5800 XpressMusic e online oyun oynayan içeri lütfen!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erturk97

Üye
    Konu Sahibi
5800 XpressMusic e online oyun oynayan içeri lütfen!!
5800 telefonum var online oyun çalıştıramadım...anrufen,aoh,tibiaME gibi oyunları denedim fakat çalıştıramadım..eğer bu telefona sahip olup online oyun oynayan oyunu indirdiği yerin linkini verebilir mi lütfen?

ozanazy

ozanazy

Üye
TibiaME'yi oynuyorum çok da güzel. Forumda 2-3 adet paylaşım var biri türkçe onun için sertifika alman lazım ama ingilizce olanları indirip kurabilirsin. Bunlar olmadıysa tibiame'nin resmi sitesinden indirebilirsin oyunu ordan da oluyo denedim. Güzel oyun tavsiye ederim. Öteki online oyunlara birşey diyemeyeceğim bilgim yokç.

erturk97

Üye
    Konu Sahibi
TibiaME'yi oynuyorum çok da güzel. Forumda 2-3 adet paylaşım var biri türkçe onun için sertifika alman lazım ama ingilizce olanları indirip kurabilirsin. Bunlar olmadıysa tibiame'nin resmi sitesinden indirebilirsin oyunu ordan da oluyo denedim. Güzel oyun tavsiye ederim. Öteki online oyunlara birşey diyemeyeceğim bilgim yokç.
sağol sitesinden indirdim fakat wlan olmadan çalışmıyor

--------------- Ekleme ---------------

ama wlanla çalıştırdım çok güzel oyun dünya 1 deyim ismim Velicantr

behtin

Üye
Online bir oyunu internet olmadan oynamayı nasıl düşünüyordun ki??

black1992

black1992

Üye
joikospot diye bi program var wireless paylaşmaya yarıyo.Telefon 3g den bağlanıp wireless olarak paylaşıyo ister başka telden ister bilgisayardan gir.O program çalışınca tibiame sanki wirelessten bağlanmış gibi zannediyo rahat oynuyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt