Telefonu Elinize Almadan Bilgisayardan Ekranı Görün ve Kullanın N73 (Anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

iZMiRLy5800

iZMiRLy5800

Üye
N73te deneyeceğim umarım calışır

wer50ni

Üye
6220 c çalışır mı

bbxxx

Üye
saol kardeş böle bişeyi ilk defa gördüm bi deneyelim pcden anrufen oynayabilcekmiyim bakalım :)

ozcemoz

Üye
windows 7de desteklenmiyor ...

atkafası3233

Üye
sgh-l760 var elimde ekranım bu sabah telefonumu açtığımda gitmişti yeni telefon alıcam ama içine almam gereken dosyalarım var ve hiç birşey yapamıyorum yardım edin lütfen...

mabdussamed

mabdussamed

Üye
teşekkürler

Necmati

Necmati

Üye
sağol süper program :oke:

nabersakir

Üye
lanet olsun rapid hata weriyor

hsakallim

hsakallim

Üye
rapidden sonuna kadar geliyor %99 a kadar yani sonra bağlantı kesildi diyor başka bi yere koysanız şu proğramı bi zahmet 5 defadır deniyorum aynı

karakule100

karakule100

Üye
rapidden sonuna kadar geliyor %99 a kadar yani sonra bağlantı kesildi diyor başka bi yere koysanız şu proğramı bi zahmet 5 defadır deniyorum aynı
benimde aynı düzeltiseniz iyi olur

--------------- Ekleme ---------------

şimdi indirdimmm dniyorumm

matela

matela

Üye
saol

kemal21

kemal21

Üye
teşekkürler...

karakule100

karakule100

Üye

şimdi indirdimmm dniyorumm
tamamdır n73 me güzel calışıyor emegine saglık

Ykaraca

Ykaraca

Üye
Teşekkürler...Çalışıyor Bendede...:oke:

xdxa

Üye
30/08/2010 saat:1027 ıtıbarıyle kurulumu gerceklestırılen program n73 tarafında mukemmel ve sorunsuz calısmaktadır.emegıne saglık kardesım

myth_237

myth_237

Üye
Sağol gerçekten güzel program.

Zymenn

Zymenn

Üye
Aceba bu programın java s40v5 tabanlısı var mıdır?

efsane_komando

efsane_komando

Üye

ImageExpo Developer Edition 3.4.3 ed N73 (Telefon Ekranını Bilgisayarda Gösterir ve Bilgisayardan Telefonunuzu Kullanabilirsiniz)

Nokia 3250 (S60 3rd Edition)
Nokia E60 (S60 3rd Edition)
Nokia E70 (S60 3rd Edition)
Nokia N73 (S60 3rd Edition)
Nokia N80 (S60 3rd Edition)
Nokia N91 (S60 3rd Edition)

N73 te Denendi %100 Çalışıyor

Kurulumu : İlk önce indirdiğiniz dosyanın içinde olan "ImageExpoDeveloperEdition_3.4.3" isimli programı bilgisayarınıza yükleyin, kurulum sonunda programı çalıştırmayın çünki yapıcaz, daha sonra yine indirdiğiniz dosyada bulunan "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.ed-BiNPDA" klasörüne girin burdan "" Klasörüne girin "imageexpodev" isimli dosyayı kopyalayın ve "C:\Program Files\SysOpen Digia\ImageExpo Developer Edition\lib" içerisine yapıştırın işlemide tamamlandı, son olarak telefonla bilgisayarın bağlanması için gereken yazılımı telefona yükleyelim indirdiğiniz dosyadaki "SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.4.3.S6 0v3. SymbianOS9.1.ed-BiNPDA" klasörüne girin "ImageExpoDeveloper_S60_30_3.4.3" yazan programı telefonunuza yükleyin ve çalıştırın daha sonra masaüstündeki "ImageExpo Developer Edition by SysOpen Digia" programını çalıştırın telefondan ne ile bağlanacaksanız onu seçin örneğin ben usb ile bağlatıyı telefondan seçtim ve bağlandım. Hepsi bu kadar

20 MB
rapid linkin ölmüş.....

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
c5'te çalıştıramadım.

FERHATGS

Üye
tek kelime mükemmelsiniz harika bir program süpeeeer elleriniz dert görmesin hayatımın en güzel ve iyi işi bu aileye girdiğim günlerden biriymiş şimdi anladım..laf değil iyiki varsınız var olun.......

Üst Alt