ilk çalışmam beğenilirse devamı gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
ilk çalışmam beğenilirse devamı gelir
arkadaşlar linkler uçmuş dosyalarıda bulamadım tekrar. mod arkadaş silerse konuyu sevinirim.

baya
bir uğraş oldu ama güzel oldu sanırsam. umarım beğenirsiniz.

buda yeni bi tane

• Beğen
Tepkiler: genaralkaos, byMaMe, uslu007 ve 4 diğerleri

silver021

silver021

Üye
ikonları çok özenle seçtiğin anlaşılıyor.
tebrik ederim. güzel tema.

gobbels

gobbels

Üye
Gerçekten güzel yapmışsın

hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
ikonları çok özenle seçtiğin anlaşılıyor.
tebrik ederim. güzel tema.
10 bin küsür ikon içinden seçtim. başta çok basit geliyor ama sonra bu daha iyi olur demey başlıyorsunuz. 2-3 saatimi aldı. tabi programda :evet:acemilik de var biraz

cedric2323

cedric2323

Üye
çok güzel olmuşta kardeş tek bir sorunu var ikonların boyutları aynı değil o yüzden bazıları büyük bazıları küçük çıkmış onun dışında ikon seçimin güzel ellerine sağlık

hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel olmuşta kardeş tek bir sorunu var ikonların boyutları aynı değil o yüzden bazıları büyük bazıları küçük çıkmış onun dışında ikon seçimin güzel ellerine sağlık
ona dikkat etmemişim. aslında ikonları standart 100*100 yaptım ama ikonların etrafında boş alanların ve şekillerin farkından oluşmuş olabilir. dediğim gibi daha acemiyim.

--------------- Ekleme ---------------

batarya seviyesi bölümünü değiştirip yeniden ekleydim

ffac

ffac

Üye
güzel çalışma arkadaşım eline sağlık

paduk

Üye
ikincisi çok güzel olmuş eline sağlık

kartal555

kartal555

Üye
çok güzel eline sağlık devamını bekliyorum, hareketli menü yapma imkanı var mı olursa sevinirim...

hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel eline sağlık devamını bekliyorum, hareketli menü yapma imkanı var mı olursa sevinirim...

açıkcası şimdilik programla cebelleşiyorum :evet: bir iki kilit nokta var eğer başarıp aşabilirsem o noktaları hareketli ikonlar yakında sizlerle olacak

futbol123

futbol123

Üye
eline sağlık sağolasın..

Kayahan TÜRKMEN

Üye
Emeğine sağlık

kasap76

Üye
Kardeşim tek kelime ile mükemmel bir tasarım...teşekkürler...devamını bekliyoruz...

hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim tek kelime ile mükemmel bir tasarım...teşekkürler...devamını bekliyoruz...
devam edeceğim etmesine de malesefe samsung theme designer programı kafayı yedi :aha: ne yaptıysam yaptığım temayı kaydedemiyorum. bir sürü iş format atmam da.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
samsung theme designer ile yapılan temalar samsung apps ta yayınlanmıyor sanırım? samsung apps te yayınlanması için bada sdk ile mi yapmak lazım bilgin var mı?

hayatperest

hayatperest

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir fikrim yok. keşke bilen biri olsa da bize de anlatsa.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

edom23

Üye
Dosya silinmiş sanırım

lenfomania

lenfomania

Üye
10 bin küsür ikon içinden seçtim. başta çok basit geliyor ama sonra bu daha iyi olur demey başlıyorsunuz. 2-3 saatimi aldı. tabi programda :evet:acemilik de var biraz

Şimdi öncelikle, verdiğin link ler "telif hakkı nedeniyle silinmiş" diye uyarı veriyor. yani download edemiyoruz.

beğeni konusuna gelirsek;

ikon larda model seçimlerini sevdim. ama boyutlar çok çeşitli ve kimi ikonların yönü sağa bakarken diğerleri başka yönlere yatık duruyor. Bu da izleyen gözlerin menü ve masaüstünün dağınık olarak algılamasına yol açar.

buna dikkat edersen süper işler yapacağını sanıyorum.

bu arada hangi Themes Designer ile yaptın bunları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...