Dıgıphone t828 oyun yüklemek %100 çalışıyor(çince)

Sponsorlu Bağlantılar

serkan_1993

Üye
calısmıor pasa

--------------- Ekleme ---------------

detaylı anlatsan iyi olurdu

seyfo216

Üye
kardeş telefona attım ama
kurucakmıyız bilmiyom basıyom ayrıntı diyo hepsi

1 tane si bile çalışmadı

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi

AXYARAMIN

Üye
slm arkadaşlar ya ben yükledim olmuyor biçim okumuyor kullandığım tel t828 sizin kiyle aynı am okumuyor nedn lütfen yardım cı olun şimdiden tşk ler saygılar

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaşlar ya ben yükledim olmuyor biçim okumuyor kullandığım tel t828 sizin kiyle aynı am okumuyor nedn lütfen yardım cı olun şimdiden tşk ler saygılar

arkadaşlar bazılarında çalışmıor dediğim gibi...

selin_3152

Üye
gayette çalıştı :) teşekkürler t828 de nasıl video yüklicez tlf biliyomusun çok önemli :O

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartının içine pc nden atacaksın .avi olarak...daha sonra da dosya yöneticisinde videoları izleyebilirsin...

goknur_44

Üye
ya linke bastım indirdim fakat bilgisayarda oyunlar acılmadı açılmayan oyunu nasıl telefona atıyım :( birde sifre istiyo şifre ne söylermisn lütfen yaa

off linkler nerede göremiyorum :)

hayır kurmayacağız..[/QUOTE ya linkleri göremedim zaten attıgınız her oyun şifre istedi şifre ne lütfen söylermisiniz:megafon:

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
ya linke bastım indirdim fakat bilgisayarda oyunlar acılmadı açılmayan oyunu nasıl telefona atıyım :( birde sifre istiyo şifre ne söylermisn lütfen yaa

off linkler nerede göremiyorum :)

hayır kurmayacağız..[/QUOTE ya linkleri göremedim zaten attıgınız her oyun şifre istedi şifre ne lütfen söylermisiniz:megafon:

linkleri göremiyorsan pc ne nasıl indirdin??pc de neyi açamadın??

goknur_21

Üye
arkadaş sana belki komik gelebilir ama bu oyunlar bilgisayarda açılmaz değil mi yani telefonda mı çalışıyo lütfen acele cevap yazarmısın?:ehe

ya ben yapamadım yardımcı oluuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn:ağlarım:

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş sana belki komik gelebilir ama bu oyunlar bilgisayarda açılmaz değil mi yani telefonda mı çalışıyo lütfen acele cevap yazarmısın?:ehe

ya ben yapamadım yardımcı oluuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn:ağlarım:

tabiki pc de açılmaz bunlar t828 için...

SANANE AA

Üye
bunlaın hiçbiri açılmadı :@

yardım edin

goknur_21

Üye
hani ben yukarıda oyun ya da link göremedim

t828

Üye
:yuru:sopa::nono:lutfen bı dakka xd ya naısl olck brya kdr anltmssnz nsl ollcğnı anltmmssnzz

etiket054

Üye
hacı nasıl calıştıracagız biz bunları amasen koymusunda calıştırmsında ben atım sadece telefonun hafıza kartına

abi okdar yardım istedik bilosanız yazın ya ben napım:ağlarım:

yunus0123456789

Üye
nerden indir cez

promage123

Üye
abi bu oyun dosyasını telefona attım nasıl çalıştırcam:d:

nuruşş

Üye
cok saol tesekkür etiim oyunların bazıları calıstı benim en cok hosuma giden oyun penguın fever ile fark bulma oyunu oldu sey..... bide senden bişiy istesem app. dosyalı program bulursan siteye upload edermısın ?????

calıstırması kolay yaaa hafıza kartında winrar halınde dmi onu sağ tusa basın buraya cıkar yada dosyaları cıkart deyin sonra telefonda oyna bunda yapamaycak bısey yoq ...!!!

hakan.c

hakan.c

Üye
    Konu Sahibi
cok saol tesekkür etiim oyunların bazıları calıstı benim en cok hosuma giden oyun penguın fever ile fark bulma oyunu oldu sey..... bide senden bişiy istesem app. dosyalı program bulursan siteye upload edermısın ?????

calıstırması kolay yaaa hafıza kartında winrar halınde dmi onu sağ tusa basın buraya cıkar yada dosyaları cıkart deyin sonra telefonda oyna bunda yapamaycak bısey yoq ...!!!

rica ettim ne demek :islik....bulursam upload ederim siteye...

burak selçuk

Üye
bende t 828 kullanıcısıyım hafıza kartı okumuyo başka telefonlarda ve bilgisayarda okuyo telefon okumoyo yardım eden olursa sevinirim

Üst Alt