SmartCam v1.4.1 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned S60v5 and 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
anladığına sevindim.

frowell

frowell

Üye
:oke:heralde bu programı pc ye kurduk tan sonra bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyormuş wlm görmesi için teşekkürler Nadir abi.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Nadir abi 5800 xm hızlandırmak için önerebilceğin bir program varmı?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullan canım.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hızlandırma programı derken menüyü mü, telefonu mu?

frowell

frowell

Üye
Hem menü hemde telefonu ikisi ayrı ayrı mı ki?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
menü için benim paylaştığım program var ama telefon için yok şimdilik.

frowell

frowell

Üye
menü için olanın linkini atarmısın abi sana zahmet

veya adını söylersen

frowell

frowell

Üye
hemen deniyorum hocam

abi açtıgımda güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alındı felan yazıyor ne yapabılırım?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
devam et birşey olmaz.

frowell

frowell

Üye
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...kinetik-scrolling-cok-hizli-olsun-320241.html bunu indir. sistem programları bölümüne bak.orda işine yarar programlar var.

Abi benim hızdan kastım mesela galeri yi açtığımda karşıma hemen cıkması bu benim bildiğim kinetik kaydırmayı hızlandırıyor.

devam et birşey olmaz.

devam edilmiyor kesiyor yüklemeyi

boyluboyfatih

boyluboyfatih

Üye
programı pcye kurdum telefonu tarihi geri alarak kurdum ip adresini çalıştır-cmd-ipconfig yoluyla buldum yazdım pcde ve telefondada wifi sectim ama yine olmadı verdiği hata bu "could not connect, request timed out"

tamam tamam hallettim hocam :) sorunu buldum basitmiş ama aklıma sonradan geldi ... ilk önce bağlantını kurman gerekiyo modemle 5800da :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın.

mey_man

Üye
arkadaşlar merhaba smartcamı 5800 da bluetoohla çalıştırdım. yaptıgım işlemleri sırası ile aktarıyorum size. ilk önce bilgisayarın bluetoohunu açın.bilgisayarda yüklü olan smartcam ı çalıştırın ayarlardan bluetooth u secin cinepak codecki secin ve tamam ı tıklayın.

not: pc suite kapalı olsun

daha sonra telefonumuzda yüklü olan smartcamı calşstırın baglantıyı bluetooth olarak seçin( burdaki islemde bluetoothunuz kapalı olsun program bluetoothu aktif edeyim mi diye sorunca evet dersiniz) bluetooth etraftaki cihazları aramaya başlıyor bilgisayarınızı seçin tamam ı tıklayın ve program çalışmaya başlıyor.

not: eğer hata verirse bilgisayarınızı resetleyin ve pc suite veya ovi suite kapalı oldugundan emin olun.

frowell

frowell

Üye
eyw

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
katkıda bulunan arkadaşlara teşekkürler.

ismetoz

Üye
arkadaşlar merhaba smartcamı 5800 da bluetoohla çalıştırdım. yaptıgım işlemleri sırası ile aktarıyorum size. ilk önce bilgisayarın bluetoohunu açın.bilgisayarda yüklü olan smartcam ı çalıştırın ayarlardan bluetooth u secin cinepak codecki secin ve tamam ı tıklayın.

not: pc suite kapalı olsun

daha sonra telefonumuzda yüklü olan smartcamı calşstırın baglantıyı bluetooth olarak seçin( burdaki islemde bluetoothunuz kapalı olsun program bluetoothu aktif edeyim mi diye sorunca evet dersiniz) bluetooth etraftaki cihazları aramaya başlıyor bilgisayarınızı seçin tamam ı tıklayın ve program çalışmaya başlıyor.

not: eğer hata verirse bilgisayarınızı resetleyin ve pc suite veya ovi suite kapalı oldugundan emin olun.

win 7 de bu şekilde çok rahat çalıştı tşkrler

CNR0185

Üye
Süresi gecmiş sertifika diyooo

Üst Alt