Yepyeni!!! Garmin için Türkçe erkek sesi

Sponsorlu Bağlantılar

heroman33

heroman33

Üye
    Konu Sahibi
Yepyeni!!! Garmin için Türkçe erkek sesi
Merhaba arkadaşlar. Garmin için erkek sesi. Önce Garmin klasörü içindeki Voice klasörünün içindeki dosyayı silin. Ama daha sonra kullanırım diyorsanız başka bir yere taşıyın. Sonra aşağıdaki linke tıklayın dosyayı indirin. Ve Garmin klasörü içindeki Voice klasörünün içine kopyalayın. Bu kadar... Hayırlı olsun...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tugrul.han, ceyhun_s1, paspartuuuu ve 8 diğerleri

m.meric2

m.meric2

Üye
Çok teşekkürler

opaques

Üye
çok teşekkürler. deneyen arkadaşlar yorum yaparsa çok makbule geçer

heroman33

heroman33

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu ses aslında önceki bayan sesinin bozulmuş hali. Genç bir erkek sesini andırıyor. Bilgisayar mühendisi bi arkadaş yapmış. Bana verdi. Bende paylaşayım dedim. Sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz...

garaibperest

Üye
Bu çalışmıyor

nopri

Üye
teşekkürler

heroman33

heroman33

Üye
    Konu Sahibi
Herkese indirmesini tavsiye ederiz. O gıcık bayan sesinden iyidir.
Bir teşekkürü çok görmeyelim lütfen!!!

NUSRET44

Üye
epeydir arıyordum teşekkür ederim. Yalnız Turkce.rar dosyası içindeki Turkce.vpm dosyasını Turkce__.vpm diye değiştirebilirseniz iyi olur

oz_an2

Üye
Kalın sesli bir kadın sesine benziyor.... Biraz da kibar olsa...

karadag_66

karadag_66

Üye
tesekkürler emeginize saglik saolun arkadaslar

inza

Üye
garnim ses dosyası yerine kendi sesimizi ekleyebilirmiyiz yardım bekliyorum teşekürler

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
~Tesekkurler~ Saol|

sardunya15

Üye
tekkur eederim

Coolwhisper

Üye
iyidir, teşekkürler

mtv münih

Üye
merhaba, bende garmin nüvi 245w modeli bir navigasyon cihazı var. bunun hem sesini erkeğe çevirmek, hemde tarihini güncellemek istiyorum. eğer bana yol gösteren olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

kafkasli-13

Üye
garmın nüvi navigasyon cihazının türkçe ses dosyası yok yardımcı olabilirmisiniz

protest60

Üye
teşekkürler

Üst Alt