FExplorer Pro Türkçe v2.00

Sponsorlu Bağlantılar

curlyshdw

Üye
tesekkurrr ;)

mehmety05

Üye
Selam arkadaşlar,

bu programı sertifikalandırıp 5800 xm telefonuma yükledim. Program çalışıyor ancak program resimdeki gibi dosya ve klasörlerin isimleri yanlarında göstermiyor her klasörün üzerine gelince gösteriyor ismi. Uyumlu mu değil ondan mı kaynaklanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

Selam arkadaşlar,

bu programı sertifikalandırıp 5800 xm telefonuma yükledim. Program çalışıyor ancak program resimdeki gibi dosya ve klasörlerin isimleri yanlarında göstermiyor her klasörün üzerine gelince gösteriyor ismi. Uyumlu mu değil ondan mı kaynaklanıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tamam arkadaşlar olayı çözdüm yazı rengi siyah yapmışım. Arka planda siyah olduğu için yazılar görünmüyormuş.

:kop::kop:

karabela4108

Üye
emeğine sağlık krdeş

blue344

Üye
Teşekkürler hepinize

--------------- Ekleme ---------------

Aranıza daha yeni geldim bende 6630 var normal de 6120c kullanıyorum ama program için 6630 geçtim :D

RedNeX54

Üye
6630 da Denedim çalışmıyor

maximert

Üye
Elinize Emeğinize Sağlık

yikiktabu

Üye
arkadaşım çok tşk ederim.

nokia c5 kullanıyorum. ama programı yukleyemıyorum. guvenılmeyen programlar yuklenemez dıyor. sorun nasıl gıderılır tş ederım şimdiden

Ky26

Üye
teşekkürler arkadaş

osmanatak1

osmanatak1

Üye
dostum tam sürüm çıktı cidden teşekkr ederim işime yaradı (;

hresid

Üye
kabiliyetli ins. teşekurler

kll100

Üye
güvenilmeyen program yazıp iptal ediyor link çöp solucan virüsü var

myheart_3434

Üye
s.a gardaşım fexplorer 2,0 pro türkçe yzıyor ama türkçe degil mümkünse türkçe versionunu yüklermisin şimdiden aline sağlık teşekkürler

abideli43

Üye
eline saglık dostum

serrrdar

Üye
sagol kanki ::))

"pHaNtOm LoRd"

"pHaNtOm LoRd"

Üye
teşekkürler

yaves

Üye
tşkler

huseyinkaya26

Üye
teşekkür

civandavut

civandavut

Üye
dostum bu programın s60 versiyonlarında mesaj gelen kutusu da vardı bunda yok nie.

romeo560

Üye
kardeşim bana acilen bu fexlorer programının s60v2 versiyonu lazım 6630 için çabuk lazım bana bulupta paylaşana çokk dua ederim.bulmayana canı sağ olsun derim.lütfennnnnnnn

jatvalca

jatvalca

Üye
teşekkürler kardeş

Üst Alt