Telexy.Networks.SymRDP İptal olmuştur..

Sponsorlu Bağlantılar

SalihByk

SalihByk

Üye
indiriyorum paylasım ıcın saol

DjFumpingChoons

DjFumpingChoons

Üye
Ellerine Sağlık Kardeş

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
dostum zxyel modem kullanıorum tttnetin werdiği... nat sekmesinden port yönlendirdim airties için anlattığın herşeyi kendi modemimde uygulamaya çalıştım... telefondaki ayarları falanda yaptım ancak yine taşıma hatası weriyo... senden bi ricam war ttnetin werdiği zxyel modem üstünde deneyip bana da anlatabilir misin?? şimdiden teşekkürler

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
@mellihyurdemi

Taşıma hatasının bir çok nedeni var ilk başta şu söyleyim
Bağlantı yaparken telefon üzerinden bağlantı noktasını
evdeki modemi tanıtma ya şebeken hangisi ise onu yada dışarıda
başka bir modem bulup evdeki PC ye öyle bağlan resimlere iyice bak
bağlantı noktasını gör.
öteki nedenler İP noların modem her kapanıp açıldığında İP no değiştiğini unutma benim başka modem üzerinde deneme şansım yok
Port açtığından emin ol kısaca resimleri dikkatli takip et resimde ne varsa aynısını uygula..

AKI1

Üye
Arkadaşlar,
Bilgisayarınızda Net framework yüklü değilse de hata alırsınız.

tayfur84

Üye
Yaptım .

Hemde TTNET'in verdiği Zyxel Modem ile :) Emeğin için teşekkürler

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
Başardımmmmm süper dostum benim turkcell interneti değiştim wodafone yi taktım öle girdim sonunda bunuda hallettik ohhhbbeeeeee :D

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
ya abi şimdide bağlanmasına bağlandımda kısa sürede RDM oturumu kapattı dio bunu nasıl engelliyebiliriz yani telden yapcağım iş yarıda kalıyo yardım PLS....

erkkaann

Üye
Kusuruma bakmayın arkadaşlar ama programı kurdum ama ürün kaydı gerekmektedir diyo
cer dosyası alırken sadece ''5800'' yazdım ''5800 xm '' filanmı yazp alsaydım ondan olabilirmi??
lütfen yardım...

Tamam arkadaşlar sorun bendeymiş eski dosyayı telefondan silmemişim tekrar onu kuruyomuşum sorun çözülmüştür...

erkkaann

Üye
Arkadaşlar programı kurdum herşey güzelde 1-2 dkda bi atıyo programdan sizdede oluyomu? Bi ayarı filanmı var şimdiden teşekürler.

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
Arkadaşlar programı kurdum herşey güzelde 1-2 dkda bi atıyo programdan sizdede oluyomu? Bi ayarı filanmı var şimdiden teşekürler.

bendede aynı oluyo hemen oturumu kapattı dio işin yarıda kalıyo tekrardan bağlan tekrardan şifre gir ne alaka abi ben istediğim zaman çıkmak istiyorum neden kendisi atıyo bi örene bilirmiyiz kimseninde cewap yazdığı yok saten...

gurcel81

Üye
Arkadaşım eline emeğine sağlık. Ne zamandır bunu nasıl yapacağımı düşünüyordum. 5800'de şu an kullanıyorum. Harika bir şey. Çok teşekkürler

erkkaann

Üye
bendede aynı oluyo hemen oturumu kapattı dio işin yarıda kalıyo tekrardan bağlan tekrardan şifre gir ne alaka abi ben istediğim zaman çıkmak istiyorum neden kendisi atıyo bi örene bilirmiyiz kimseninde cewap yazdığı yok saten...

arkadaşlar başka kimse karşılaşmadımı böle bir sorunla bi cevap yazsanız....

freelovee3535

Üye
teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

laz29

Üye
valan link nerde

Dr.Fix

Üye
Evet programdan bi kac dk icinde atiyo kendisi bastan ac tekrar sifre gir falan bende de ayni...

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Çok güzel bişeymiş bu :) Teşekkürü verdim (: Zamanım olunca yapıcam :)

delikan342

Üye
dediklerini yaptım ama olmadı bağlantı hatası veriyor. birde pikatel air max için anlatırsanız sevinirim. çünkü modem ayarları aynı değil. yardım için şimdiden teşekkürler.....

EbiXa

EbiXa

Üye
Mükemmell,çok teşekkürler,tam aradığım şey :yuru

Üst Alt