Trident WT-3 - Mp4 Klip Oynatma [Yüksek Kaliteli klipler izle] Resimli Anlatım.

Sponsorlu Bağlantılar

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Trident WT-3 - Mp4 Klip Oynatma [Yüksek Kaliteli klipler izle] Resimli Anlatım.
Öncelikle Video format çevirici (video converter) programına ihtiyacımız var.
Bunu ile yapacağız.

Programı indirdik, kurduk varsayıyorum... (Kurulumda ve/veya kullanımda sorun yaşayanlar yazsınlar)

Öncelikle konuya geçmeden önce elimizdeki videonun .flv olmamasına dikkat ediyoruz. Çünkü total vc. .flv formatlarını çevirmeyecektir.
"off ya benim atmak istediğim klip .flv formatındaydı ama" derseniz şayet üzülmeyin onunda çözümü var.

.flv formatındaki klipleri çevirecek olanlar indirsin.

Total vc'de kuruldu, flv converter'da kuruldu.

FLV CONVERTLEYECEKLER İÇİN

Free FLV Converter programını açıyoruz, karşımıza dil seçeneği gelecektir, kaydırma çubuğunu sağa doğru çekiyor ve Türkçe yi seçiyor ve OK diyoruz. (bi site açılacaktır kapatın gitsin.)

Şimdi, .flv formatlı klibimizi convertleyelim. Ben Rihanna - Rude Boy.flv isimli klibi çevireceğim.

1

2

3

4

Şimdi arkadaşlar, Total video converter'i açıyoruz.
Açıldıktan sonra, videomuzu tutup programın üstüne bırakıyoruz.
gerisini resimlerle anlatacağım.

1

2

3

Şimdi Save&Apply diyoruz ve CONVERT NOW butonuna tıklıyoruz.
Convertleme işlemi bitince convertlediği konumu otomatik açacaktır. Klibimizi oradan alıyoruz ve
telefonumuza atıyoruz.

İşlemler budur. Eğer .flv değilde başka bir format convertliyorsak aynı işlemi yapıyoruz fakat başta anlattığım işlemleri yapmıyoruz, yani free flv converter programına hiç bulaşmıyor, direk total vc'den başlıyoruz.

DİP NOT: MP4 destekleyen başka bir model telefonuna mp4 klip atmak istiyorsan aynı işlemler geçerlidir fakat değer verdiğimiz bölüm (380x420) Trident wt-3 modeli için geçerlidir. Siz, Telefonunuzun ekran boyutlarına göre o bölümü editleyceksiniz. Ekran boyutlarımı nereden öğrenebilirim dersen şayet, telefonunun modeli her neyse Örneğin nokia ise nokianın sitesinden telefonunu buluyor ve özelliklerinden ekran boyutlarını alıyor, oraya yazıyorsun ve sende kaliteli kliplerin tadına varıyorsun :naughty:

Yapamayanlara daha ayrıntılı anlatabilirim.

Anlatım bana aittir yaklaşık 1 saat sürmüştür hazırlanması. Emeğe saygı duyalım teşekkür butonuna () basmayı unutmayalım :)

Diğer sitelerde paylaşacak olanların kaynak olarak maxicep.com adresini vermeleri
rica olunur.

Selametle;

EKLEME

Yüksek kalitedeki videoların kasmaması için aşağıdaki adımları takip ediniz..

1.

Total video converter'ın üzerine klibi sürükleyin. Resimdeki ekran gelecektir. En üstteki mpeg4 seçeneğine tıklayın.

2.

Sağ taraftan High Quality'i seçiyoruz ardından hemen yanındaki "Settings" butonuna tıklıyoruz.

3.

Settings butonuna tıkladıktan sonra resimdeki ekran gelecektir. "Video Resize" Sekmesine tıklayın.
320 x 240 boyutunu seçin ardından aşağıdaki "aspect" yazan yerde "Normal"in işaretli olduğundan emin olunuz. Tamam diyoruz.

4.

Son olarak "Convert Now" Diyoruz ve kasmayan videomuz hazır :)

• Beğen
Tepkiler: ugurbaran, tureks, kkanka39 ve 46 diğerleri

temasan53

temasan53

Üye
FLV converter'ın ******'ını verseydiniz , %100 sağlıklı kullanırdık yinede teşekkürler.........

altundalserdal

Üye
Eyv kardeş.

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
FLV converter'ın 'ını verseydiniz , %100 sağlıklı kullanırdık yinede teşekkürler.........

Flv converter ücretsiz bir yazılımdır. Total video converter'ın 'ını PM ile gönderdim sana.

temasan53

temasan53

Üye
Flv converter ücretsiz bir yazılımdır. Total video converter'ın 'ını PM ile gönderdim sana.

TVC var bende FLV Converter için sormuştum...Teşekkürler....

teomanata

Üye
emeğine sağlık, teşekkürler.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Çok güzel çalışma . Çok sağol Eray ım . :oke:

ern_emi

Üye
pekala filmleride bu düzeni takip ederek izleyebilirmiyiz çünkü wt3 büyük boyutlu mp4 dosyalarda sıkıntı yaratıyor bu nedenle bende filmleri 3gp 320x240 formatında izlemek zorunda kalıyorum

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
pekala filmleride bu düzeni takip ederek izleyebilirmiyiz çünkü wt3 büyük boyutlu mp4 dosyalarda sıkıntı yaratıyor bu nedenle bende filmleri 3gp 320x240 formatında izlemek zorunda kalıyorum

Evet, aynen bu düzenle istediğin uzunlukta istediğin filmi atabilirsin. YANLIZ.... uzun videolarda ve/veya boyutu büyük (megabayt bazında) videolarda 3gp en sağlıklısı. Çünkü büyük dosyalarda muhtemelen video kasacaktır, dolayısıyla film keyfin mahvolacaktır. Filmlerde en sağlıklısı 3gp tavsiye ederim.
Tabi wt3'e uygun video oynatıcı program bulabilirsek ozaman işler değişir. İstediğini, istediğin kalitede izle ozaman. Fakat ben henüz bu ekran boyutuna uygun player bulamadım. Bulursam burada yayınlayacağım.

Selametle;

theyureklicocuk

Üye
wt- 2 icin boyutlar ne olouyor

MISKIM

Üye
Çok güzel çalışma .Ellerine saglık

--------------- Ekleme ---------------

Flv converter rar şifresi istiyor yardım edersen sevinirim şimdiden teşekkürler.

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel çalışma .Ellerine saglık

Flv converter rar kodu istiyor yardım edersen sevinirim şimdiden teşekkürler.

Benim paylaştığım linkten indirirseniz böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Hangi siteden indirdiyseniz orada rar kodu.

emre53200

Üye
Dostum peki bana telefonda uygun bir oynatıcı linki verebilirmisin.Benim arkadaş yüksek quality ye sahip videoları açarken kasıyodu.Fakat Divx programıyla kasmadan çok rahat izliyor.Java Divx varsa link atabilirmisin,birkaç tane indirdim http ye giriyo direk yani illa internet sayfasına girmesi gerekiyo.Sizinde deneyip kullandığınız sağlam bir oynatıcı varmı ? Söylerseniz çok makbule geçer .. ŞİMDİDEN TŞK LER

Eyv dostum harika bir konu olmuş.Bu tarz paylaşımlarınızı kesmeyin çok yararlı oluyor ;)

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Dostum peki bana telefonda uygun bir oynatıcı linki verebilirmisin.Benim arkadaş yüksek quality ye sahip videoları açarken kasıyodu.Fakat Divx programıyla kasmadan çok rahat izliyor.Java Divx varsa link atabilirmisin,birkaç tane indirdim http ye giriyo direk yani illa internet sayfasına girmesi gerekiyo.Sizinde deneyip kullandığınız sağlam bir oynatıcı varmı ? Söylerseniz çok makbule geçer .. ŞİMDİDEN TŞK LER

Eyv dostum harika bir konu olmuş.Bu tarz paylaşımlarınızı kesmeyin çok yararlı oluyor ;)

Yüksek kalitedeki videoların kasmaması için aşağıdaki adımları takip ediniz..

1.

Total video converter'ın üzerine klibi sürükleyin. Resimdeki ekran gelecektir. En üstteki mpeg4 seçeneğine tıklayın.

2.

Sağ taraftan High Quality'i seçiyoruz ardından hemen yanındaki "Settings" butonuna tıklıyoruz.

3.

Settings butonuna tıkladıktan sonra resimdeki ekran gelecektir. "Video Resize" Sekmesine tıklayın.
320 x 240 boyutunu seçin ardından aşağıdaki "aspect" yazan yerde "Normal"in işaretli olduğundan emin olunuz. Tamam diyoruz.

4.

Son olarak "Convert Now" Diyoruz ve kasmayan videomuz hazır :)

showmiztik

showmiztik

Üye
eyw abi saol

My Lovely

Üye
Bunu söylemek için sadece Kayıt oldum "ucx "Gerçekten Teşekkürler umarım Bir sorun Çıkmaz ...

Evet oldu Paylaşımın İçin Çok sağol

ucx

ucx

Üye
    Konu Sahibi
Bunu söylemek için sadece Kayıt oldum "ucx "Gerçekten Teşekkürler umarım Bir sorun Çıkmaz ...

Evet oldu Paylaşımın İçin Çok sağol

Rica ederim sağol.

Üst Alt