Mobileways Remote S60 Professional v3.0.959 Incl Desktop S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
Mobileways Remote S60 Professional v3.0.959 Incl Desktop S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Unsigned

Remote Professional Windows bilgisayarınızdan Symbian S60 veya UIQ3 telefonunuzu kontrol etmenizi sağlar. Gerçek zamanlı erişebilirlilik ile sanal pencereden telefonunuzun ekranını bilgisayarınızdan klavye ve mouse kullanarak kontrol edebilirsiniz.

http://www.maxicep.com/attachments/55722d1283439238/

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, lordshipadil, Kurtuluş40 ve 13 diğerleri

-'kopuk

-'kopuk

Üye
emeğine sağlık
simdi deniyorum :)

the.yunus

the.yunus

Üye
tşk

mertulu639

Üye
Süper paylaşım paylaşım için teşekkürler.denedim çalışıyor ama 5dk kısıtlaması var acaba registration code unu nerden bulabiliriz kullanmak için ????

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Süper paylaşım paylaşım için teşekkürler.denedim çalışıyor ama 5dk kısıtlaması var acaba registration code unu nerden bulabiliriz kullanmak için ????
İstediğiniz bir şey yazın, kabul edecektir.

zidanezidan_67

Üye
blutothla tatmin etmesede usb üzerinden gayet akıcı kullanılabiliyo ( blututh la kullanmak için ayarlardan com değerini açmanız lazım ) nasıl yapıcağınızı bilmiyosanız sırayla deneyin yada hepsini açın keyfiniz bilir. sırayla denemeniz tavsiyemdir. usb ile görüntü seçeneklerini yükseltip kullanabilirsiniz. güzel program teşekkürler

AlpReis

AlpReis

Üye
Mükemmel bir program Türkçe olsa iyi olurmuş ama böylede güzel, eyvallah

memduh_kula

memduh_kula

Üye
ekleyen arkadaşıma teşekkür ederiyorum . fakat buna bir de şifre lazım . nasıl bulabiliriz . sizde varsa yayınlarmısınız ?

quad4core

quad4core

Üye
kardeş ben 3.01 sürümüne güncelledim registration kodunu kabul etmiyor ne yapmam gerekir ?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Kabul etmemesi normal. Çünkü buradan indirdiğiniz yazılımlar kırılmış sürümler. Siz onun üzerine orjinal sürümü kurarsanız haliyle sizden gerçek lisans anahtarı isteyecektir. Uygulamayı kaldırıp, buradan indirdiğiniz sürümü tekrar kurun telefonunuza.

aYDoSLu34

aYDoSLu34

Üye
ya arkadalşar hiçbi kodu kabul etmiyor giriyorum :s lütfen yardım edin ya demo versiyonu kötüü :S

SilentOne

SilentOne

Üye
:tşk:

bersan160

Üye
yha bu pro. videoları falan göstermiyor varmı başka bi pro. ?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Video ve kamera gibi anlık görüntü alacağınız durumlarda işe yarayan bir program bulamadım ben. Belki de yoktur.

aYDoSLu34

aYDoSLu34

Üye
Güncell / Konu için Yardım...

evroo

evroo

Üye
kardeş iyi güzelde bluetooht biyere kadar bunun wireless desteklisi yokmu yaww çok aradım Teşekkürler yinede dostum.

burhan517

Üye
bu programın wifi desteği var "evroo" telefondan programı aç ve programın menüsüne gir göreceksin

----------Eklendi @ 22:20:23 ---------- Yazıldı @ 22:18:34 ----------

Programın türkçe patch dosyasını hazırlıyorum yakında bu sayfaya atarım (bilgisayar için)

Üst Alt