Mobiola Headset v2.0.15 Symbian S60v3 - Cebinizi hem kullaklık hem mikrofon yapın

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Mobiola Headset v2.0.15 Symbian S60v3 - Cebinizi hem kullaklık hem mikrofon yapın
Bu program cep telefonunuzu kullaklık ve mikrofon haline getiriyor nasılmı? Programı tanıyalım ozaman...

Daha önceki programla telefonunuz bir webcam haline gelmişti hemde kablosuz. Bu program ile de aynı şekilde usb,Bluetooth yada wifi ile bilgisayara bağlantı kurularak gerek bilgisayarın sesini telefona aktarma işlemi gereksede telefondan sesimizi aktarmakta kullanabiliyoruz. Kablolu mikrofonunuzu atın bir kenara gerçekten kaliteli bir ses için en iyi donanım telefonunuzda zaten mevcut. Yapmanız gerekenleri ve kurulumu anlatımcam programla neler yapılabileceğini birazdaha açalım.

- Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ gibi programlarla tam uyumlu.
- Ses kayıt özelliği mevcut.
- Usb,Bluetooth ve wifi ile bağlantı imkanı
- Telefondan sesi dışarı aktarma özelliği
- Bilgisayarın sesini telefona akatarma (Tümüyle)
- Mikrofon ve kullaklık özelliği

Telefon görüntüsü:

Pc Görüntüsü:

Arkadaşlar bu sürümü bulmak kolay olmadı,ama gerçekten çok işe yarar bir program ben N95 ile test ettim ve kullanıyorum.Şimdi Etkinleştirmeye geçelim.

İndireceğiniz klasör içinde ayrı ayrı klasörler halinde ayırdım.Öncelikle bilgisayarınıza yükleyin ve programı kapatıp telefonunuza atmanız gerek programı atıp yükleyin.
Daha sonra etkinleştirme için gerekli olan klasörü açın. 'k e y g e n' klasörü içerisinde bulunan 'runme.bat' Dosyasını programın kurulu olduğu dizine atın ve yönetici olarak çalıştırın.Karşınıza bir şifre ekranı gelecek onu kapatmayın ve K e y g e ni açın oradan kullanıcı adı ve şifreyi tamam diyin. aktivasyon tamamdır. :)

Bağlantı türünü telefondan ve bilgisayardan aynı seçmelisiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: seven yürek, atakim, nilgirl ve 12 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

ibrahim 15

ibrahim 15

Üye
kardeş telefonu bağladım ama ses gelmiyor ikisinide bağladım connect diyor

yamyam2576

yamyam2576

Üye
teşekkürler bluetooth usb ikisiylede çalıştı

ibrahim 15

ibrahim 15

Üye
hmm tamam çalıştırdım saolasın biraz ses daha güzel gelseydi daha iyi olurdu eyvallah kardeş

asder_fs

asder_fs

Üye
teşekkürler

gittigelmez

Üye
gardas :D bu programın s60 v2 si yok mu ki

cetinerdal

Üye
Program 5800 XM de çalışmıyormu acaba????

rasid96

rasid96

Üye
k*eyge*n kodunu kabul etmedi

murat3702

murat3702

Üye
****** kabul etmiyor

--------------- Ekleme ---------------

ke*ygen yanlış olmuyor......

AlpReis

AlpReis

Üye
****** hatası var

joe22

Üye
sertifakalandırılsa bile telefona yüklenmiyo bi türlü

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
aktivasyon işlemi olmuyor bir türlü. kod yanlış diyor.

vedat533

vedat533

Üye
saol

thehallowman

Üye
****** çalışmıyor

cozturk

cozturk

Üye
.Kod yanlış arkadaşım.Ayrıca anlatımı ben anlamama rağmen birçok kişi anlıyamıyabilir.Birazcık daha ayrıntı adım adım Pls.

maliclic

Üye
arkadaşlar kod yanlış değil.. "runme" yi açtıktan sonra name yazan yerin hemen üstünde headset fingerprint diye 6 haneli rakamlı harfli bi yazı var onu keymaker da ortada H/W ID diye yazan yere yapıştırın generateye basın sonra name ve kullanın...

• Beğen
Tepkiler: Preda
jayjay85

jayjay85

Üye
Arkadaşım bende de olmuyo nerede yanlış yapıyoruz

xyorgunx

Üye
kardeşim emeqine saqlık .. bu programın webcam surumunu kullanıyorum buda cok hoş saol :oke:

Üst Alt