İphone 3g sıfırlarken kitlendi :(

Sponsorlu Bağlantılar

loveyou1289

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3g sıfırlarken kitlendi :(
beyler öncelikle merhaba herkese. elimde iphone 3g 8gb var. dün gece sıfırlamaya çalıştım. 1 saat sürer ikonu çıktı.tmm dedim.sıfırladıktan sonra açılırken elma ikonunda kitlendi. biraz araştırdım.cydia yüklüyken makineye sıfırla dersen kitleniyomuş fakat çözüm bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum.herkese şimdiden teşekkürler.:bilmem:

Laz¥

Laz¥

Üye
bu arkadasa yardım edecek birisi yokmu :S

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
restore et tuşu varsa ona basacaksın.

loveyou1289

Üye
    Konu Sahibi
hocam restore edilmiyo ki. bilgisayara bağladığım zaman hiçbi tepki vermiyo. sadece elma ekranında donuyo

fathinn

Üye
bılgısayara bağla sonra kapama tusu ve menu tusuna aynı anda bı on sanıye basılı tut telefonun ekranında kablo ve ıtunes yazısı çıkacak sora restore et ve sıfırlanmıs ıphone nun hayrını gor makne unlocsa geçmış olsun çunku 3.1 yuklenıcek telıne o daha kırılmadı kırılana kadar ıpod touch olarak kullanıcaksın mecbur....

loveyou1289

Üye
    Konu Sahibi
eet telefoncuya verdim 3.1 yükledi :( off off

--------------- Ekleme ---------------

ya 3.0 ı nasıl yüklicem şimdi ya pff :(

cuneyt_80

Üye
arkadaşlar 3.1 den 3.0 sıfıra nasıl dönüştürebilirim ve 3.0 sıfırın programını nereden bulabilirim.çünkü hiçbirşeyi çalıştırmıyo teşekkürler

Xoroz

Üye
yav arkadaslar bu iphone kullanmak ne kadar zormus alırken n97 ile iphone3gs 16gb yanyana idi iphone mest etti aldım 3 gündür urasıorum bir halt yapamadım xD hadi hayırlısı bindik bir alamate gidiyoz kıyamete xD

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yav arkadaslar bu iphone kullanmak ne kadar zormus alırken n97 ile iphone3gs 16gb yanyana idi iphone mest etti aldım 3 gündür urasıorum bir halt yapamadım xD hadi hayırlısı bindik bir alamate gidiyoz kıyamete xD
hiçte zor değil gayet güzel kullanımı..ne zor geliyor?

Xoroz

Üye
ya su unlock ve jailbreak telefona 10kere felan denedim 1inde basardım ama telefonu kapttım yanlıslıkla kitlendi telefon restore etmek zorunda kaldım xDXD

mylucky35

Üye
arkadaşlar ben memnun oldugum izmir icinde bir iphone servisi var onun size telefonunu yazayım ben yaklaşık 1 yıldır
iphone 3g 16 gb kulanıyorum telefonumun başına gelmiyen kalmadı düşürdüm dokunmatigini kırdım kasaı dagıldı adamlara götürdüm ben bir kahve icene kadar adanlar onarımını yapıp verdiler en son wi-fi si bozuldu servisi bile yapamadı genpa adamlar yaptı allah razı olsun. iphone ile ilgili müthiş bir bilgi birikim var benden tüm izmirdeki iphone kulanıcılarına tafsiyem sorun yaşarsanız cankayada dijital cep servis var orayla irtibat kurun memnun kalaçaksınız garanti ediyorum. telefonu 0232 4830055

gzm109

Üye
çooooooookkk tesekkürlerrrr

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
çooooooookkk tesekkürlerrrr

sorunun hall olmadiysa soyle bir seceneginde var dfu mod denilen iphonu moda aliosun 10 sn kapatma tusu ve ortadaki tusa basili tutuosun cihaz bagliyken bilgisayara daha sonra elini kapatma tusundan cekiosun ama home tusundan cekmiceksin 20 sn de ole tutuosun elini cekmeden daha sonra dfu moda gecio

http://www.maxicep.com/iphone-3g-de...n-jailbreak-nedir-videolu-anlatim-310570.html

burda nasil yapacagin hersey anlatiyor

serhat00

serhat00

Üye
karde$im sana en normal yolunu anlatayim bak iyi dinle ustteki kapama tusuna basili tut 3 saniye sonra orta ana menu tusuna basili tut taki kapanana kadar sonra acma dugmesinden geri ac bu kadar!!!!

anchormaster

Üye
arkadaşlar yurt dışından aldığım iPhone 3 gs 32 gb telefonumun içinde aldığımda oradaki satıcı tarafından yüklenmiş saçma sapan programlar vardı bunları silemiyordum daha başka sorunlar da yaşamıştım ancak telefonu silme işlemi yaptım ancak bu işlem sonrasında telefonumu tekrar açamadım normalde telefonumu açarken blackr1n diye bir program kullanıyordum fakat bu programı da kullandım açamadım sanırım blackr1n programı telefonumdan tamamen diğer programlarla birlikte silindiği için oldu :( ben bu sorunu nasıl giderebilirim çok acil bir yardıma ihtiyacım var telefonuma blackr1n programını nasıl yüklemem gerektiğini yada telefonumu normal bir şekilde nasıl açabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim

anchormaster

Üye
arkadaşlar yok mu bu işin bir çaresi yoksa herkes biliyoda yardımlaşmaktan mı çekiniyor anlamadım bir yol gösterecek birisi yok mu lütfen bir cevap yazın eğer ben biliyor olsaydım bu konuda kim olursa olsun yardım ederdim ama bildiğim birşey değil servis bile yardımcı olamıyor bu konuda ve götürdüğüm bir telefoncu bile bana " itunes diye bir program var heralde o yapar bu işi" gibi birşey söyledi ve bu ankara da ciddi bir gsm firmasının adı ile teknik servisinde çalışıyor allah yardımcımız olsun ne diyelim kimlerin eline kaldık lütfen rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim telefonum kilitli ve hiç bir şekilde açılmıyor restore edilmiyor 3.1.3 versiyonunu da yüklemedim ama telefon bir türlü tepki vermiyor itunes la açtığımda da n/a yazıyor bilgileri gelmiyor iphone olarak donanımı görüyor yeniden yazılım yüklemek için redsn0w ile bile denedim ama donanım yok diyor donanımı bağlayın diyor bunu çözemiyorum
Saygılar

bilqe1990

Üye
bnimd bi sorunum var bnde İPhone'me müzik oyun filan yüklymiyorum İTunesi indirdim ama bcrmiyorum lütfen yardım edin:(

tusunami2009

Üye
arkadaşlar ne olur yardım iphone 3g 16 gb yurt dışı telefon aldım sahibi dogal olarak tüm içerikleri sıfırladı ama sonra ekranda itunese baglanma işareti piriz işareti çıktı normal ekrana nasıl getirebilirim bi yardım edin lütfen tam anlamıyom ama recovery modamı geçti

tusunami2009

Üye
tusunami2009;3213291]arkadaşlar ne olur yardım iphone 3g 16 gb yurt dışı telefon aldım sahibi dogal olarak tüm içerikleri sıfırladı ama sonra ekranda itunese baglanma işareti piriz işareti çıktı normal ekrana nasıl getirebilirim bi yardım edin lütfen tam anlamıyom ama recovery modamı geçti[/QUOTE]

Üst Alt