içindeki gerçek paraların kırılıp alınması imkansızmış!!!

Buyrun yorumlar ??

Samsun55''

Samsun55''

Üye
bizim millet bu camı dözerle kırar yine alır paraları :ehe

d€rVish

d€rVish

Üye
ewet bizim millette çok hırsız var çhokkk..

poliselim

Üye
Senin tüm milleti zan altında bırakman doğru değil, zira Yazuvun Mısır Seferini okusaydın böyle düşünmezdin.

werarce

werarce

Üye
Komple alır götürürler onu

kol@j

kol@j

Üye
bu reklam Türkiye de olmaz.

adamların bizden daha çok hırsız derdi var ki böyle bir ürün geliştirip reklam yapmışlar...

d€rVish

d€rVish

Üye
bu reklam türkiede yapılmaz veya yapılamaz :D

konyarapp

Üye
o para dolu camı verin bana bakın nasıl kırıyorum :D sanayide çalışıyorum ve 200 tonluk prese basarım walla :D dahada mı kırılmadı oksijenle keserim o camı :D

d€rVish

d€rVish

Üye
o camda ne var yhaa dozer getirseler kırarım :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Belkide bu reklam türkiyede dir,çünkü takip edenler bilir,ülkemiz avrupanın en güvenli ülkesi seçildi.Avrupa birliği ülkelerinin en az suç işlenen ülkesinden bile daha gerilerdeyiz.

niqotein

niqotein

Üye
ya en kötü ihtimalle kaldırımla bir götürürler :) ben olsam kaldırımı kazır gene alırdım :D snra camı açmanın bi yolu bulunur nası olsa :)

zaza

zaza

Üye
Adamlar oraya koyduklarına göre hırsızların çekindiği bişey var ya polis merkezi hemen karşısındaysa ? :ehe

d€rVish

d€rVish

Üye
:D hehhee doğru dedin :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
bu reklam Türkiye de olmaz.

adamların bizden daha çok hırsız derdi var ki böyle bir ürün geliştirip reklam yapmışlar...

katıldım doğru demişsin olsa bile alıp götürürler yada çok sağlam olmuşki yapmışlar yoksa ne diye reklam olsun demi

Necmati

Necmati

Üye
verildi.. :)

zaza

zaza

Üye
katıldım doğru demişsin olsa bile alıp götürürler yada çok sağlam olmuşki yapmışlar yoksa ne diye reklam olsun demi
karşısında polis merkezi var kesin yoksa kim koyar oraya :box

d€rVish

d€rVish

Üye
polise dozerle girerler :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt