<Ttpod 3.71 mp3 çalar sofft son versiyon Türkçeleştirme by burhan 2010>

Sponsorlu Bağlantılar

beysehirden

beysehirden

Üye
indirdim deneyeceğim teşekkürler

AlpReis

AlpReis

Üye
:oke:

-berq-

-berq-

Üye
saol ;)

nejdet can

nejdet can

Üye
emeğiniz için teşekkürler ancak 3.6 ve 3.7* versiyonlarda albüm kapak resimler 2,3 saniye gecikmeli geliyor bu nedenle hala 3.51 versiyonu kullanıyorum buna bir çare bulunamaz mı?

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
emeğiniz için teşekkürler ancak 3.6 ve 3.7* versiyonlarda albüm kapak resimler 2,3 saniye gecikmeli geliyor bu nedenle hala 3.51 versiyonu kullanıyorum buna bir çare bulunamaz mı?

anladım nejdet ama ayarlardan yapabilirsin.

nejdet can

nejdet can

Üye
anladım nejdet ama ayarlardan yapabilirsin.

sevgili burhan ben ttpod hastasıyım ayarları fazla yok zaten defalarca altından girip üstünden çıktım ben kendime özel albümler oluşturup sevdiklerimin resimlerini tagscanner ile 360*640 resimleri şarkılara kapak resmi yapıyorum. JANE SKİN kullanıyorum süper oluyor ama 2-3 saniyelik gecikmeler beni rahatsız ediyor SAYGILARIMLA;

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
:ehe

musty61ts

musty61ts

Üye
ID3 Düzenlemede hata var galiba. Müzik çalarken düzenleme yapmaya çalışınca pro. kapanıyor. Müziği durdurduktan sonra düzenlemeye giriyor ama bu seferde düzenleme yaptıktan sonra "Tamam" a basınca kapanıyor. Bi bakabilirsen iyi olur. Bu pro. hoşuma gitti. Tel.in kendi mp3 çalarında sorun (ileri geri sarmama sorunu) yaratmıyor. Paylaşım için Teşekkürler...

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş az önce baktım ama bi hata yok, düzenleme sırasında program kapanmıyor çalışıyor sorun yok yani, bu arada yeni 2 tane tema ekledim ttpod için bi bakın derim arkadaşlar.

hubeyb_123

hubeyb_123

Üye
:aha:

musty61ts

musty61ts

Üye
Allahalla bikez daha deniyim bakim nolcak.

asiromantik775

Üye
süperr

Üst Alt