SymRDP 1.00 for S60 5th edition.(Wifi-İnternet Üzerinden PC Kontrol)

Sponsorlu Bağlantılar

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
SymRDP 1.00 for S60 5th edition.(Wifi-İnternet Üzerinden PC Kontrol)
Uzun zamandır aradığım bir uygulama bulduğum kadarı ile sizinle paylaşmak istedim.Umarım sizde beğenirsiniz.N97 de Windows 7 Üzerinden kendim denedim ve sorunsuz çalışıyor. Uzak masaüstü bağlantısı kullanarak pc nizi kontrol edebiliyorsunuz.Ekteki dosyayı indirip sadece telefonunuza kurmanız yetiyor. Pc'nize herhangi bir program kurmanıza gerek yok.Uygulama signed ve Türkçe dil mevcuttur.Trial versiyondur süresiz bulunca ekliyeceğim.

Çalışan İşletim Sistemleri
Windows Server 2000
Windows Server 2003
Windows Server 2008
Windows XP Profesional (Home çalışmıyor)
Windows Vista Businees,Ultimate,Enterprise (Home Basic, Home Premium çalışmıyor)
Windows 7 Professional,Ultimate (Home Premium çalışmıyor)

Daha Fazla bilgi için ;

Önizleme - Resim(ler) SymRDP 1.00 for S60 5th edition.

Alıntı değildir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: xlalper, dellibey, mucuven ve 7 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim. Kırılmış sürümü buldum fakat bağlantı gerçekleşmiyor sadece süre kısıtlamasını gideriyor.çözüm arıyorum

travma01

Üye
çok saçma pc ye bi şe yüklemeden tel hangi pcyi yöneteciğini nerden bilecekk aytyca alıntı deil demişsin nası yani senni yazdın programıı yeme benii gzl kardeşim :D

--------------- Ekleme ---------------

ama denicem programı :)

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
çok saçma pc ye bi şe yüklemeden tel hangi pcyi yöneteciğini nerden bilecekk aytyca alıntı deil demişsin nası yani senni yazdın programıı yeme benii gzl kardeşim :D

--------------- Ekleme ---------------

ama denicem programı :)

Sevgili kardeşim sence burda paylasım yapan admınler modlar dahıl verdıklerı programları kendılerımı yazıyorlar ?
Ben kendı ıhtıyacıma gore bır program aradım gıttım arastırdım buldum ve buldugum kadarı ıle burda paylasım yaptım hıcbır forumdan yada bu tarz bir yerden yapılan bır işi burda kopyala yapıstır yapmadım bu alıntı degıldır benım yaptıgım bırseydır bu bırıncısı.
Ikıncı olarak program pc'ye uzak masaustu baglantısı kullanarak baglanıyor programı telefona kurdukdan sonra wifi ile veya ınternet ıle (web uzerınden uzak masaustu acıksa) baglanıp kendı pc nın ısmını goruyorsun sonra pcnın ıcınde baglanmak ıstedıgın kullanıcı hesabınla oturum acıp pcnı yonetıyorsun olay bu.
Programı denedıkden sonrada yorum yaparsan sevınırım. Tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: cafcaf111

travma01

Üye
yanlış anlama arkadaşım amacım polemik yaratmak deildi ztn dün de kendimde deildim biraz ;) denedim çalışmadı ama sen yazınca jeton düştü bir şeyi atlamışım pc uzak masa üstü bağlantısına açık deildi şimdi onu açıp tekrar denicem

• Beğen
kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil bende yaptığım paylaşıma karşı sorulana söylenene cvp vermeliyim.:oke:

• Beğen
ercinem

ercinem

Üye
Çok ama çok sağol. Umarım çalıştırabilirim. İlacı da bulunur inşallah. Yoksa ortaklaşa hesap alınsa çoklu kullanım mümkün olabilir mi?

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
Çok ama çok sağol. Umarım çalıştırabilirim. İlacı da bulunur inşallah. Yoksa ortaklaşa hesap alınsa çoklu kullanım mümkün olabilir mi?
Rica ederim insallah çalıştırırsın kendim denedim windows 7 üzerinden çalıştırdım. uzak masaüstü baglantınızı acmanız gerekıyor. ilacı buldum fakat ilacı kullandıkdan sonra program süresiz oluyor ama bu seferde programdan baglanmayı denedıgınızde pc nızı goremıyorsunuz. ortak alıp toplu kullanımda nasıl olur bılmıyorum telefonun ımeısıne gore numara gonderıyorlar sanırım olmayabılır.

SHaX

Üye
Arkadaşlar Ben Crackli Sürümünü Buldum Ama 5800 ı yeni güncelledim hackleyemedim. İşinizi görürse ne mutlu

Kod:
http://www.mediafire.com/?3tdj51uyznj

Hiç Paylaşım Yapmadım Bu Konuda Tedirgin Olacak Arkadaşlarımız Olabilir. Benim işime yarayacak bi program olduğu için arama gereği duyup paylaşmak istedim.

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Ben li Sürümünü Buldum Ama 5800 ı yeni güncelledim hackleyemedim. İşinizi görürse ne mutlu

Kod:
http://www.mediafire.com/?3tdj51uyznj
Hiç Paylaşım Yapmadım Bu Konuda Tedirgin Olacak Arkadaşlarımız Olabilir. Benim işime yarayacak bi program olduğu için arama gereği duyup paylaşmak istedim.

Tesekkur ederim aynı surumu bende buldum yukleyınce lısanslanmıs (suresız) oluyor fakat bu seferde pc ıle baglantı bulamıyor (N97 de denedım 5800 de deneme sansım olmadı).

Yinede indirdim ve imzalayarak denedim sertıfıka guncelleme hatası aldım baska deneyen olursa ve sonucu yazarlarsa tsk ederım.

R-JeFF

Üye
Sorumu acemiliğime verin :D Bunu yapınca pcnin açık olması gerekiyomu veya uzaktan pcyi açabiliyomuyuz ?

kenshin06

kenshin06

Üye
    Konu Sahibi
Sorumu acemiliğime verin :D Bunu yapınca pcnin açık olması gerekiyomu veya uzaktan pcyi açabiliyomuyuz ?

Evet uzak masa üstü bağlantısı kullandığından pcmizin açık olması gerekiyor.

keslan125

Üye
baglanamiyorum "HELP" Hep hata veriyor yardimci olacak birisi varmi ??!!??

qpel

Üye
malesef foxpda düzgün kıramamış programı 14 günlük trial süresinde düzgün çalışıyor crac kli sürümnde de bağlanıyor yanlız 1 2 dakika içinde kopuyor

fearless2214

fearless2214

Üye
doğrusu teamwiver gibi benimde çok işime yarayacaktı
galiba sorun çözülmemiş
çözen arkadaş bura yazarsa seviniriz.

mc_mfi

Üye
ya bende n8 var onda takıldı açılmıyo

matanist

matanist

Üye
Bende hiç açılmıyor kayıt olması gerekiyor diyor sonra deneme sürümünü seçyorum programdan atıyor :D hepsi bu.

Üst Alt