Nokia Email 9.06.24 s60v3 signed |Nokianın Orjinal Email Programı

Sponsorlu Bağlantılar

birteko

Üye
arkadaslar bend ekurdum hersey calısıyor ama meil atamıyorum iletilemedi diyor neyi eksik yapıyorum acaba bilen varsa sevinirim :((

tokerserhat

Üye
Sevgili Forum Arkadaşlarım Ben Yükledim Ancak Şu İlk Resimdeki Şebeke Bağlantılar Test Ediliyor Diyor... Baya Bir Süre Ardından İnternete Bağlanılamıyor Lütfen operatörünüze Başvurun... Diyor bana Tlf Kont Yok Ama Yarın Alıp Deniycem Ama Bana Neyle Bağlanayım Diye Hiç Sormuyor Bu Merek Wifi var Ama Sormuyor Kendi Direk Şebeke Baglantıları Test Ediliyor Diyor Sonunda böyle Oluyor Acaba Kont Alakası Varmıdır...

kerrtenkele

Üye
çok teşekkürler e90 da nokianın verdiği e mail çalışmadı yeniden senin programla kurdum eline sağlık

emredrmz

Üye
bunda kurumsal mailler çalışmıyormu bilgisi olan varmı ?

Refik_komutan

Üye
kardeş ben yükleyemedim yükleniyor diyo sona geldiğinde yüklenemedi diyo nedenini anlayamadım yardımcı olursan sevinirim tşkler

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık dostum güzel çalışma

haltie

haltie

Üye
teşekkürler uygun:)
mailler otamatikmi geliyor yoksa sadece programı acınca ordanmı görüyoruz:s

haltie

haltie

Üye
:s kontör ne kadar gidiyor

haltie

haltie

Üye
ozaman kullanmıyorum paket falan yok çünkü sağol kardeşim iyiki aktif etmedim :ehe

olimpik

olimpik

Üye
telf.n95 8gb kablosuzdan girmenin bir yolu varmi acaba, ben giremedim.

deniz-17

deniz-17

Üye
wireless ile bağlanmıyor yaa

Hayatizma

Üye
Teşekkürler kardeşim ellerine klavyene sağlık ...

demirhack

Üye
Allah razı olsun birader kaç gündür bu programı aruyordum

keremerson

keremerson

Üye
arkadaşlar yükledim 6220 classic cihazıma ama programa girdikten sonra mailimi şifremi girdikten sonra dakikalarca bağlanıyor yazıyor ama tık yok. daha önce kullanmıştım sorunsuz şekilde. sorun ne olabilir? hattım vodafone.

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Nokia N80'ene yükleyemedim..Unable to Install uyarısını veriyor..N73 te N95 te oluyorsa bende neden olmuyor ?

Üst Alt