NDrive v.9.3.15 Symbian Tam sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
NDrive v.9.3.15 Symbian Tam sürüm
NDrive v.9.3.15 en son çıkan sürümü

Telefonununuzda yüklü eski versiyon varsa önce kaldırın. Hafıza kartınızda NDrive klasörünüz varsa tamamını silin. rar içinden çıkan NDrive klasörünü olduğu gibi hafıza kartınıza kopyalayın.
ekteki TUR_BS.map dosyasını klasörüne kopyalayın. Kadın veya erkek sesi olarak hangisini isterseniz voices klasörü içerisine kopyalayın. İstersniz her ikisinide atabilirsiniz. NDrive klasörü içerisinde bulunan pips_s60_1_6_SS.sis dosyasını hafıza kartınıza kurun, kurulum tamamlandıktan sonra NDrive.sis doyasını hafıza kartına kurun. NDKG dosyası ile olarak kullanabilirsiniz.

Dosyalar :

Uploadlar bana aittir. N95 de denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır. resimler kendi telefonumdan.

• Beğen
Tepkiler: onurerer, URAGAN, rainbow72 ve 10 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Paylaşım için Teşekkürler..
Yalnız işallah linkler ölmez.
Siteye ekleyemedim çünkü çok büyük boyutlar...

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
Rapide üyeliğim var silnmez. silinirse şayet tekrar upload ederim.

o'azis

Üye
N73 uyumlu mu?Çalışır mı bu modelde?

aa-tolga

aa-tolga

Üye
harita reisin sayfasıyla aynı...

webersin

webersin

Üye

NOD 32 NDKG.rar dosyasını virüs olarak gördü dostum.

Arkadaşlar benim dediklerimi yaparsanız sorun yok
Öncelikle yeni sürümü aşşağıdan indirin 2 tane farklı link kurdum problemsiz.

New Version: 9.3.15

mirror

Bu dosyada ****** dosyası sorunsuz yaptım.

bu sayfadan aldım kurdum sorunsuz.

EK olarak adamlar ne güzel yapmışlar 3d photo lu navigasyon keşke türkiye içinde olsa ama yok :(

Rahmi06

Rahmi06

Üye
    Konu Sahibi
***** dosyalarını virüs görmesi doğaldır. Ben kendi bilgisayarımda çalıştırdım ve N95 telefonumada yükledim sorunsuz çalışıyor. Eklediğim PCden upgrade değil. Direk Tele yükle dosyaları.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline sağlık

casper77

casper77

Üye
elime sağlık Rahmi06. henüz kurmadım ama deniyorum. ancak, nasıl kurulucağını daha detaylı anlatırsan sevinirim, özellikle NDKG dosyası ile ilgili olanı. Ayrıca, bu program kontü kaybına sebep olacak mı yoksa bedavamı? telefonum nokia 6120 Clasic. teşekkürler..........

gurhan36

Üye

NOD 32 NDKG.rar dosyasını virüs olarak gördü dostum.

Arkadaşlar benim dediklerimi yaparsanız sorun yok
Öncelikle yeni sürümü aşşağıdan indirin 2 tane farklı link kurdum problemsiz.

New Version: 9.3.15

mirror

Bu dosyada dosyası sorunsuz yaptım.

bu sayfadan aldım kurdum sorunsuz.

EK olarak adamlar ne güzel yapmışlar 3d photo lu navigasyon keşke türkiye içinde olsa ama yok :(

Dostum emeğin için teşekkürler ama açıklamalar berbat şu NDKG dosyası nedir nedir ne işe yarar nasıl kuracağız hiç açıklama yapmadın ama olmuyor böyle

metyuu

metyuu

Üye
NDKG dosyası programı ilaçlamak içindir ve reis arkadaşımızın 9.3.14 için açmış olduğu konuda ayrıntılı yazıyor nasıl yüklendiği cunku yükleme aynı yapılıyor.

gurhan36

Üye
Kardeş tamam karta attım yüklemeleri yaptım. Anacak programı ilk çalıştırdığımda bana hemen sipariş için nete bağlan diyor. Bağlan diyorum erişim noktası istiyor tamam diyorum.Ardından cancel'a basıyorum programdan çıkıyor. Acaba bağlanmasına izin mi vermem gerekiyor? Lütfen yardım

metyuu

metyuu

Üye
programı yüklerken bendede oldu ben yüklerken voive klasörünü içine yanlız türkçe sesleri atmıştım uğurcan ve meraldi galiba bendede bağlansın dedi bağlanınca yanlızca meryEn ses dosyasını yükledi sonra çalıştı istersen bağlan yüklesim yada telefondan dosya yöneticisinden NDrive Klasöre gir ordan voice klasörüne bak maryEN yoksa bu adresten indir dosyayı zıptan cıkarıp voice at birde öyle dene

webersin

webersin

Üye
eğer yükleme esnasından çıkıyorsa voices klasöründe ses yoktur yada maps içinde harita :)

casper77

casper77

Üye
arkadaşlar, yükledim çalışmıyor. telefonum nokia 6120 clasic. s60 v3. harita ve sesler yok. kurulumunu baştan anlatabilirmisiniz. ayrıca diğer ndk dosyasının nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

zeyunal

zeyunal

Üye
v9.3.18 cıkmış bilginize. :)

metyuu

metyuu

Üye
evet cıktı yükleyeceğim ama ilaçlanmıyor bir türlü pc üzerinden güncelle dosyasını ile yapacaksın yada yanlız telefon için dosyasını 9.15 ,in üzerine kurup internetten güncellemek gerekiyor.

ismok

Üye
Anlatılanların hepsini yaptım, ama başaramadım. Çalışmıyor... Daha anlaşılır ve resimli bir anlatım yapılırsa sevinirim.

OKAN_FRM

Üye
Teşekkürler arkadaşım. Çok güzel paylaşım.

Üst Alt