Windows live messenger 6.20.0 orjinal sürüm (en son versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

kollucu

kollucu

Üye
M0ruh nerlrdsn yha oNUR

APOvBABA

APOvBABA

Üye
ya arkadaşlar bende windows live messenger 5 kullanıyodum çok güzel çalışıyodu çalışmıyo artık sizdede olduğu gibi can not allow login yazıo. denediğim hiçbir msn çalışmadı bildiğiniz çalışan msn varmı?

okankoc

okankoc

Üye
valla bende bir kac ay kullandım bendede aynı seyleri yaptı ama arkadaslar size bir msn ismi vercem yükleyin ninbuz2.40 bu msn mükemmel ve telefonunuzun model secenegide sunuyor deneyin memnun kalacaksınız maxicep te bütün emegi gecenlere tesekkürü bir borc biliyorum hepinizin emegine saglık:kop:

bayon

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bende windows live messenger 5 kullanıyodum çok güzel çalışıyodu çalışmıyo artık sizdede olduğu gibi can not allow login yazıo. denediğim hiçbir msn çalışmadı bildiğiniz çalışan msn varmı?

windows live serisinden çalışan varmı diye soruyosan 5.5 editli bi sürümü çalışıyo diye duydum ama çoğu zaman değilmiş tabi

firattr

Üye
İnsana sadâkat yaraşır görse de ikrah..
Doğruların yardımcısıdır Hz.Allah..​

okankoc

okankoc

Üye
valla daha düne kadar bende kullanıyodum ama artık hangi sürümü varsa yüklüyorum acmıyor yınede emegin icin tsk ederim:naughty:

antisatan

antisatan

Üye
Arkadaşlar, bu windows live messenger yani wlm adı altında yapılan bu msn programı çinliler tarafından yapılıp piyasaya sürülmüstür. Microsoft ile hicbir alakası yoktur.. Programım baglantı noktası, msn.vega.com. Adı altındadır. Bu site yogunluktan dolayı kapandı.. Bu yüzden program internet erisiminden yoksun kalıyo..Size tavsiyem, scprit kodlamadan anlayan varsa, bu programın içeriğini inceleyerek, varsayılan erişim noktaları ve adreslerini, örn, günümüz msn nin yani microsoft un erişim(sunucu) adresleri ile değiştirebilir. Bu sayede bu programı calışır hale getirebiliriz. Hemde microsoft iflas edene kadar :-)

bayon

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar, bu windows live messenger yani wlm adı altında yapılan bu msn programı çinliler tarafından yapılıp piyasaya sürülmüstür. Microsoft ile hicbir alakası yoktur.. Programım baglantı noktası, msn.vega.com. Adı altındadır. Bu site yogunluktan dolayı kapandı.. Bu yüzden program internet erisiminden yoksun kalıyo..size tavsiyem, scprit kodlamadan anlayan varsa, bu programın içeriğini inceleyerek, varsayılan erişim noktaları ve adreslerini, örn, günümüz msn nin yani microsoft un erişim(sunucu) adresleri ile değiştirebilir. Bu sayede bu programı calışır hale getirebiliriz. Hemde microsoft iflas edene kadar :-)

valla yapabilen varsa çok makbule geçer

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
ıste son surum e71 denıcem ama olmaya bılır v3 o

çorlu56

Üye
çok sağul

blaster12

Üye
teşekkürler

ade26burak

Üye
TeşekürLer xd

erkanhc

Üye
nokıa e63 için olmuyormu msn programı

----------Eklendi @ 19:11:52 ---------- Yazıldı @ 19:09:09 ----------

biri bana yardım etsin yaaaaa acilen messenger programı lazım banaaaaaa

Sfarllex

Sfarllex

Üye
oluyo mu?

_Akhan_

Üye
Teşekkürler

style_gore

style_gore

Üye
nedendir bilmiyorum çoğu zaman Attach'leri indiremiyorum telefona. Eklentiye tıklıyorum indireceğim yeri seçiyorum öylece bekliyor. Beklemekten sıkılıp iptal ediyorum. Birde maxicep'in telefondan girenler için mobil uyumluluğu var fakat dosya indirme olayında çoğu zaman eklentiler rar ve ziplenmiş halde veriliyor. Tamam benim telefonumda programım var peki ya olmayanlar ne yapacak. [6630 klasik, opera mini 6 ile] iyi akşamlar.

livtyler

Üye
Ucbrowser den dene.Bende bazen operadan indiremiyorum.Ucbrowserda sorun yok.Dosyalar sıkıştırılmadan paylaşılırsa daha güzel olur elbet.Yapacak birşey yok :) cepten program indiren kişinin mutlaka açacak programı vardır veya olmalı.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
nedendir bilmiyorum çoğu zaman Attach'leri indiremiyorum telefona. Eklentiye tıklıyorum indireceğim yeri seçiyorum öylece bekliyor. Beklemekten sıkılıp iptal ediyorum. Birde maxicep'in telefondan girenler için mobil uyumluluğu var fakat dosya indirme olayında çoğu zaman eklentiler rar ve ziplenmiş halde veriliyor. Tamam benim telefonumda programım var peki ya olmayanlar ne yapacak. [6630 klasik, opera mini 6 ile] iyi akşamlar.

xplore yukersen indirdiğin yerdeki rar ve zip uzantılı dosyaları açabilirsin

Üst Alt