en iyi erkek parfümü

Sponsorlu Bağlantılar

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
en iyi erkek parfümü
arkadaşlar ben böle bi konu açmak istedim herkes en iyi etki bırakan parfümü yaza bilirmi ben kullandıklarımı yazayım
lacoste pour home(kalıcılığı iyidir, kızlar beyeniyo ama bi müddet sonra baş ağrısı yapıyo)
diesel (yurt dışından almıştım ama afrodizyak etkili tatlı bi kokusu war kızlar gerçekten peşimden koşuyo ve sürekli bana yakın oluyolar tawsiye edilir.)
armani-code(kalıcılığı iyi sewgilinizle buluşurken kullanırsanız iyi sonuçlar alırsınız.)

aLone

aLone

Üye
xo mavi tek geçerim :) yada fullspeed

haltie

haltie

Üye
bana en son calvin klein escape geldi hediye :ehe çok güzel ayrıca bvlgari süper üstüne tanımam

eQooo

eQooo

Üye
roshas olabilir...

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
arko traş kolonyası :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Calvin Klein - Euphoria vazgeçilmezimdir .. Çok parfüm kullanan biri olarak sana tavsiyem gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ...

Alternatif olarak 212 sexy man ya da polo blue alabilirsin ..
:oke:

fb_aykut_

fb_aykut_

Üye
Armani code kullanıyorum ve çok güzel tavsiye ederimm ;)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;2176611' Alıntı:
Calvin Klein - Euphoria vazgeçilmezimdir .. Çok parfüm kullanan biri olarak sana tavsiyem gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ...

Alternatif olarak 212 sexy man ya da polo blue alabilirsin ..
:oke:
Ali Abi bu parfümü tavsiye ediyorsa daha da laf düşmez:D
Parfümüm bitsin bunu deneyecem:)

haltie

haltie

Üye
aynen ali çok iyi ama calvi klein escapede çok iyi :ehe

Calvin Klein - Euphorianın şisesi daha güzel ama :oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Calvin Klein - Euphorian : KDV Dahil: 181,51 TL
calvin klein escape: KDV Dahil: 157,13 TL

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Rochas---Pii :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bende Gucci var mükemmel bir kokusu var çok ağır birşey :)

krazzo

krazzo

Üye
hugo boss tavsiye ederim

EroL

EroL

Emekli Yönetici
rochas

burak9400

burak9400

Üye
valla ben 16 yaşındayım şu ana kadar kullandıklarımın içinde en çok sevdiğim 2 parfüm modeli var..biri 8x4 markant diğeri de 8x4 genrede ama genrede modeli süper bence...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Polo Classic.
Şu anda piyasada yok. Özel günlerde çıkıyor. Şişe dibinde az kaldı... Kullanmaya kıyamıyorum :D

haltie

haltie

Üye
şu karıştır biraz işe yarıyor .:d: :d:

huri$

huri$

Üye
chrome azzaro

djdeycan

djdeycan

Üye
    Konu Sahibi
yukardaki arkadaşlara katılıyorum, hepsini kullandım gerçekten etkileyici kokuları vardı...

ben şimdi Avon Signature tavsiyesi aldım, deneyeceğim...

avon signature papatya gibi kokuyo hafif ve kalıcı değil ben beyenmedim etrafımdaki kızlarla tavsiye etmem ha arko traş gibi kokan parfümde ck-eternity

--------------- Ekleme ---------------

valla ben 16 yaşındayım şu ana kadar kullandıklarımın içinde en çok sevdiğim 2 parfüm modeli var..biri 8x4 markant diğeri de 8x4 genrede ama genrede modeli süper bence...

bence değiştir o kokuları daha bilindik parfüm kullan ve farkı gör unutma parfümü senin beyenmen deil başklarının beyenmesi önemli

Üst Alt