Orjinal Trident Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:emzik:

'-ρяσм¡Sє

'-ρяσм¡Sє

Üye
teşekkrler. bi tek thl hoşuma gitti gerisi gzl deil

Blackberry41

Blackberry41

Üye
işe Yaramaz Paylaşım İçin Saol

FK5896

FK5896

Üye
merhaba ben trident wt 2 almayı planlıyorum. sizce nasıl bir telefon dokunmatikliği vs. vs. şimdiden tşkler..

sabrisuper

sabrisuper

Üye
w-t3 yokmu

Soraux

Soraux

Üye
Teşekkürler

seda_311

Üye
arkadaşlar bende trident wt-8 var..dosya yöneticiden yanlışlıkla format tuşuna bastım..telefon açılıyo trident yazısı çıkıyo..ne yapmalıyım?bana yardımcı olur musunuz?olursanız çok sevinirim..şimdiden herkese çokk teşekküt ederimm..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
t88 nerde

dozerdam3

Üye
Kardeş anladığım kadarıyla bu tridenTler dandik
herseyi dahil
çabuk bozuluyor ben aldım 1 ayı dolmadan dokunmatiği bozuldu.
2 YILLK GARANTİSİ FİLAN BOŞŞŞŞ

SympHonicaLis

SympHonicaLis

Üye
trident telefonlar çin malı olmasına rağmen piyasadaki diğer çin malı telefonlara nazaran bır kat daha iyi...

balyoz61

Kapalı Hesap
orjinal haaa :D

sm3

sm3

Üye
bn t67 kullanıom kusura bakmayın ama telefon demeye bin şahit ister

ak42

ak42

Üye
bi kere bu hatayi yaptım çin mali bi telefon aldım televizyonu yüzünden merak ettim bi hafta kullandım sattım iki yıl garanti hikaye doğru düzgün ilgilenmezler bile sattım kurtuldum şimdi cın mali telefonu yolda bulsam almam bozuluk çıkar bi sürü uğraştırır diye :-) bulaşmayın arkadaşlar hiç tavsiye etmem

----------Eklendi @ 23:11:45 ---------- Yazıldı @ 23:08:15 ----------

bide yerli mali yurdun maliymis reklamda öyle diyordu peh peh peh bakale

canx62x

Üye
çin mali tel ler tam bir boş beleş lik

tempestshine

tempestshine

Üye
Adamlar yapmış abii :D

omr bşr

Üye
nedir bu çin telefonlara laf atma hevesi ben çin malı iphone3,4, nokia e72 vs. telefonlar kullandım hiçbirini 1 yıldan az kullanmadım, hiç tamire göndermedim ve bayağa yerlere düşüre düşüre kullandım ya sizde şans yok yada yalancısınız.

mtu80

mtu80

Üye
Benzetme oldukları çok belli oluyor ama trident yide diğer çin mallarından iyi bence :d:

memo23142314

memo23142314

Üye
ben aldim bitane wt 5 şarj olmu yordu gonderdim servise faprikaya gitmis yapildi 1 hafta sora yine ayni tam 3 defa ayni ariza verdi kavga dogus degistirdik cihazi fakat yeni cihaz da ayni sorunu verdi ve ben biktim cihazdan kurdum 500 tl ye malloldu tridene kullanmak prami cope atirdilar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
vay be eskiden nepopulerdi bu konular