Pc control nokia 5800

Sponsorlu Bağlantılar

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
    Konu Sahibi
Pc control nokia 5800
Cep telefonundan Pc yi konterol etme "SmartTouch: Control your PC using your Nokia 5800 XpressMusic"

1. Install Python_1.9.5.sis on telefon hafızası
2. Install PythonScriptShell_1.9.5_high_capas.sis on telefon hafızası​

3. Install SmartTouch client telefon hafızası​

4. Turn off/ turn on phone TELEFON KAPAT AÇ​

5. Run SmartTouch Server on computer. PCDE SERVERİ ÇALIŞTIR.​

6. Turn on bluetooth on both.. BLUETOOTH ÇALIŞTIR.​

7. Run SmartTouch on phone .. PROGRAMINI TELEFONDAN ÇALIŞTIR. SONRA BAĞLANTI KUR HEPSİ BU KADAR.. DOSYALAR AŞAĞIDAKİ GİBİ SIRASIYLA KURMAYI UNUTMA​

DOWNLOAD​

1)

2)

3)

4)

Önce telefon hafızasına Phython 1.9.5 yüklemeniz gerekiyor.Daha sonra telefonunuzun hafızasına da Smarttouch_0.4.1.sis yükleyin.
Bilgisayarda server programı olan (SmartTouch.exe) pc çalıştırın. telefonunuzdan smarttouch programını çalıştırın​

Şimdi cihaz ara 5800, tıklayın "

TESSEKKUR ???

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bedas_07, qaripboy, CaptanAhab ve 33 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler...

futbol123

futbol123

Üye
tesekkurler:oke:

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
    Konu Sahibi
Rıca ederım

tibet53

Üye
bluetooth üzerinden mi bağlanıyor? bunu internet üzerinden yapan program var mı 5800 için?

mekanik

Üye
eyvallah kardeşim işe yarayacak bi program...

kerem1125

kerem1125

Üye
saol

olay_firar

Üye
çalışmıyor kerdeş:(:(

cmlkrc

cmlkrc

Üye
calıstı kardes teşk. yanlız birde bunun ekran görüntüsünüde veren bi program vardı

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth uzerınden kardes ... cmlkrc kardes sana gelıncede bakarım bı nete kurcalıyım az bulursam duzenler paylasarırım

HaytoACTION

Üye
Cep telefonundan Pc yi konterol etme "SmartTouch: Control your PC using your Nokia 5800 XpressMusic"

1. Install Python_1.9.5.sis on telefon hafızası
2. Install PythonScriptShell_1.9.5_high_capas.sis on telefon hafızası​

3. Install SmartTouch client telefon hafızası​

4. Turn off/ turn on phone TELEFON KAPAT AÇ​

5. Run SmartTouch Server on computer. PCDE SERVERİ ÇALIŞTIR.​

6. Turn on bluetooth on both.. BLUETOOTH ÇALIŞTIR.​

7. Run SmartTouch on phone .. PROGRAMINI TELEFONDAN ÇALIŞTIR. SONRA BAĞLANTI KUR HEPSİ BU KADAR.. DOSYALAR AŞAĞIDAKİ GİBİ SIRASIYLA KURMAYI UNUTMA​

DOWNLOAD​

1)

2)

3)

4)

Önce telefon hafızasına Phython 1.9.5 yüklemeniz gerekiyor.Daha sonra telefonunuzun hafızasına da Smarttouch_0.4.1.sis yükleyin.
Bilgisayarda server programı olan (SmartTouch.exe) pc çalıştırın. telefonunuzdan smarttouch programını çalıştırın​

Şimdi cihaz ara 5800, tıklayın "

TESSEKKUR ???
bağlantı kurdum ama ynlendiremiyorum.. nokia 5530 kullanıyorum. ondan mı acaba??

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
    Konu Sahibi
zannetmıyorum ama belkı

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
bağlantı kurdum ama tuşları falan kullanamıyorum programda... acaba bluesoliel programı kullanıorum ondan mı???

Concus

Üye
güncel...

Bykir

Üye
mrblar arkadaşlar bende denedim aynen yöntemleri uyguladım fakat pc kısmı bende sorun verdi

AlpReis

AlpReis

Üye
Güzel program eyvallah

Bykir

Üye
Yalnızca alıntı yapıyorsunuz sanırım baksanıza sorunumuzu söylüyoruz bir yardımda bulunan yok .!

mehmetali8709

Üye
teşekkür ederiim

s.aydogdu

s.aydogdu

Üye
    Konu Sahibi
mrblar arkadaşlar bende denedim aynen yöntemleri uyguladım fakat pc kısmı bende sorun verdi

Bulamadagı dosyayı ınternetten ındırıp systm32 ye atman lzm .. Lütfen saygılı konusalımmm

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

Üst Alt