JoikuSpot Premium v2.50.823 Unsigned - Türkçe (Telden Wifi Modem)

Sponsorlu Bağlantılar

sempatixl

Üye
n96 ya yüklemeye çalışıyorum ama güvenli olmayan yüklemye izin verilmez diyor nasıl çözerim yardım lütfen veya bu işe yarayan başka program varmıdır önerebileceğiniz bağlantı ?

hasanarda22

hasanarda22

Üye
arkadaşlar bunu signed olanı yokmu ya benm 95 yeni versiyon o yüzden yükleyemiyorum bi yardımcı olurmusunuz

berknet

berknet

Üye
yerinde çok lazım olduydu ama bak şimdi bulduk .saol

haluk1964

Üye
eline saglık

canlıcan

canlıcan

Üye
arkadaşlar ben 5800 yükledim prğ çalışıyor fakat bilgisayardan nete bağlanamadım acaba pc de vireles olmasımı lazım bunu nasıl yapacağız bir anlatan olsa çok iyi olur şu kablo tak çıkardan kurtulurduk

debreli79

Üye
arkadaşlar bu programı nereden indirebiliriz bir link gönderseniz .teşekkür

blldmrr

Üye
ben bu olayı tam olarak anlamadım yardımcı olun kardeş lütfen! detaylı anlatım

Godfather

Godfather

Üye
Way eline sağlık kardeşim aradığım bir programdı :D

hero3838

Üye
arkadaşlar 5800 v50 telefon yukleme yapam protected ıtem untrustud sertifikasız olduğundan galiba nasıl yukliycem sertifika nasıl olacak yardımıcı olursanız sevinirim

espoor

Üye
e 71 de bilinmeyen dosya biçimi

Lacoste

Lacoste

Üye
program calışıyor yalnız performandı kablo veya bluethoot bağlantısı kadar hızlı deil ve telefonun pilini çok fena sömürüyor hızı fena deil ama tepki süresi çok yüksek en iyisi usb kablo kablodan şaşmamk lazım diorum ama işe yarayabilir.

Cabbar005

Üye
ya arkdaslar bakin ben we arkadaslarimin tel. Guvenlik belirsiz faso fiso yukleyemezsiniz diyor , sizin hack limi tel. Lar rom patchr wardi silmek zorunda kaldim yardim edin lutfen?

aokut

Üye
proğram telefona yüklediğinde, telefon bu proğramla birlikte kablosuz modem oluyor.

blaxoul

Üye
programı 5800v40 hacked versiyona kurdum. Kusursuz çalışıyor. WEP şifreleme ile bağlantının güvenliğini de sağlayabiliyorsunuz. WPA destekleseymiş daha güzel olacakmış. USB kablo ile internete girerken şarj pek dayanmıyordur. 3-4 saat civarı. Bu program ile wireless adaptörünün de kullanılıyor olmasından dolayı bu sürenin daha da aşağıya ineceğini düşünüyorum. Ancak evde cep telefonu sarja takılı olarak kullanmak gayet güzel olacak gibi duruyor. Şiddetle tavsiye ederim.

jeki01

jeki01

Üye
selam.
güzel paylaşım.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler:good:

jeki01

jeki01

Üye
selam
N79 da çalışmıyor.

exaltedexpert

Üye
herşey iyi güzel bilgisayar interneti görüyor ancak pc ip almıyor apipa ip alıyor 169 ile başlayan ipler bununlada internete bağlanılmıyor giden paketler var ama gelen paket 0

jeki01

jeki01

Üye
selam
N79 da çalışmıyor dedim.
ilgilenen olmadı.
iyi günler.

balyoz61

Kapalı Hesap
offf bu konuyu bn açacaktım yinede saol

Üst Alt