Python v2.0 [Denendi!]

Sponsorlu Bağlantılar

sukrusoft

Üye
    Konu Sahibi
Python v2.0 [Denendi!]

Python Ugulamasının Son Sürümü. 5800XM'de Denendi Çalışıyor.
Yükleme Yapmadan Önce Eski Sürümünü Kaldırın.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: karamelekselo, enigma55, Uneqqual12 ve 69 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

Dosyalar Eklendi

:türkiye1:

Godfather

Godfather

Üye
Vay anasını v2.0 mı çıkmış :) saolasın

alpme

alpme

Üye
arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim
telefonda uygulama güncellemesi yapıyordum phyton ve scribble diye birşey çıktı yükledim
fakat telefon hafızasına kurdu kaldırmak için ne yapmam gerekiyor
uygulamalar kısmına sadece scribble diye bir simge geldi onun dışında bir şey yok ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz....

maxicep3434

Üye
arkadaşlar bir şey sorabilirmiyim
telefonda uygulama güncellemesi yapıyordum phyton ve scribble diye birşey çıktı yükledim1
fakat telefon hafızasına kurdu kaldırmak için ne yapmam gerekiyor
uygulamalar kısmına sadece scribble diye bir simge geldi onun dışında bir şey yok ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz....

1-guncellemeler daima telefon hafizasina kurulur.
2-scribble pythonla calisan bir yazi uygulamasidir.
3-bence tel hafizasina kurmasi daha iyi cunku python bir sistem uygulamasidir
4-zaten python yuklenince simgesi gozukmez.python bir isletim sistemi gibi arka planda calisir.
5-python bircok uygulamanin calismasini saglayan gerekli bir programdir.
6-illaki kaldirmak istiyorsan ayarlar-uyg.yon.-yuklu uyg. dan python runtime uzerinde secenek kaldir yap
7-hafiza kartina kurmak istiyorsan forumdan setup ini indir oyle kur.

alpme

alpme

Üye
1-guncellemeler daima telefon hafizasina kurulur.
2-scribble pythonla calisan bir yazi uygulamasidir.
3-bence tel hafizasina kurmasi daha iyi cunku python bir sistem uygulamasidir
4-zaten python yuklenince simgesi gozukmez.python bir isletim sistemi gibi arka planda calisir.
5-python bircok uygulamanin calismasini saglayan gerekli bir programdir.
6-illaki kaldirmak istiyorsan ayarlar-uyg.yon.-yuklu uyg. dan python runtime uzerinde secenek kaldir yap
7-hafiza kartina kurmak istiyorsan forumdan setup ini indir oyle kur.

teşekkür ederim gerçekten açıklayıcı olmuş
pyhtonu kullanamadım onun için kaldırmak istedim (bikaç tane pro. denedim olmadı)
farklı bir konudan sormam gerekirse wireless internet kullanımında program veya uygulama veya her ne olursa downloadlar da
telefon hafızasına indiriyor bunu önlemek için ne yapabilirim
bazılarında soruyor telefon//kart hafızası diye ama bazılarında sormuyor
tekrardan teşekkürler

pazzoo

pazzoo

Üye
saplasin kardes

--------------- Ekleme ---------------

saolasin

--------------- Ekleme ---------------

saolasin

yadolu

yadolu

Üye
Teşekkürler :)
N97 de denedim yüklemede sorun yok, ama ben telefon hafızasına kaydetmedim bildiginiz gibi sürekli güncellemeler yüzünden telefonun kendi hafızasında çok azalma oluyo, hafızada bitince de telefon sürekli hata vermeye baslar, umarım E:/ hafızasındada işe yarar :)

devilll07

devilll07

Üye
ben güncellemelerden yaptım ama ne işe yarıyor bunlar anlamadım açıklayan olursa sevinirim :D

ceycey1970

Üye
n97 ye telefon hafızasına yükledim. ancak uygulamalarda python simgesi çıkmıyor. yüklü uygulamalarda gösteriyor.

affetmem69

Üye
evet birisi açıklıyabilirmiacaba telefon hafızasına yükledim programı çalıştıracak simge yok :D

hiltijr

Üye
ya 5800 ı aldığımdan beri bitürlü yapamadım şu pythonu... yüklüyorum başarıyla yükleniyo ama python gerektiren uygulamalar açılmıyo.. cihazın kendi içindeki program güncelleştirmesinde python gerektiren bi çizim programı indirdim fakat hata veriyo... python runtime ve PIPS library hatası veriyo.

***nicksiz***

***nicksiz***

Üye
bende yükledim ama ne işe yaradığı hakkında hiçbir fikrim yok.:islik

oguzcan11

Üye
python yararlı bi uygulama imiş de amacı ne iimiş anlıyabilmiş değilim

Gestapo42

Üye
azıcık bir yorum getirmek gerekirse pyhton aynı java gibi bir dil olabilir ve o dilde yazılan programları açmak için onu yüklemek gerekir.

Silinen Üye 548413

Kapalı Hesap
python çok yölü platformdan bağımsız hem yorumlanabilir hem de derlenebilir bir dildir. ama bnm cep telefonumda hata veriyor yüklenemedi diye. ne güncellemeden ne de sisx dosyasından

KarSıyaKa

KarSıyaKa

Üye
hafıza kartına kurdum ve runtime hatası veren oyun açılkdı. Teşekkürler:oke:

pysmevt

pysmevt

Üye
fazla bir farklılık yok ama yinede bazı değişiklikler mevcut olmuş paylaşımın için teşekkürler.

sonermetin

Üye
ne ise yararki bu tam aciklama yapablcek bi arkadasim varmi?

karkarkara

Üye
teşekkürler kuruluyor, bilmeyen arkadaşlar için söylemek gerekirse yüklenince uygulamalarda veya herhangi biryerde simgesi gözükmez, uygulama yöneticisinden görebilirsiniz..

Üst Alt