Free-iSMS v1.08 Türkçe S60v3/S60v5 [TamSürüm] Unsigned By YusufEMRE (Süper Mesajlaşma programı)

Sponsorlu Bağlantılar

rkap

rkap

Üye
ellerine sağlık

nsren

nsren

Üye
Kardesim ellerine emegine sağlık. Sorun yaşayan arkadaşlar genellikle v5 kullanan arkadaşlar. Ben yükleme yaparken sertifik kısıtlanıyor uyarısı aldım. Yeniden imzaladım ve program sorunsuz çalışıyor. Telefon N95 8GB. Benim ricam su. Gelen yazı rengini ve giden yazı rengini nasıl değiştiriyoruz. Yani rakam ile yapılıyor ve ben pek anlamadım nasıl olduğunu. Tekrar emeğine sağlık.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim ellerine emegine sağlık. Sorun yaşayan arkadaşlar genellikle v5 kullanan arkadaşlar. Ben yükleme yaparken sertifik kısıtlanıyor uyarısı aldım. Yeniden imzaladım ve program sorunsuz çalışıyor. Telefon N95 8GB. Benim ricam su. Gelen yazı rengini ve giden yazı rengini nasıl değiştiriyoruz. Yani rakam ile yapılıyor ve ben pek anlamadım nasıl olduğunu. Tekrar emeğine sağlık.

Saol.
Renklerin tam kodu 255tir. Mesela mavi'yimi seçeceksin mavi bölümünü 255 yap diğer 3 bölüm 0 olsun. Veya mavi ile kırmızıyı 255 seçersin ikisinide. Bu defa deişik bir renk çıkar ortaya. 255 değilde 150-200 veya daha farklı seçeneklerde seçebilirsin renkler daha açık görünür bu durumda.
Güle güle kullan.

nsren

nsren

Üye
anladım kardeşim. yardımcı oldugun için teşekkürler. çalışmalrının devamını bakliyoruz mesela free isms 1.09 gibi:oke:

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
anladım kardeşim. yardımcı oldugun için teşekkürler. çalışmalrının devamını bakliyoruz mesela free isms 1.09 gibi:oke:

rca ederm 1.9'unda türkçesi var sitede, yani onuda türkçeye çevirdim ama onun daha tam sürümü çıkmadı, çıkarsa onada bakarız

FuRiOuS0671

Üye
Eline emeğine sağlık! ;)

Tested: N97 Mini, Çalışıyor

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
:tşk:

FuRiOuS0671

Üye
Kardeş güzel olmuşta 5800 da kaydırma sorunu var
Mesela iş bankasından 25 tane mesaj gelmiş durumda,
sadece son 3 tanesi yani ekranda olanları görüyom yukarı kaydırıp önceki mesajları göremiyorum çünkü kaymıyor kinetik ayarlarınıda açtım fakat fayda etmedi lerken bir sorun oldu sanırım ?
Az önce farkettim mesajı editledim.

iPhone görünümdede sorun var yeni mesaj geldiğinde ekranı açmıyor halbuki oto kilit aç aktif durumda hadi onu geçtik ben açıyom ekranı. Ekrana yapışıp kalıyor detaylar ve yoksay butonları işe yaramıyor çok sorun var programda :S

Benzer sorun n97 Mini de de var. Heralde dediğiniz gibi s60v5 için ***** işleminde problem oldu. Eğerki bu sorunu çözüp paylaşabilecek birileri varsa şimdiden allah razı olsun. Süper bir programa benziyor, paylaşım için çok teşekkürler.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Benzer sorun n97 Mini de de var. Heralde dediğiniz gibi s60v5 için işleminde problem oldu. Eğerki bu sorunu çözüp paylaşabilecek birileri varsa şimdiden allah razı olsun. Süper bir programa benziyor, paylaşım için çok teşekkürler.

Arkadaşlar çeviriden kaynaklı bir hata ise düzeltirim ama bence cra*cklenirken öyle bir hata vermiş olabilir.
Buyrun ingilizce orjinal sürümünü ekliyorum
Bunu deneyin eğer bunda sorun yoksa demekki çeviriden kaynaklı bir hata olmuş demektir ve sorunu çözmeye çalışırım çözerimde inşallah.
www.maxicep.com/s60-3rd-sms-mms-araclari/free-isms-v1-08-s60v3-symbianos-9-x-unsigned-365645.html

dzynn

dzynn

Üye
kinetic olayı çok kötü olmuş bi hevesle yüklemiştim :/ orjnl halini yükledim o da çalışmadı malesef dha dogrusu program hiç açılmadı :S arkadaşn dediği iphone olayı da çalışmıyosa hiç işe yaramaz demektir vallahi sırf o iphone stili görüntüle | detaylar olayı için kullanıyordum :/

Ellerine sağlık.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
kinetic olayı çok kötü olmuş bi hevesle yüklemiştim :/ orjnl halini yükledim o da çalışmadı malesef dha dogrusu program hiç açılmadı :S arkadaşn dediği iphone olayı da çalışmıyosa hiç işe yaramaz demektir vallahi sırf o iphone stili görüntüle | detaylar olayı için kullanıyordum :/

Ellerine sağlık.

Arkadaşlar benim E71de bütün fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor, Demek sizin cihazlara uyum sağlayan bir bölümünü cra*ck sırasında bozmuşlar
1.9 sürümünün lenmesini bekliyeceğiz Yapacak başka birşey yok.
1.9un cr*cklisi çıksın onuda Türkçe yapar paylaşırım.

nsren

nsren

Üye
Kardeşim çok da bedavaya konmak istemiyorum ama bir konuda daha yardım edersen sevinirim. Renk olayı güzel oldu dediğin gibi yaptım. Ama menü içinde mesaj döngüsü diye birşey var onun ne ise yaşadığını bir türlü bulamadım. Ve bir şey daha söylemek istiyorum kinetik kaydırma'da dahil bütün özellikleri sorunsuz çalışıyor emeğine sağlık.. Şimdi'den teşekkürler

untouch

Üye
Arkadaşlar sertifika sorunu veriyor, acil msjları pcye atıp A4'e çıktı almak istiyorum, yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim çok da bedavaya konmak istemiyorum ama bir konuda daha yardım edersen sevinirim. Renk olayı güzel oldu dediğin gibi yaptım. Ama menü içinde mesaj döngüsü diye birşey var onun ne ise yaşadığını bir türlü bulamadım. Ve bir şey daha söylemek istiyorum kinetik kaydırma'da dahil bütün özellikleri sorunsuz çalışıyor emeğine sağlık.. Şimdi'den teşekkürler

Mesaj döngüsü: Yani sayfadaki son mesajı okuduktan sonra joystik yani orta tuşla aşağı bastığımızda tekrar ilk mesaja dönüş yapar, yani sayfanın başındaki ilk mesaja. Bu fonksiyonu kapalı yaparsak son mesaja geldiğimizde aşağı doğru bassakta ilk mesaja dönüş yapmaz. Hızlı kaydırma içinde aşağı yukarı tuşları yerine sağ sol tuşlarını kullanabilirsiniz. Birde kısayol tuşları var, benim E71de (Q Klavye) biraz farklı olabilir, Siz msj sayfası açıkken 1 ile 9 arasındaki tuşlara basın deneyin ne işe yaradığını görürsünüz.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar sertifika sorunu veriyor, acil msjları pcye atıp A4'e çıktı almak istiyorum, yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Sertifika hatası alıyorsan bu konuyu incelemen lazım kardeşim: www.maxicep.com/symbian-s60v3-s60v5-maxipda-turkce-uygulamalar/mutlaka-okuyunuz-sss-telefon-modelleri-bilmeniz-gerekenler-son-guncelleme-14-09-2010-a-334478.html

MelistanbuLL

MelistanbuLL

Üye
Harika birşeye benziyo ya :)

Ferzan

Ferzan

Üye
:tşk:

5ulh

5ulh

Üye
s.a. yunusemre kardeşim.

Ben senin upload etmiş olduğun dosyayı 5800 cihazıma yükleyince sıkıntı oluyor. Msj geldiğinde ekrana çıkan pop-up pencere ekranda kitli kalıyordu..ayrıca kinetic scrool çalışmıyordu. Ancak nadir arkadaşımızın c. rackli aynı sürümdeki dosyayı yüklediğimde bu belirttiğim sorunların hiç biri olmadı. Kararlı olarak çalışıyor ... Nadir arkadaşımızın upload etmiş olduğu kırılmış dosyayı senin Türkçe' ye çevirme imkanın var mı acaba? Bu durumda tüm 5800 kullanıcılarının da sorununu gidermeye çalışmış oluruz.

Cevabını bekliyorum. İyi çalışmalar.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
s.a. yunusemre kardeşim.

Ben senin upload etmiş olduğun dosyayı 5800 cihazıma yükleyince sıkıntı oluyor. Msj geldiğinde ekrana çıkan pop-up pencere ekranda kitli kalıyordu..ayrıca kinetic scrool çalışmıyordu. Ancak nadir arkadaşımızın c. rackli aynı sürümdeki dosyayı yüklediğimde bu belirttiğim sorunların hiç biri olmadı. Kararlı olarak çalışıyor ... Nadir arkadaşımızın upload etmiş olduğu kırılmış dosyayı senin Türkçe' ye çevirme imkanın var mı acaba? Bu durumda tüm 5800 kullanıcılarının da sorununu gidermeye çalışmış oluruz.

Cevabını bekliyorum. İyi çalışmalar.

A.s.
Kardeş benim çevirisini yaptığım S60v3 (v5 desteği olduğuda söyleniyordu, o yüzden başlığıa S60v3/v5 yazmıştım) Şimdi S60v5'ler için yeni bir sürüm çıktı, nadirin eklediği dediğin o olabilir. İstersen sen bahsettiğin nadirin eklemiş olduğu sorunsuz dediğin programın LiNKiNi buraya ekle Ben bir bakayım eğer benim cihazımda çalışırsa onuda türkçe yaparım kardeş.

afakethrum

Üye
Program mükemmel. Bence Nokia telif hakkını alıp orijinal mesaj sistemi olarak göndermeli.

Ancak bir problem var. türkçe karakterlerin bazılarında karakter sayısı fazladan artıyor. Ç yazınca mesela bir karakterden fazla sayıyor. Buna bir çözüm var mı?

Üst Alt