Tema degiL gerçek bir vista baktıgınızda bam başka gözükecek gözünüze :)

Sponsorlu Bağlantılar

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
Tema degiL gerçek bir vista baktıgınızda bam başka gözükecek gözünüze :)
Arkadaşlar flash playerle çalışmaktadır ve alıntıdır sizinde hoşunuza gider diye düşündüm ve paylaşmak istedim :) alltaki yere tıklayınız ve remı görünüz gerçekten bana hak vereceksiniz :)

hareketli mause kullanımı vardır
uyumlu modeller: s60 v2 176*208 ekran olanlar n72 n70 7610 6630 6300 6670 6680 n71 vsbir teşekkür yeter arkadaşlar :):naughty:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: melankoly53, eskiakrep, feruduncennet ve 37 diğerleri

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
kendi flashı içindeddir

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
iyi de 6300 da çalışmaz ki bu...

mr1234

Üye
iyi de bu bi flash uygulaması telefonun işletim sistemiyle bi alaksı ykki her açışımzda bnu mu çalştrcz. saçma olmuş gereksiz

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
iyi de bu bi flash uygulaması telefonun işletim sistemiyle bi alaksı ykki her açışımzda bnu mu çalştrcz. saçma olmuş gereksiz
senın dedigini yapmak kolay forumu araştır var telefon açılırken hagi programları belirlersen telefon açılıldıgı zaman direk o prgoramları açarsın ;) basiT yani ama senın kararın isder indir isder indirme ;)

mazlum1790

mazlum1790

Üye
teşekkür

UNKNOWN_07

Üye
kanka ebn burdan sürü birşeyler indirdim ve hepsi bazen virüslü çıkıyor neden

yasinwwx

Üye
nokia n97 de açılmıyo
neden

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
sağol

iZMiRLy5800

iZMiRLy5800

Üye
N serisinde bi N73 yazılmamıs desteklemediğinden dolayımı acaba?

punqermojo

Üye
    Konu Sahibi
nokia n97 de açılmıyo
neden
sen yanlıs yerdesin arkadaşım burası s60 v2 sen yanlış yerdesin :) N97 için süper bi windows 7 görünümü görmüştüm :)

--------------- Ekleme ---------------

evet çünki ben orda belirttim s60 v2içindir ama arkadş gibi sende yanlıs yerdesin sende 3rd böölümne gitmen lazım N73 için bundna daha güzel programlar var :oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

evet çünki ben orda belirttim s60 v2içindir ama arkadş gibi sende yanlıs yerdesin sende 3rd böölümne gitmen lazım N73 için bundna daha güzel programlar var :oke::oke:

isaackleiner

isaackleiner

Üye
Güzel program, ama ksayol ekliyemiorm. Surucu kısmına falan ne yazıyoruz? Help pls

5arg0n

5arg0n

Üye
sağol kardeş çok güzel olmuş emeğine sağlık

serkan46

serkan46

Üye
eline sağlık

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :oke:

[Cenk]

[Cenk]

Üye
yazmıssınya bi mesajda teli açtıgın zaman direk istedigin prog calıstıran uygulamalar var diye ben bulamadim sitede öyle uygulama bulursan paylaşırmısın..saygılar tşkler