Kapanan Hattı tekrar kullanmak...

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Kapanan Hattı tekrar kullanmak...
Arkadaşlar eski bir telsim hattım vardı(vodafone olmadan önce).Ardıgımda "Vodafone kayıtlı böyle bir numara yoktur"diyor.Yani, hat iptal olmuş havuza düşmüş o numarayı kimsede almamış.Hat kendi üstüme kayıtlı bu numarayı başka oparatöre taşısam bu kullanılır mı,yada tekrar vodafone dan numarayı kullanabilir miyim?yardımalrınızı bekliyorum

izmirligenc

izmirligenc

Üye
tam bilmiyorum ama numara kullanilmiyorsa tahminimce actirabilirsin vdafondan acarlar bence yani musterilerisin sonucta

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
izmirligenc

izmirligenc

Üye
Peki numarayı taşısam kullanılır mı?

Hocam tasima iki guc surer ozaman diliminde hat durumu arastirilir aktif olmayan hat bilemiyorum ama rekabet olduGU icin tasiyabilirler bence maksat musteri gelsin

Zafer SARI

Zafer SARI

Üye
Eyer Hat Kapanalı 6 Ay Oldu İse Hiç Bir İşlem Yapamasınız

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Eyer Hat Kapanalı 6 Ay Oldu İse Hiç Bir İşlem Yapamasınız
Evet 6 ayı oldu çooktan.Numara iptal ve havuza düşmüş.Bende diyorum ki bu hat üstüme kayıtlıydı başka bir oparatöre taşısam olmaz mı

izmirligenc

izmirligenc

Üye
hocam ugra vodafona sor zormu her adimda var nerdeyse olabilirde olmayabilirde ama sadece bi yere sorma bi mal cikar olmaz der oysa oluyodur

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
hocam ugra vodafona sor zormu her adimda var nerdeyse olabilirde olmayabilirde ama sadece bi yere sorma bi mal cikar olmaz der oysa oluyodur
Ah güzel kardeşim benim burası belde.Büyük şehirde olsam daha ne.Neyse gidecez bakalım hiç birşey soylemeden numarayı tasımak istiyorum diyeyim belkide açılır açılmazsada canı sağolsun :naughty:

arslansem

arslansem

Üye
O zaman öyle bi numara bulamazlar ki,neyi nereye taşıyorsun derler :ehe
Eskiden tamamen kapanmış hatta belli bi ücret karşılığı açtırıyorlardı ama şimdi bilmiyorum.Öğren sonra taşı :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
O zaman öyle bi numara bulamazlar ki,neyi nereye taşıyorsun derler :ehe
Eskiden tamamen kapanmış hatta belli bi ücret karşılığı açtırıyorlardı ama şimdi bilmiyorum.Öğren sonra taşı :D
İnanırmısın 2 gün önce tam kapıdan içeriye girecekken bu soylediğin aklıma geldi neyi nereye taşıyorsun diyerekten kapıdan geri döndüm onca yoluda boşuna tepmiş oldum.Hakikatende akılsın başın cezasını ayaklar çekiyormuş:ehe
Ama birgün numara taşıma ile tekrar işim olursa yinede deneyeceğim içimde kalmasın:aha:

alperen1313

alperen1313

Üye
selamlar alperence ;
kaçakseviglim nick li kardeşim
sana gönderdiğim özel mesajı okurmusun

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Özel mesajını okudum.Kapanan hat otomatik havuza düşmüyor mu?.Vodafone kayıtlı böyle bir numara yoktur diyor.Yani numara kullanılmıyor.Silinip gideceğini sanmam.Mutlaka bir hatta tekrar açılacaktır

alperen1313

alperen1313

Üye
açılır açılmasına da öncelikle havuza düşmesi lazım.Vodafone a kayıotlı böyle bir numara yoktur uyarısı havuza düştüğü anlamına gelmez. sadece hattın iptal oldugu anlamına gelir.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
açılır açılmasına da öncelikle havuza düşmesi lazım.Vodafone a kayıotlı böyle bir numara yoktur uyarısı havuza düştüğü anlamına gelmez. sadece hattın iptal oldugu anlamına gelir.
hattı kullanmayalı 2 yıl oldu şimdi bu numarayı kurtarabılır mıyım kurtaramaz mıyım

alperen1313

alperen1313

Üye
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
evet kendi adıma kayıtlı

alperen1313

alperen1313

Üye
tamam işte kendi adına kayıtlı iptal olmuş hattını neden gidip alamıyorsun sen ? almaya hakkında var bunun için havuza düşmesini beklemene gerek yokki ?

SlashGun

SlashGun

Üye
bence geri dönme ihtimali yoktur.turkcell vardı benim öle adama sorduydum at gitsin daha açamazsın dedi. numarayı baska birine satıyolar ya öyle düşün. ;)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
bence geri dönme ihtimali yoktur.turkcell vardı benim öle adama sorduydum at gitsin daha açamazsın dedi. numarayı baska birine satıyolar ya öyle düşün. ;)
Valla kafam karıştı ben bu hattı en son 2007 son baharında kullandım.Muhtemelen 2008 in ilk yarısı içinde iptal olmuştur.Aradan 2 yıl geçmiş Alperen1313 havuzda değil diyor.
Nyese bende kullanmam o numaramı çok kişi biliyordu ama

alperen1313

alperen1313

Üye
olmaz kardeşim öle şey adıma kayıtlı hat iptal olsa bile bunu havuza düşmeden yani tamamaen boşa çıkmadan evvel eskisahibi alabilir

Üst Alt