Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

^^Positive^^

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Mesajları Geri Getirme Programı
MobilFusion Old Talk

Eğer Bir Mesajı Cep Telefonunuzdan Silmiş İseniz Ve Geri Getirmek İstiyorsanız,Üzülmeyin.Artık Bu Program Sayesinde Silinen Mesajı Geri Getirebilirsiniz.Bu Program Mesajları,Telefona Yedekliyor Ve Sonra Rahatça Ulaşabilmemizi Sağlıyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: seroline, Sdt2525, R.BEDRAN ve 5 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.umarım birçok kişinin işine yarar.

• Beğen
Tepkiler: wagh

feynur

Üye
ben neden acamıyorum bu programı yardım edın lütfen

nevdar_1986

nevdar_1986

Üye
MobilFusion Old Talk

Eğer Bir Mesajı Cep Telefonunuzdan Silmiş İseniz Ve Geri Getirmek İstiyorsanız,Üzülmeyin.Artık Bu Program Sayesinde Silinen Mesajı Geri Getirebilirsiniz.Bu Program Mesajları,Telefona Yedekliyor Ve Sonra Rahatça Ulaşabilmemizi Sağlıyor.

slm.bnm tlf samsung gt-s 5233 w bir diğer bilinen adıyla samsung star wifi serisi;java tabanlı.

bnm tel hafızasına gelen msjı değil de daha çok gönderen no yu bulmam gerekiyor.bunun için bana yardımcı olur musunuz?

^^Positive^^

Üye
    Konu Sahibi
87 Kez İndirilmiş Bir Tek Nadir Abi TeşekküR Etmiş Yazıklar Olsun....:gun1:

asi!

asi!

Üye
tşkler

: tolga :

Üye
tşkler

emreilhans

emreilhans

Üye
teşekkürler.umarım birçok kişinin işine yarar.

emre2323

Üye
şaçma

pırasaa

Üye
açamadım ki ben bu programı

cerenazan

Üye
bende açamadım yardım lütfenn

barikat_diss

Üye
Silinen SMSleri Kurtarmak için Programa Gerek Yok BENCE

Nokia PC Suite Programının Yan Uygulaması Olan Ovi Suite Silinen Mesajlar Diye Bir Bölümü Var Oradan İstediğiniz SMS'i Bulabilirsiniz.
Telefonunuzu Bilgisayara Bağlayamıyorsanız, Program Kullanmanız Gereklidir. :)
Lakin Telefon Hazfızası veya Hafıza Kartınızda, Tüm SMS'lerin Saklandığı .txt Dosyası Var. Ancak Bu .txt Dosyası Enter Tuşunu Bilmiyor Galiba. :) Tüm SMS'ler Tek Satır Halinde ve Her SMS'nin Başında ve Sonunda Kodlar Var. :)
[B ]SMS Mesajı[/B] gibi ....

spice

Üye
teşekkürler paylaşım için..

mua11

Üye
sağol buna ihtiyacım vardı

SEMIH.38

Üye
facebook umdan sildigim mesajları geri getirebilirmiyim.bu konuda bir program varmıdır

cptalperen

cptalperen

Üye
teşekkürler yararlı paylaşım :oke:

sailorcaptain

Üye
çok gzl

esinti_0

Üye
Silinen SMSleri Kurtarmak için Programa Gerek Yok BENCE​

Nokia PC Suite Programının Yan Uygulaması Olan Ovi Suite Silinen Mesajlar Diye Bir Bölümü Var Oradan İstediğiniz SMS'i Bulabilirsiniz.
Telefonunuzu Bilgisayara Bağlayamıyorsanız, Program Kullanmanız Gereklidir. :)
Lakin Telefon Hazfızası veya Hafıza Kartınızda, Tüm SMS'lerin Saklandığı .txt Dosyası Var. Ancak Bu .txt Dosyası Enter Tuşunu Bilmiyor Galiba. :) Tüm SMS'ler Tek Satır Halinde ve Her SMS'nin Başında ve Sonunda Kodlar Var. :) [B ]SMS Mesajı[/B] gibi ....

merhabalar.

Ben belirtmiş olduğunuz ovi ile mesajlara ulaşmaya çalıştım fakat boş gösteriyo.acaba yapmadığım bişey mi var

swindler76

Üye
Ellerine sağlık dostum teşekkürler.
BEnim bir sorum olacak; programın telefona yuklenmesi ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok makbule geçer.
İyi akşamlar.

rebel_purple

Üye
arkadaşlar benim telefonumun modeli samsung wave s7233 telefon hafızasına kayıtlı olan çok önmli mesajları sildim geri getirmek için yapabileceğim bişey varmı çok önemli acil olarak cevap vereblirmisiniz ??

Üst Alt