ÖNEMLİ DUYURU: Lütfen Cihazlarınıza Ses Yükseltme vs Kodları Girmeyin

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
ÖNEMLİ DUYURU: Lütfen Cihazlarınıza Ses Yükseltme vs Kodları Girmeyin
Merhaba arkadaşlar.

Son günlerde bu problem sıkça bana gelmeye başladığı için bu duyuruyu yapmak durumunda kaldım.

Bildiğiniz gibi Çin üretimi cihazlarda yaşanan en büyük sıkıntı oyun, yazılım vs yüklenememe sorunu. Bu uygulamaların bile bulunamadığı bir cihaza firmware bulmak (servis olmadan) imkansız. Dolayısıyla yapacağınız hatalarda cihazın yazılımını bozarsanız servis dışında kimse bu sorunu gideremez. Hele ki sahte bir cihaz kullanıyorsanız işin içinden çıkamayabilirsiniz.

Gelelim duyurunun amacına.

Cihazlarınıza her ne sebeple olursa olsun teknik servis kodları girmeyin. Bu sadece Çin Malları için değil tüm markalar için geçerli. Onlar servisi ilgilendiren bölümler. Sesini yükselteceğim derken cihazınızı tamamen kaybedebilir, ya da kesenize zarar verebilirsiniz.

Lütfen cihazlarınıza ses yükseltme tarzında kodlar girmeyiniz.

Saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: darendeli44, aagkn, melih06628 ve 5 diğerleri

fodder

fodder

Üye
Adem ço güzel bir konuya değinmiş arkadaşlar kulak verin..

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
teşekürler.

alpaytr

alpaytr

Üye
bravo:oke:

vampirmatik

Üye
tşkrler

yasinzanbak

Üye
bozulsun teli yenilerim okadar

cihan200903

Üye
cok tsk

--------------- Ekleme ---------------

cok tsk:aha:

commagene_02

Üye
arkadaslar çin tlf aldım hıgt speed sim onu tıkladım telefon daha acılmadı arastırdım yazılım yüklenmesı gerekıyormus tekrardan.garantıye gönderdım adamlar yazılım yükledık acılmadı dedıler baska bır sorun var dedıler tlf 10gündür garantıde 15 gün daha bekle dedıler arastırdıgıma göre yazılım olarak sorun var donanımsal sorun yok ama servıstekıler öyle demedı ve netten bakıyorum herkes yazılım yüklenınce olur dıyolar sız bu konuda ne düsünüyorsunuz???? cvp için sımdıden tsk ederım

idris_35

idris_35

Üye
Cin mallarindan ne hayır beklenir ki. Teşekkürler reis

mbulur

Üye
Çin malı taklit cihaz almakla parayı çöpe atmak arasında fark yok

orhaan48

orhaan48

Üye
arkadaslar çin tlf aldım hıgt speed sim onu tıkladım telefon daha acılmadı arastırdım yazılım yüklenmesı gerekıyormus tekrardan.garantıye gönderdım adamlar yazılım yükledık acılmadı dedıler baska bır sorun var dedıler tlf 10gündür garantıde 15 gün daha bekle dedıler arastırdıgıma göre yazılım olarak sorun var donanımsal sorun yok ama servıstekıler öyle demedı ve netten bakıyorum herkes yazılım yüklenınce olur dıyolar sız bu konuda ne düsünüyorsunuz???? cvp için sımdıden tsk ederım

arkadaşlar hep aynı konu çin malı çöp yığını telefonlar ilk başta sar değeri olarak sağlığınıza sonrada bütcenize zararlı sana tavsiyem umarım cihazın tamir olur en yakın zamanda elinden bu oyuncağı çıkar sağlığına yazık

Üst Alt