CorePlayer v1.36. 7427 S60v3

Sponsorlu Bağlantılar

t_a_k_ii

Üye
arkadaşım ben bi konuda sizlere danışacam.Ben bu programı uzun süredir kullanıyorum önceki telimde de kullanıyodum ondan avi bir film atıyodum 700 mb'lık takılıyodu izleyemiyodum.Yaklaşık 4 ay önce N96 aldım ve bu programı yükledim.Çok umutluydum artık rahatlıkla film izlerim diodum.Ancak N96 'da da takılıyo filmler önceki telefon daki kadar olmasada takılıyo.Görüntü kalitesi Kbps yüksek olan videolar takılıyo birsürü yöntem denedim.Ancak takılmasını önleyemedim.Ancak converter la kalitesini düşürdüğümde izleyebiliyorum.Ancak ben videoları kaliteli ve 2 saat convert etmeye uğraşmadan olduğu gibi izlemek istiyorum...Programın her yeni sürümü çıktığında diyorum ki inşallah bu sürümünde bu sorunu çözmüşlerdir ancak yine aynı sorunla karşılaşıyorum buna bi çözüm bulan varsa yardımcı olsun en sın buraya yazmak aklıma geldi bilgisi olan yardımcı olacak varsa özelden mesaj atabilir.Bilgilendirirseniz sevinirim...

fxx

Üye

Arkadaşlar bazı formatlarda ufak düzeltmeler yapılmış.Son sürümdür Güle güle kullanın

Bir Teşekkür Zor Olmamalı:oke:

20.11.2009 da eklenmiştir Not:
Bu düzenlenmiş sürümde uygulamaya eklenmiş yeni 8 tema bulunmaktadır.Temaları Araçlar Arayüzden degiştirebilirisniz ama kendi "default" seçerseniz.Temalar kısmı kayboluyor.Aklınızda bulunsun.
Ve ayrıca En Büyük sorun olan msj kısmına gelen mp3 , resim gibi dosyaları artık açmıyor.

Bir Teşekkür Zor Olmamalı Sizin için Araştırıp sorunsuz sürümü buldum arkadaşlar.:oke:
çalışmıyor dosya bozuk diyor

--------------- Ekleme ---------------

çalışmıyor dosya bozuk diyor

XSERO

Üye
sertifika hatası veriyo

kaskago

Üye
sertifika hatası veriyo (nokia n71)

zeki360

Üye
saolsaın ama 6120c de açılırmıkı

PureFood

PureFood

Üye
Bende eskı surumu vardı videolarda ses çok düşüktü inşallah bu değildir saolasın.

vkatili

Üye
teşekkür!!

bravado

Üye
Arkadaslar çok teşekkür ama ben bu core playerin son sürümünü yükleyemedim gitti.Hep sertifika hatası uygulama sağlayıcılarla görüşün diyor!Telefonum N86 8MP Olmuyor çok yerden indirdim denedim.Buna çözüm olabilecek arkadas varsa bi zahmet söylesin!

osman özer

Üye
Çok teşekkür ederim.

lotus35

Üye
teş edrm

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sertifika hatası almanız gayet normal arkadaşlar çünkü telefonlarınız hac.kli deil telefonlarınızı hacklenemiz gerekmektedir.
Bunun için S60 3rd Sistem Modifikasyon Uygulamaları buraya göz atın telefonunuzu hac.klerseniz tüm uygulam ve oyunları signed olmadan yükleyebilirsiniz.

hendivli

Üye
avi ve mkv oynatınca sorun çıkarıyor (nokia n73)

PAYLASIM

Üye
Allahına kurban emmeoğlu:)) tşk.ler sana kurban olsun lafımı olur.!

OrjiLaz

Üye
tşk.

yigitefe67

yigitefe67

Üye
eline sağlık

ariturka

Üye
Bir Teşekkür Zor Değil Kardeşim... Eline Sağlık...

asfa

asfa

Üye
teşekkürler.Emeğine sağlık

melih4206

Üye
Kardeş dosya bozuk diyor

parislee

Üye
sertifika hatasıı

gokhanbayraktar

Üye