Facebook Chat (fbchat) S60 v2

Sponsorlu Bağlantılar

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
apn internet olacak şekilde ayarlayın, wap ile bağlanıyor olabilirsiniz, bende sorunsuz bir şekilde çalışıyor n70, n72 ve n73 te sorunsuzca çalışıyor. 6120 de de denedim sorunsuzca çalışıyor

celo05633

Üye
kullanici adi derken mesela söyle celo0633 gibi facebooktan aldıgımız kullanıcı adımı

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
kullanici adi derken mesela söyle celo0633 gibi facebooktan aldıgımız kullanıcı adımı

evet aynen öyle...
Örneğin: ö[email protected] face için e posta
Kullanıcı adı ise isteğe göre örnek123 olarak oluşturabilinir. Facebook hesap ayarlarından kullanıcı adınızı edinebilirsiniz...

celo05633

Üye
6680 de kullandım calısıyor yalnız cok agır ebuddy daha iyi bence mig33 te pek kullanıslı degil

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
6680 de kullandım calısıyor yalnız cok agır ebuddy daha iyi bence mig33 te pek kullanıslı degil

Bu program sadece facebook chat icin oluşturulmuş. Bahsettiğin program da başarılı.

dj_falcon

dj_falcon

Üye
kontur yiyiyormu ? peki

okkankaya

okkankaya

Üye
Teşekkürler

BURSABURGAZ

Üye
6600 da hata veriyor herneyse paylaşım güzeldi ama bana yaramadı :)

Emre-45

Emre-45

Üye
teşekkürler

Trackmania

Trackmania

Üye
trkceluygulamalrdan indrmssn yklerken s0runnn

yunus5055

yunus5055

Üye
jar ları 6600 calıstırıyo tamam ama bazılrında gecersız surum fılan dıyo yadfas yukledıkten soınra acmıyo ..... .sis olsaydı keske calısırdı kesın o zaman

salooo33

salooo33

Üye
ustad ben n70 e yukledim. fakat baglanirken hata veriyor. ne yapmam lazim

kpln04

kpln04

Üye
Ben vodafone ile bağlanamıyorum servere bağlanıyor diyor ama öle kalıyor
erişim noktası ayarlarında internet oldumu bağlanıp hata veriyor vflive oldumu öle bağlanıyor diyor aylarca arkadaşın dediği gibi

_CEPMASTER_

_CEPMASTER_

Üye
acaba bu proyu adam gibi calistıran varmı merak ettim sahsen milletin coğu açamamis ben dahil:d

qwert64

Üye
yaa noLursunuz yardım edin yaa :S oLmuyor bende ''Communication error. Try later again.'' hatası veriyor telefonum nokia 5310 XpressMusic

ishak18

ishak18

Üye
programda sorun yaşayan nimbuzz u kullanın daha iyi:yuru

buro44

Üye
Link nerde

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Uzun zamandır buraya bakmıyordum, evet arkadaşlar haklı bu program sunucu hatası nedeniyle çalışmamaktadır. Çalışan pro'yu konuya yeniden ekledim. 1.sayfaya gidip indirin...

----------Eklendi @ 11:41:19 ---------- Yazıldı @ 11:40:09 ----------

Veya gitmeyin zahmet etmeyin hemen burdan indirin:
http://www.maxicep.com/attachments/61831d1293769989/

Üst Alt