walkman telefonlarla ilgili sorunları çözelim !!!

Sponsorlu Bağlantılar

ouzqan

ouzqan

Üye
    Konu Sahibi
walkman telefonlarla ilgili sorunları çözelim !!!
arkadaşlar 3 yıldır sony ericsson moding ile ilgileniyorum sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz ? sorunlarınız varsa birlikte çözelim.

People's Champ

Üye
Benim Soruumu Biliyorsun Ve Konuma Yeni Mesaj Attım...

tatarpolat

tatarpolat

Üye
bende w 302 var ve telefon 5 aylık telefonum donma yapmaya başlamıştı şimdide hiçö açılmıyo sim sağlayıcınıza başvurun yazıyo Allah rızası için yardım...

Captain

Üye
ben sony ericsson bi telefon almayı dsünüyorum su anda symbıan kullanıyorum merk ettgım seylerden bırısı mesela symbıanda dosya yöneticsi var jar jad yada sis dosyayı orada buldktan sonra telefon kendisi yüklüyor sony ericsson da tema yükleme oyun yükleme nasıl oluyor bilen arkadaslar yardım edebilir mi ? yardımlarınız ve yorumlarınız ıcın sımdıden teşekkürler :)

firari651993

Üye
ya bende sim aktif değil yazıyo bu ne olabilir

firari651993

Üye
yükledim en son yazılım yüklü dior

--------------- Ekleme ---------------

lütfen mesaj yaz

ism12

ism12

Üye
ben de w595a var amerikadan geldi ve türkselde pasaporta işlendi. türkselde işlendiği için yalnızca türksel hat kabul ediyo. çevremdeki herkes avea kullanıyo benim de avea hattı kullanabilme şansım var mıdır?

firari651993

Üye
sim aktif değil dedim uygun yazılım yükle dediniz yükledim en son yazılım yüklü dedi ve cevap yazmıonuz orochi ve ouzqan dan yardım bekliorum

ouzqan

ouzqan

Üye
    Konu Sahibi
bende w 302 var ve telefon 5 aylık telefonum donma yapmaya başlamıştı şimdide hiçö açılmıyo sim sağlayıcınıza başvurun yazıyo Allah rızası için yardım...

belalı bir telefon almışsın garantisi varsa garantiye ver yoksa geçmiş olsun o telefona bir tek box la çözebilirler.

ben sony ericsson bi telefon almayı dsünüyorum su anda symbıan kullanıyorum merk ettgım seylerden bırısı mesela symbıanda dosya yöneticsi var jar jad yada sis dosyayı orada buldktan sonra telefon kendisi yüklüyor sony ericsson da tema yükleme oyun yükleme nasıl oluyor bilen arkadaslar yardım edebilir mi ? yardımlarınız ve yorumlarınız ıcın sımdıden teşekkürler :)

se lerdeki dosya yöneticisi daha iyi dosyanın uzantısına göre yerleştirme yapıyor /jpg yi resimler klasörüne ) jar jad olayında ise sen kur diyorsun ve o kuruyor geçemeni tavsiye ederim.

ya bende sim aktif değil yazıyo bu ne olabilir

imei klonlanmış yada sim kilidi var telinde yazılım atttıktan sonra olmaya başladıysa sim kilid var pm at çözelim.

ben de w595a var amerikadan geldi ve türkselde pasaporta işlendi. türkselde işlendiği için yalnızca türksel hat kabul ediyo. çevremdeki herkes avea kullanıyo benim de avea hattı kullanabilme şansım var mıdır?

dene bi açılırsa kullanırsın eğer açılmzsa o türkcelle git ... :D

sim aktif değil dedim uygun yazılım yükle dediniz yükledim en son yazılım yüklü dedi ve cevap yazmıonuz orochi ve ouzqan dan yardım bekliorum

imei klonlanmış yada sim kilidi var telinde yazılım atttıktan sonra olmaya başladıysa sim kilid var pm at çözelim.

firari651993

Üye
dediğinizden anlamadım hala sim aktif değil dio pm ne söyleyin ben size bulur atarım

imei klonlanmış çözümü war mı ? ya herşeyin şifresi war bunun yok mu?

evet bu telefonun imeisi kayıt dışı ne yapabilirim pm de ne

ahmetulas26

ahmetulas26

Üye
kardeş pm özel mesaj demek öm de denir sen ona özel mesaj at o hallader :oke:

forumcu giresun

forumcu giresun

Üye
birader benim w715 im var.messenger sorunu yaşıyorum.e buddy yi indirdim sitesinden,kurdumda.ama gelin görünki giremiyorum.e buddy ID istiyor ebuddye üye oldum onu giriyorum 1 dakika bekliyor girmiyor.msn adresimi şifremi ayzdım onuda açmıyor.bi hata vermiyor sadece dediğim gibi beklioyr 1-2 dakka sonra uzun sürüyor diyor yeniden dene seçeneği geliyor bende çıkış yapmak zorunda kalıyorum.siz messenger olarak ne kullanıyorsunuz yardım edermisiniz...:islik

ouzqan

ouzqan

Üye
    Konu Sahibi
vodafone live ayarlarını yaptınmı zaten yüklüdürde sen yeniden yap . bide yaptığın halde halen girmiyorsa başka msn kullan ben öyle yapıyorum . öylede olmazsa vodafone müşteri hizmetlerini ara.

frmc32

frmc32

Üye
başka msn dediğin hangi yazılım?

nurlan3333

nurlan3333

Üye
bana w810i da çalişan video tube lazim bolt işlemiyor belkide boltun ayarlarini bilmiyorum yardimçi olun
birde bu telefona adobe flash lite varsa linki koyun
bana online video çok lazim.

firari651993

Üye
pm atamıyom msn yyazın ben oradan sölim size kardeşler

emirhanemirhan

Üye
ya arkadaşlar ben wifiyle internete bağlanıyorum sıkıntım yok==sorunum şu Kİbenim hattım avea ve gprsi kullnarak internete bağlanamıyorm nedenide belli internet ayarlarım yok..ve sorun devam ediyorr çünkü bu beyinsiz avea telefonun internet ayarlarını yüklememiş.internet sitesinden araştırırsanız görürsünüz en son w950i nin internet ayarları var. yani telefonumla internete giremeyecekmiyim ben arkadaş=( lüFen bi yardImmmmmmmmmmm
Maxicep.com - w995 3 aydır çözemedim bu sorunu varmı bi bAbayiğit

Telefon modeliniz tanımlanamamıştır. diyo ya bu telefon çıkalı kaç ay oldu bu ne ihmalkarlık=(aveadan nefret ettimmmmmmm

zalim99

Üye
w100i aldım ama hareketli duvar kagıdı olmuo

saynikliza

Üye
merhaba, bende w21i ZYLO var, internetten video seyredemiyorum.
neden olur, nasıl çözülür?

teşekkürler...

Üst Alt