<Ttpod 3.71 mp3 çalar sofft son versiyon Türkçeleştirme by burhan 2010>

Sponsorlu Bağlantılar

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
<Ttpod 3.71 mp3 çalar sofft son versiyon Türkçeleştirme by burhan 2010>
Ttpod 3.71 soft versiyonu Türkçeleştirme by burhan 2010, Teşekkür etmeyi unutmayalım Lütfen
ÖNiZLEME MİNİ MENÜ:

ÖNiZLEME TEMA:

ÖNiZLEME MENÜ

Ttpod v3.71 S60v2 1. kullanımı ve güç tüketimini azaltmak için yeni bir sistem mimarisi üzerinde çalışması geliştirildi,2. Ses ayar fonksiyonu artırıldı. 3. Sağ ve sol kanal denge ayarı artırıldı.4. Pop-up arayüz görüntülemesi optimize edildi.5. Yeni görüntü işleme motoru daha iyi görüntüleme elde edildi.6. Ekran döndürme işlem performansı artırıldı7. Resim görüntüleme kalitesi artırıldı.8. Kısayol tuş menüsü eklendi. 9. Sol menü düzeni ayarlandı. 10.Güç tasarruf modu artırıldı. 12.Uyku modu artırıldı. 13.Albüm adına göre ve rasgele çalma zamanı düzenlendi.14.Mobil etiket ve işlevsellik artırıldı.15.Geri sarma ve hızlı ileri sarma modları artırıldı.16.Font haraket efektleri artırıldı. 17.Font gölge efektleri artırıldı. 18.Font boyutu ve şarkı söz rengini düzenleme arabirim fonksiyonu geliştirildi.19.Görüntü depolama dizini öz elleştirmesi yapıldı.20.Mini oynatıcının şeffaflığı artırması geliştirildi.21.Çalmaya başlayınca ayrı ayrı konum hatırlama desteği getirildi.22.Sol menü tuşları ve sol ok tuşları kapatma desteği getirildi.23.Liste hızlandırıldı. 24.Favori listesine özel liste eklenebilir hale getirildi.25.Bluetooth ile aynı anda birden fazla dosya gönderme desteği eklendi.26.ID3 editörü önbellek optimiz asyonu yapılarak geliştirildi.27.Animasyon ve skin özellikleri geliştirildi.Düzeltmeler:1 modellerde uyku modu kapanma sorunu çözüldü.2. atma sorunları giderildi.4. Resim görüntüleme ve skin geçişindeki problemler giderildi.5. MPEG-4 AAC Ses Kodlama biçimlerini çalamama sorunları giderildi.6. Diğer bazı sorunlar giderildi.

DESTEKLEYEN MODELLER S60/ Nokia 3230 Nokia 3620 Nokia 3650 Nokia 3660 Nokia 6260 Nokia 6600 Nokia 6620 Nokia 6630 Nokia 6670 Nokia 6680 Nokia 6681 Nokia 6682 Nokia 6290 Nokia 7610 Nokia 9300 Nokia 9500 Nokia N70 Nokia N71 Nokia N72 Nokia N90,Siemens SX1 Panasonic X700, X800Samsung D720, D730

Arkadaşlar 2 tane yeni tema ekliyorum devamı gelecek bu temaların, sis formatında sadece yükleyin yeter:oke: Yeni temalar eklenmiştir arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr, BadBoys155, enes146 ve 49 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
dosya eklenemedi hatası alınıyor.böyle kalıyor maalesef.

punqermojo

Üye
Dosya serwere yüklendi
iyii forumlar
paylaşım için saol kardes :)

mertt_cann

Üye
Sağol birader super ya bence

bulgay

bulgay

Üye
merhaba.Öncelikle bu güzel çevirilerin için teşekkür ediyorum.Sizin türkçe'ye çevirdiğiniz bu programları ben de başka bir dile çeviriyorum.Ama sizin exe dosyanızı silmeden tabi :) yani türkçe'ye çeviren olarak siz yine görünüyorsunuz.Teşekkürler....

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler :oke:

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
merhaba.Öncelikle bu güzel çevirilerin için teşekkür ediyorum.Sizin türkçe'ye çevirdiğiniz bu programları ben de başka bir dile çeviriyorum.Ama sizin exe dosyanızı silmeden tabi :) yani türkçe'ye çeviren olarak siz yine görünüyorsunuz.Teşekkürler....

:ehe

teşekkürler

teşekkürler :oke:

rica ederim.

jejep

jejep

Üye
Teşekkürler abıcim bitanesin:)

JACK_1994

JACK_1994

Üye
Programı daha yeni indirdim ve telefonuma attım.Ama bi baktım 3 mb program.Dedim heralde boşu boşuna 3mb yapmamışlardır dedim.Gerçekten de dediğim gibi çıktı.Program süper.Tam aradığım mp3 player tipi.Paylaşım için gerçekten sağol arkadaşım :sarıl:

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Programı daha yeni indirdim ve telefonuma attım.Ama bi baktım 3 mb program.Dedim heralde boşu boşuna 3mb yapmamışlardır dedim.Gerçekten de dediğim gibi çıktı.Program süper.Tam aradığım mp3 player tipi.Paylaşım için gerçekten sağol arkadaşım :sarıl:

rica ederim güle güle kullan:oke:

bozkurtaq

Üye
5800 a uyumlu bi ttpot yok mu yaaa :hmmm

köprülü

Üye
teşekkür ederim

macasko

macasko

Üye
Teşekkürler güzel paylasım ellerinize saglık..

By Burhan 2010

By Burhan 2010

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

Üst Alt