Python v2.0.0 S60v5 SymbianOS9.x

Sponsorlu Bağlantılar

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
Python v2.0.0 S60v5 SymbianOS9.x
Alta 2.0 sürümü eklenmiştir.

Python'nun v1.9.7 sürümü S60v5 SymbianOS9.x

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, loliToTo, ismailbahadır ve 18 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

:türkiye1:

pazzoo

pazzoo

Üye
sagolasin

Progressivity

Progressivity

Üye
bu konuyu bende açmaya çalışmıştım ama bilemiyorum ya ben yapamadım yada admin tarafından onaylanmadı, şimdi arkadaşımız paylaşmış güzel olmuş sonuçta teşekkürler

korayyzb

Üye
aradığım sürüm saolasın

haLucq

Üye
İndirdiqim rar dosyasından 2 klasör çıktı ve 1. klasörde 1 adet sis dosyası var 2. klasörde ise 4 adet sis dosyası var. Şimdi ben bunların hepsini yükleyecekmiyim yoksa 1. klasördekini yüklemem yeterlimi ? Sistemim Hackli değil.

yardımcı olursanız memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
İndirdiqim rar dosyasından 2 klasör çıktı ve 1. klasörde 1 adet sis dosyası var 2. klasörde ise 4 adet sis dosyası var. Şimdi ben bunların hepsini yükleyecekmiyim yoksa 1. klasördekini yüklemem yeterlimi ? Sistemim Hackli değil.

yardımcı olursanız memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler.

Diğer 4 tanesi eklenti kurman şart değil

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
Python S60 v2.0.0

garfieldd016

garfieldd016

Üye
ne işe yarıyor bu program cidden

tembar

Üye
Arkadaslar, çok güzel paylaşımlar var burda gördügüm kadarıyla güzel bi ortam. Fakat benm gibi yeni olan arkadaslar için paylaştıgınız programlar hakkında birazcık olsun açıklama yaparsanız çok makbule geçicek. zira, biçok programın ne işimize yaradıgını bilmioruz.. İlginize teşekkürler..

karkarkara

Üye
Yükledim ancak uygulamalarda yüklü görünmüyor uygulama yöneticisinde yüklü gözüküyor, normli bu mudur?

yuhan17

Üye
Arkadaşlar Bu Python olayını hala çözebilmiş değilim. Benim Tel 5800 Tüm Python uygulamalarını çalıştırabilmem için hangi sürümü önerirsiniz...

alperennc

Üye
arkadaslar benım tel n 78 ben hangısını yuklemelıyım allah askına yardım

zozing

Üye
valla arkadaşlar benim telde 1.9.5 1.9.7 2.0.0 sürümleri var şidi python uygulamaları diye adlandırılan bazı uygulamalar var bu python yüklü olmadan çalışmıyor fakat ben bu 2.0.0 ın son sürüm olduğundan şüpheliyim bende bi ara mp3 leri istediğimiz yerden kesebilme vardı 1.9.5 yüklüyken çalışıyodu 1.9.7yi üzerine yükleyince yine çalıştı 2.0.0 ı yüklemek için önceki yüklemeleri silmemiz gerekiyodu sildim 2.0.0 yükledim aynı program çalışmadı hani 1.9.5 te çalışan 2.0.0 da neden çalışmıyor kafam almadı gittikçe geriliyo bu teknoloji galiba

futbol123

futbol123

Üye
tşk..

motomz

Üye
ya 5800 a hangi sini kurucaz bi türlü olmuyo 1.9.3 ü kurdum g-force yüklüyom pyton bilmem nesi eksik dio 2.00 ı yüklüom güncelleme hatası diyor kafayı yicem yaaaa

punqermojo

Üye
teşekkürler eline koluna saglık..

Progressivity

Progressivity

Üye
ya 5800 a hangi sini kurucaz bi türlü olmuyo 1.9.3 ü kurdum g-force yüklüyom pyton bilmem nesi eksik dio 2.00 ı yüklüom güncelleme hatası diyor kafayı yicem yaaaa

python 2.0 ve nadir hocanın verdiği modul pack i kurmak yeterli

kadir7791

Üye
sagolasin

Üst Alt