Nokia Email 9.06.24 s60v3 signed |Nokianın Orjinal Email Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia Email 9.06.24 s60v3 signed |Nokianın Orjinal Email Programı
NOKİA NIN ORJİNAL MAİL PROGRAMI.Yahoo! Mail, Google Mail, Windows Live Hotmail, Ovi Mail HESAPLARI BULUNMAKTADIR.,

BİR TEŞEKKÜRÜ VE YORUMU ÇOK GÖRMEYELİM.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kartal 78, woo3, freekays ve 62 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler:oke:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler arkadaşım,güzel paylaşım

OZCAN067

Üye
teşekkürler paylaşımlarınızın devamını bekleriz

rroyy

rroyy

Üye
Bu yeni sürümü sanırm daha önce yukledıgımde ya begenmemiştim ya çalışmamıştı. Telefonumdaki Hotmail ve Gmail Widgetlerini sildim cunku bu program başlı başına yetiyor.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
valla iyi oldu bu teşekkürler

emre-4444

emre-4444

Üye
Eline sağlık arkadaş

aykutozkann

aykutozkann

Üye
e65 de çalıştıramadım hacklı telefon ama uyumlu degil sanırım uygulama

ademoz05

ademoz05

Üye
teşekkürler

zavijah

Üye
gerçekten teşekkürler sürüm güncellemesi sonrası yaşadığım sorun yüzünden telefonu formatlamak zorunda kaldığımdan e mail programım silinmişti herşeyi yükledim bi bu kalmıştı :)

akaca38

akaca38

Üye
Sağol dizeoğlu :)

emircan34344

emircan34344

Üye
ya bana msn live proğramı lazım arkadaslar n95 8gb için tsk ederim şimdiden

muratwb

Üye
sagolasınnnnnnnnnn

ffatihh23

ffatihh23

Üye
valla kalabalık bir program ben yükledim beğenmedim neden iki tane ikonu varki ?

xiaxle

Üye
Allah razi olsun, 2 gun once telefonuma format atmistim ve bu uygulamayi kaybetmistim. Yana yana bunu ariyodum. Telefonumda en cok kullandigim ve eksikligini cok hissettigim bir programdi.
Daha onceden Uygulama Guncelle bolumunden indirmistim fakat formattan sonra o bolume ne zaman girsem "daha sonra deneyin" yaziyordu.
Tekrar cok tesekkurler..

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah razi olsun, 2 gun once telefonuma format atmistim ve bu uygulamayi kaybetmistim. Yana yana bunu ariyodum. Telefonumda en cok kullandigim ve eksikligini cok hissettigim bir programdi.
Daha onceden Uygulama Guncelle bolumunden indirmistim fakat formattan sonra o bolume ne zaman girsem "daha sonra deneyin" yaziyordu.
Tekrar cok tesekkurler..

sağol sendende allah razı olsun kardeş iyi günlerde kullan..

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Bu progRamın biLmedğiniz bi özelliği var..Bende şans eseri ögrendm.Bu programı teLefona ilk kurduğumda eKLediğm 3 mail adresimden 2 si hackLenmşti 1 hafta önce..Dün programı teLefona tekrar kurdum...Baktığımda hackLenen 2 maiL adresimde duRuodu..heMde mail adresLerimi iLk ekLedğm zMan kuLLandığım şfRe değiŞmş oLmasına rağmen benden şfre iStemedi...Hemen maiL adresime girip şifre sıfırlama maiLi gönderdm hacklenen adreslerime..Ve geLen maiLLe 2 adreSimde tekrar benim oLdu :D hackLeyen kişinin msni biliodum.ekLedm..kNuştuk.O da şaşırdı..Hackledğim maiLi geri aLabiLen tek inSansın dedi...NasıL yapTığımı öğRenmek isTedi söyLemedm.. :)
Yani uzun lafın kısası bu programı telefona kurduğunuzda,Sahip oldugunuz tüm maiL adresLerinizi kaydedin..Hesabınız çaLındığında sadece bu pRogramLa geRi aLabiLrsnz...Cünkü programa mail adreslerizi kaydettikten snra hesabınız çalınıp,şfreniz değiştirilse biLe maiL aLmaya devam edersiniz.Benden söyLemesi.. ;)
Not :bu biLgiLeri en baSa ekLerseniz sevinirim..!

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
anlatım güzel olmuş

nurullah349

Üye
teşekkürler

Üst Alt