Dosya Şifreleme Programı Türkçe [S60v5 5800 XM - N97]

Sponsorlu Bağlantılar

can cosar

Üye
merhaba bilgisayardan lf nasıl yükleyecegim.yardımederseniz sevinirim.

mekanik

Üye
merhaba bilgisayardan lf nasıl yükleyecegim.yardımederseniz sevinirim.
nokia pc suit'i indir kur bilgisayarını yeniden başlat ardından telefonunu pc suit modunda bağla( telefonu bilgisayara takınca çıkan seçeneklerden pc suit modunu seçeceksin) ardından indirdiğin programa çift tıkla... pc suti otomatik devreye girecektir...

kevo_999

Üye
arkadaslar sertıfıkalayın guzel bı sekılde calısıyor.. ogrenın artık su sertıfıka ısını !!!!!!!!!!!!!

OrjiLaz

Üye
nasıl sertifikalandırabiliriz?

draw1907

draw1907

Üye
sertifikalı bi program yok mu? (telefonu hacklemedim sertifika için de imei numaramı vermek istemiyorum) ...

imei numaranı versen pekte bişi olacağını sanmıyorum sanırsam bu sitedeki çoğu kişi imei numarasını vermiştir. ben dahil hiç bir sorun ile karşılaşıldığını duymadım. hea olurda bir türk hacker o siteyi hackler databasi ele geçirir ve bir telefoncuya satarsa bilemem tabi buda anca sayısalın bana veya sana çıkma ihtimali ile aynı sayılır yani çok zorr ama imkansız deil tabi

infazzzz

Üye
arkadaslar sertifika hatası diyor nasıl düzeltebilirim bi yardım lütfennnnn

ecko354

ecko354

Üye
rica etsem rarsız halini paylaşabilirmisinz acaba ben cepten griorum malesef

Abstract_Loco

Üye
ekranda uyarı iletisinden sonra yada mesajlarda her ilet,m raporundan yada mesj yazmadan sonra şifre istemese süper öyesi ama maalesef istiyo :))

cafersev

Üye
arkadaş nasıl tertifika yapıyoruz anlatırmısın

KAYA.

Üye
Seltifika hatası diyor. Yinede saol

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Teşekkürler

J A C O B

J A C O B

Üye
Tam Aradığım Program , Teşekkürler.

ömer_21

Üye
5800 v5 için olanı da yok mu acaba?

aerieee

Üye
Arkadaşlar insanlara laf etmeden önce bi araştırın , sertifikalamayla ilgili sayfalar dolusu bilgi, döküman var..
Bu üslupla bi yere varamazsınız...
Program için teşekkürler krallar gibi çalışıyor.....

ilyas48

Üye
sagulasııın kardeşiim yaaa

vlkdmr

Üye
bu site cok guzelmis keske daha once üye olsaydım

storm_61

storm_61

Üye
imei numaranı versen pekte bişi olacağını sanmıyorum sanırsam bu sitedeki çoğu kişi imei numarasını vermiştir. ben dahil hiç bir sorun ile karşılaşıldığını duymadım. hea olurda bir türk hacker o siteyi hackler databasi ele geçirir ve bir telefoncuya satarsa bilemem tabi buda anca sayısalın bana veya sana çıkma ihtimali ile aynı sayılır yani çok zorr ama imkansız deil tabi

iyi açıkladın bravo diyrum sana :aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

POLAT8124

POLAT8124

Üye
teşekkür

avcim

Üye
tşk

Üst Alt