Telexy.Networks.SymRDP İptal olmuştur..

Sponsorlu Bağlantılar

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
Telexy.Networks.SymRDP İptal olmuştur..
Telexy.Networks.SymRDP.v1.00.47.S60v5.SymbianOS9.4.Unsigned

Resimler silindiğinden konu iptal olmuştur...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hiddendangerous, n70_06, abduk376 ve 20 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Süper bir konu hazırlamıssınız çok saolun elinize saglık:alkis
konu dogru yere taşınıp dosyalar eklenmiştir.

okeane3110c

okeane3110c

Üye
5800a olurmu +teşekkürler

baris_kus

Üye
pikatel için ayarları söylermisin acba kardeşim

lahana1

Üye
arkadaşım tşk. ederim. ben denedim güzel çalışıyor. ama virüs programı varsa bilgisayarda o engelliyor uzaktan bağlanmayı. Onu kapatmak gerekiyor ben kaspersky 2010 kullanıyorum. Sorun yaşayan arkadaş olusa virüs prog. devredışı bırakıp denesin.

muratvemine

muratvemine

Üye
saol uzun biraz ama olsun yaptım hepsini tele bilgileri girdim ya ama :S olmadı tam bağlanırken lütfen bekleyin... yazıyor sonra hata veriyor aynn böyle hata bakın blki çözüm bulursunuz (( Taşıma kanalı açılış hatası ))

lahana1

Üye
datron rta1030w modemde denedim ama olmadı portu falanda açtım. Windows 7 işletim sisteminde olmadı. Airties modemde bağlandım baya güzelde çalıyor. TeamViewer symbian içinde olsa daha ii olacak.

okeane3110c

okeane3110c

Üye
(( Taşıma kanalı açılış hatası )) bendede bu hatayı veriyor çözüm ne olablır ??

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
walla virüs programının da ayarlarını değiştirdiğim halde ben de aynı sorunla karşı karşıyayım Taşıma kanalı açılış hatası... bi yerde hata yapıoruz ama nerde bilemiorum

muratvemine

muratvemine

Üye
cevap yok mu ya ? nejotorr açmışın konuyu cevap vemiyorsun bi soruya taşıma kanalı açılış hatası veriyor yardımmm

--------------- Ekleme ---------------

nejaterol cevap bekliyıoruz

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
Şehir dışındaydım takip edemedim.
Taşıma kanalı açılış hatası alan arkadaşlar ip adresinde mutlaka bir noksanınız var
Anlatımı tekrar gözden geçirin İP adresini doğru girin..

everest11

everest11

Üye
nejat ben dahıl hıc bı arkadasımızda calısmadı senın modemın markası ve ısletım sıstemın ne

onuraslan

onuraslan

Üye
güzeeellllll:naughty:

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
nejat ben dahıl hıc bı arkadasımızda calısmadı senın modemın markası ve ısletım sıstemın ne

Taşıma kanalı açılış hatası alan arkadaşlar Telefondaki uygulamanın
bağlantı noktasını sizin evdeki modemi tanıtmayın ya başka bir modem yada dememek için şebekeniz hangisiyse onu tanıtın 1.sayfadaki son resimlere bakın ayarları resime göre yapın
2. olarak da İP adreslerini doğru girdiğinizden emin olun evdeki modemi kapatıp açınca yeni İP aldığını unutmayın İP değişirse bağlanmaz.
Benim modem Airtes sistem XP pro
sayfanın sonunda hangi sistemde çalıştığı var..

lahana1

Üye
arkadaşlar ben denedim prog. çalışıyor modemin markası airties rt103 bu iş yerindeki bunda çalıştı. Evde datron marka modem var onda olmadı sanırım portu açamadım biraz karışık onun arayüzü. Ama sonuçta prog. çalışıyor.

erkkaann

Üye
paylaşım için teşekür ederim ama benim fazlabilgim yok bu konularda şu imza işini yapamadım ''cer'' '' '' dosyaları nerede?? yardımlarınız için şimdiden teşekürer...

nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
@erkkaann

Burdaki anlatıma göre OPDA sitesinden cer dosyanı alman lazım
Yazılanları aynen uygula resimleri takip et.

OPDA.NET Sitesinden CER Dosyası Almak...Yeni Sistem

By_Y-w-Z

By_Y-w-Z

Üye
abicim bu dinamik İP lerdede geçerlimi kapatıp açında bu işlemleri tekrar tekrar mı yapcaz ben logmein kullanıyorum ama telefonda tam açıcam skyfire browser inde install logmein firefox plug-ins now dio telefonun kendi browserindede flash Player 9 istiyo bunu çözersem burdan ethernete takılı makineyi uzaktan bile çalıştırıp bağlana bilicem ama şunu bi çözemedim...

NOT: Dediğin yöntemi yaptım ama Bendede taşıma kanalı açılış hatası dedi...

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben denedim prog. çalışıyor modemin markası airties rt103 bu iş yerindeki bunda çalıştı. Evde datron marka modem var onda olmadı sanırım portu açamadım biraz karışık onun arayüzü. Ama sonuçta prog. çalışıyor.

dostum sen bağlantı noktasını o ayarladığın modemin wifi sindenmi bağlandın yoksa başka bir wifimi ?

Üst Alt