Kaspersky Mobile Security v9.0.52 S60v3-S60v5-SİGNED- Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
4-)Settings.kls yi settings2.kls olarak değiştirdik. 5-)14 çiftli karakteri de not aldık. Settings.kls dosyası yok ki settings2.kls yi settings.kls olarak mı değiştirecez? 8 e basıp hex i görüntüleyince bu sefer dediğin 14 adet 58 i göremiyorum sana zahmet yardımcı olur musun?

c/private/200280DDF klasorunu 200280DDFa olarak adlandır.setting.kls dosyanın üzerine gel 8'e bas.seçenek>hex arama'ya 3a yaz.bulduğun 3a3b ile başlayan 07 arasındaki rakam çiftlerini bir yere yaz.indirdiğin setting.kls dosyasının üzerine gel.8'e bas.3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 devam eden sayıların arasında 58 sayıları var.bunları yazmış olduğunuz sayı ve yazılarla değiştir.geri de kaydet.bu dosyası c/private/200280DDFa klasörune at ve değişim sorarsa onayla.klasörun ismini 200280DDF olarak değiştir.programı aç.seçenek>hex arama'ya tıkla 58 yaz bulursun.

: tolga :

Üye
benim tel 6220c (5.15) hackleniyor mu acaba bende privateye giremedim de hacleniyorsa nasıl bi yardımcı olsan şimdiden saol

speed92

speed92

Üye
eyw bilader saolasın

--------------- Ekleme ---------------

sağol

tanergedik

tanergedik

Üye
biraz karşışık ancak "kms patch" yapmaktan daha iyi olduğu kesin

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Emegine Saglik.
:tşk: :maxicep:

emre_sali05

emre_sali05

Üye
Bir arkadaş şu private klasörünün yapılmış halini upload edebilirmi acaba??? Ben yanlışlıkla sildimde. Yardım edene şimdiden teşekkürler :)

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
hangi hafızadakini sildiysen o hafızaya bir tane program yükle yenisi oluşturulur.

emre_sali05

emre_sali05

Üye
Yenisini kuramıyorum. Deneme sürümünüz bitti diyor kaldır diyorum kod istiyor.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

menzil957

menzil957

Üye
c/private/200280DDF klasorunu 200280DDFa olarak adlandır.setting.kls dosyanın üzerine gel 8'e bas.seçenek>hex arama'ya 3a yaz.bulduğun 3a3b ile başlayan 07 arasındaki rakam çiftlerini bir yere yaz.indirdiğin setting.kls dosyasının üzerine gel.8'e bas.3a 3b ile başlayan ve 1b 07 37 devam eden sayıların arasında 58 sayıları var.bunları yazmış olduğunuz sayı ve yazılarla değiştir.geri de kaydet.bu dosyası c/private/200280DDFa klasörune at ve değişim sorarsa onayla.klasörun ismini 200280DDF olarak değiştir.programı aç.seçenek>hex arama'ya tıkla 58 yaz bulursun.

arkadaşım dediklerini yaptım fakat programı çalıştırdığımda ^bileşenlerden bazıları eksik programı kaldırıp tekrar kurun^ dedi
bu işlemi iki sefer yaptım yine aynı neden acaba

furo122

furo122

Üye
private klasörü boş gösteriyor. Ne yapmalıyım. Lütfen yardımcı olun

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
sağoll

seven1

Üye
teşekkurler

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

tanjantx

tanjantx

Üye
4 share dan indirmeye izin vermiyor dostum başka bir link verebilirmisin ?

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
aşağıdaki adresdeki proğramı indirip telefonuna kur.telefonun sistem dosyalarına erişimi aç ve kls tool prığramını çalıştır.sonucu yazarmısın konuyu güncelleyeceğim.

u_cosar

u_cosar

Üye
türkçe olması iyi olmuş saol

AZADE27

AZADE27

Üye
Setting.kls
için
verdiğin link ölmüş

Üst Alt