TTPod v3.70 Türkçe +9 Harika Skin +20 Renkli Efekt Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
TTPod v3.70 Türkçe +9 Harika Skin +20 Renkli Efekt Entegreli FİNAL!!!
TTPod v3.70 kusursuz çalışıyor bizzat denedim o nedenle modifiye yapmayı düşündüm TTPod v3.3.1'i bilirsiniz evet buda bir yenisi tıpkı o gibi sorunsuz ve çok görsel umarım sizlerde benim gibi düşünürsünüz. Bilgisayardaki winamptan ne eksiği kalmışki müzik adına bütün özellikler eklenmiş yeni eklenen özellikler içinde en güzelide ses efektleri olmuş eko gibi neyse fazla bir şey söylemeye gerek yok S60 için yazılan en güzel en özellikli müzik çalar programıdır.

Önemli not: Program imzasızdır kurulum esnasında güncelleme hatası alırsanız eski sürüme ait bütün kalıntıları kaldırın aksi taktirde kuramazsınız. Patch içinde entegrelidir çalıştırmak için ayrıca başka bir program yüklemenize gerek yoktur. Kurulum sonunda program açılmazsa telefonunuzu kapatın tekrar açın çalışır. Güle güle kullanın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Lancerr, krbkzngldk, bourne12 ve 93 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

emektar

emektar

Üye
arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim bende N95 var kuramadım benim bilgisizliğim sanırım sende bilirsin ki N95 lerde sertifika sorunu var neyseki TTPod eski sürümünü kullanıyorum belkide onu kaldırmam gerekecek saol alternatif olarak gerekirse senin paylaşımını kullanacağım saygılar...

karanlıktaki

Üye
N80 de güncelleştirme hatası diyerek bir hata mesajı verdi

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar eski sürümü tamamiyle kaldırmanız gerekmektedir aksi taktirde kuramazsınız patch varsa onuda kaldırın çünki bu programın içinde patch entegreli.

rambo027

rambo027

Üye
saol arkadaş

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

hereklitoz

hereklitoz

Üye
umarım çalışır çünlü o kadar çok bozuk dosya koyıluyor ki insan sağlam olandan bile şüpohe edecek hale geliyor emeğine sağlık

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
umarım çalışır çünlü o kadar çok bozuk dosya koyıluyor ki insan sağlam olandan bile şüpohe edecek hale geliyor emeğine sağlık

İnşallah istediğin olur bende hiç sorun yaşamadım çok güzel çalışıyor.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
eLLerine sağLık Üstad .. yeniden eL atman çok güzeL oLdu :oke:

açıkçası eLini çektiğin günden bu yana , sorunsuz iyi modifiyeLi bir TTPod kuLLanamadık ..

sayende müzik dinLerken keyif aLacağız artık , çok TeşekkürLer Mahmut :good:

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
eLLerine sağLık Üstad .. yeniden eL atman çok güzeL oLdu :oke:

açıkçası eLini çektiğin günden bu yana , sorunsuz iyi modifiyeLi bir TTPod kuLLanamadık ..

sayende müzik dinLerken keyif aLacağız artık , çok TeşekkürLer Mahmut :good:

Vay benim kardeşim senin yorumun bir ayrı oluyor yapılan emeğin zorluğunu sen daha iyi biliyorsun gerçekten çok sevindim yazına iyi bir moderator budur işte çok teşekkür ederim.

afulutas

Üye
güvenilmeyen korumalı bir uygulama yüklenemez diye uyarı veriyor. nerede yanlış yapıyorum acaba...

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
güvenilmeyen korumalı bir uygulama yüklenemez diye uyarı veriyor. nerede yanlış yapıyorum acaba...

Yanlış yaptığın yer basit telefonunu hacklemelisin yada programı sertifikanla sertifikalamalısın.

jesus1905

Üye
Güvenilmeyen kaynak yüklenemez falan diyo E71 de

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Güvenilmeyen kaynak yüklenemez falan diyo E71 de

Ama ilk sayfada yazmıştım program imzasız diye kırmızı yazıyla özellikle belirtmiştim siz hiç konuyu okumuyormusunuz sertifikalamanız gerek.

By Kavak

By Kavak

Üye
teşekkürler

gezicier

Üye
eline emegine saglik

Üst Alt