!!şok şok şok tüm s60v3 serisi telefonlar için windows 95 ((198mb))!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayabusa77

hayabusa77

Üye
n79 da kurduktan sonra dos klasörü yoktu kendim oluşturdum ama yine olmuyo

hakan1994

Üye
N81 dede dos klasoru yoktu kendim actim ama dosbox programini calistirdigimda siyah bir ekran cikiyor bekledigim halde acilmiyor

ByAbsn

ByAbsn

Üye
    Konu Sahibi
n79 da kurduktan sonra dos klasörü yoktu kendim oluşturdum ama yine olmuyo

N81 dede dos klasoru yoktu kendim actim ama dosbox programini calistirdigimda siyah bir ekran cikiyor bekledigim halde acilmiyor

Dos klasörü programı kurduktan sonra geliyor içinde ayrıca bazı belgeler var sizin için bendeki dos klasörünü şimdilik buraya koyucam.Dosyayı indirdikten sonra telefonunuza atın içinde wimdows diye bir klasör var o klasörün içine dosyayı atmayı unutmayın.

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
Dos klasörü programı kurduktan sonra geliyor içinde ayrıca bazı belgeler var sizin için bendeki dos klasörünü şimdilik buraya koyucam.Dosyayı indirdikten sonra telefonunuza atın içinde wimdows diye bir klasör var o klasörün içine dosyayı atmayı unutmayın.

Benim telefonda N81 bendede dos dosyası çıkmadı.Ben verdiğinizi indiremedim başka bi siteye yüklerseniz sevinirim.Birde şu var hafıza kartına kurdum hepsini acaba hafıza kartına kurdum diye çaışmayabilirmi.Bazı programlarda telefon hafızası gerekli oluyorda ondan sordum...

rambo6868

Üye
kendiniz dos klasörü ve içine windows klasörü oluşturun. ben öyle yaptım oluyor:oke:

ByAbsn

ByAbsn

Üye
    Konu Sahibi

Benim telefonda N81 bendede dos dosyası çıkmadı.Ben verdiğinizi indiremedim başka bi siteye yüklerseniz sevinirim.Birde şu var hafıza kartına kurdum hepsini acaba hafıza kartına kurdum diye çaışmayabilirmi.Bazı programlarda telefon hafızası gerekli oluyorda ondan sordum...

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye

indirdim sağol ama bi türlü yapamadım eksik yükledim desem program hiç yüklenmezdi simgesi gözükmezdi ne bilim olmadı benim telefonda yeniden silip yükliyecem bakalım olcakmı.

156asd156

Üye
n79 da dosbox çalıştı ama windows açılmadı bide bende dos klasoru yoktu kendim oluşturdum

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

ByAbsn

ByAbsn

Üye
    Konu Sahibi
n79 da dosbox çalıştı ama windows açılmadı bide bende dos klasoru yoktu kendim oluşturdum

Yukarıdaki linkten dos dosyasını indir telefonuna at ayrıca dosyayı telefonuna attıktan sonra içindeki windows klasörüne win95.ımg dosyasını atmayı unutma

djkeles

djkeles

Üye
cok kasıyo her halde bı ram taktır :D
guzel paylaşım

habbuj

habbuj

Üye
kardeş bende indireceğim zaman rakamlar çıkmıyo link te

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
Şu şekilde yaptım acaba yanlışmı yaptım :)

Ekli dosyalar

ByAbsn

ByAbsn

Üye
    Konu Sahibi

Windows klasörünü silme ayrıca win95.ımg dosyasını o windows klasörüne at

--------------- Ekleme ---------------

2. resimdeki gibi olucak ama sen bütün dosyaları taşımışsın sadece win95.ımg dosyasını taşıyacaksın

Klasörlerde sunlar olucak
Dos Klasöründe :
Windows klasörü
B.BAS dosyası
File.Bas dosyası
M.BAS Dosyası
Manual.pdf dosyası
VECTOR.BAS dosyası

windows klasöründe:
Sadece win95.ımg dosyası olucak

amon35

amon35

Üye
n79 da çalıştırabilen var mı acaba foto vs.. ekleyebilirmi

@Byabsn screen ile anlatırsanız daha sağlıklı olur :(

rambo6868

Üye
n79 la 6220classicin sürümleri fpleri aynı. bende çalıştı. sende de çalışır :oke:

hakan1994

Üye
şimdide dosbox açılmıyor programı açtığımda siyah oluyor ekran ve hemen kapanıyor.data dan dosbox.conf i silimce program açıldı ama bu seferde windows açılmıyor

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
şimdide dosbox açılmıyor programı açtığımda siyah oluyor ekran ve hemen kapanıyor.data dan dosbox.conf i silimce program açıldı ama bu seferde windows açılmıyor

Bende biraz önceki sorunu hallettim ama şimdide seninki gibi oluyor.dosbox dosyasını açıyorum siyah ekran geliyo hiç kapanmıyo ama öyle duruyor siyah ekran.Bunada bi çözüm lütfen...

ByAbsn

ByAbsn

Üye
    Konu Sahibi

Bende biraz önceki sorunu hallettim ama şimdide seninki gibi oluyor.dosbox dosyasını açıyorum siyah ekran geliyo hiç kapanmıyo ama öyle duruyor siyah ekran.Bunada bi çözüm lütfen...

dosbox update yi yükledinizmi

Ayrıca data klasörüne dosbox.conf ve mapper.txt yi atmayı unutmayın

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
dosbox update yi yükledinizmi

evet ilk önce dosbox normalini yükledim sonra diğerini hazıfa kartına attım değiştirilsinmi dedi evet dedim ve sonra dosbox update yi yükledim.ama böyle oluyor işte :/

evet dosbox ve mapperi attım datayada...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt